Препоръчайте астролог - 5 тема

  • 11 471
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 560
Здравейте. Аз за към края на м.февруари имам хороскоп при Загата. Като се започне от всичко от началото, това което на него му е необходимо и след това мисля да си направя пак при него годишен хороскоп.
Четох тук в темата наколко мнения. Ще съм благодарна на още,от хора които са ползвали услугите му.

# 91
  • Мнения: 1 531
Каква е цената за хороскопа при него, ако не е тайна, разбира се Simple Smile

# 92
  • Мнения: 3 276
Той има официално обявен ценоразпис в сайта си, можете да проверите там.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Някой/я от вас поръчвала ли е хороскоп от Теди Табакова и Мартина Арсова? Бихте ли споделили впечатления? И цени, ако може.
Благодаря! 🙂🪷

# 94
  • Мнения: 157
Преди известно време бях писала, че ми предстои конкултация при Загата. Миналата седмица я проведохме и минавам да кажа, че съм много доволна. Изключително подробно обяснява, няма никакви бла-бла истории. Общо взето казва всичко - и добрите, и негативните страни на нещата. Обясни подробно и за ректификацията кое, кога,  защо (при мен се оказа абсолютно точен часа от спомена на майка ми, само уточнихме секундите). Имайте предвид, че ще разгледа хороскопа по системата дом-знак. При мен всички планети сменят дом. Това беше първа консултация и разгледа целия хороскоп на натално ниво с акценти върху моя избрана тема. Не е използвал предиктивни техники, само очерта някакви бъдещи периоди. Скоро ми предстои нова консултация, вече за новата соларна година.
Да знаете обаче, че аз нямам друга база за сравнение, т.е. не съм провеждала консултации при други астролози.

# 95
  • Мнения: 3 276
Да знаете обаче, че аз нямам друга база за сравнение, т.е. не съм провеждала консултации при други астролози.

Що се отнася до Загата, според мен дори няма нужда от никаква база за сравнение с други колеги.
Той сам по себе си е уникален като астролог, с много задълбочени познания. И е практик, не говори празни приказки.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Скъпи са ми услугите на Загата.
С Илиана Магерова само по фейсбук ли можем да се свържем? Онлайн консултации ли прави или изготвя и писмени хороскопи?
Рядко оставам сама в къщи и ми е малко трудно да си предвидя време за онлайн среща. А може би е по-добре, защото могат да се задават въпроси. Или не?

# 97
  • Мнения: 3 276
Повечето колеги правят устни онлайн консултации или с лична среща в техния град.
Един писмен анализ отнема повече време (няколко дни, ако не е подробно по целия хороскоп) и е по-детайлен от една стандартна консултация от около час. И е логично да са по-скъпи.

За Магерова знам, че прави устни консултации, по график.
Някъде по-напред в темата някой беше споделил телефон за контакт.

# 98
  • Мнения: 19
Моля за мнение за добър астролог, който да прави онлайн консултации!

# 99
  • Мнения: 3 276
Тук ще получите смесени и противоречиви мнения, дори за един и същи астролог.
Прочетете какво е споделено в тази тема и в по-старите ѝ клонинги, така може да си съставите мнение.
Повечето астролози вече са минали в онлайн режим на консултиране и преподаване, изборът е огромен – имаме многохилядна армия астролози, все нови и нови имена. Зависи и от ценовия диапазон, в който търсите, също така и от вида услуга (има астролози с различна специализация и от различни астрологични школи и направления).

# 100
  • Мнения: 1 339
Здравейте. Доста хора ми писаха за контактите на Анелия Цветанова и Лиана Парушева.
Не съм ги разпращала на лични, защото ги споделих тук.

Ще се радвам, ако някой се е консултирал и има впечатления да сподели.
Добре е да обменяме мнения, опит и впечатления.

Искам да попитам дали някой има впечатления от Румяна Кожухарова.
Преди дни близка на моя приятелка много я е препоръчала. Била на години, от старата генерация. Подготвяла нещата за около седмица и после човекът отивал при нея да се консултира и да си вземе и написан текст- давала и такъв. Цените също били разумни около 80-100лв.

Имам някакъв бегъл спомен, че съм срещала нейното име много назад в годините, но не открих актуална информация и мнение.

# 101
  • Мнения: 369
Здравейте. Доста хора ми писаха за контактите на Анелия Цветанова и Лиана Парушева.
Не съм ги разпращала на лични, защото ги споделих тук.

Ще се радвам, ако някой се е консултирал и има впечатления да сподели.
Добре е да обменяме мнения, опит и впечатления.

Искам да попитам дали някой има впечатления от Румяна Кожухарова.
Преди дни близка на моя приятелка много я е препоръчала. Била на години, от старата генерация. Подготвяла нещата за около седмица и после човекът отивал при нея да се консултира и да си вземе и написан текст- давала и такъв. Цените също били разумни около 80-100лв.

Имам някакъв бегъл спомен, че съм срещала нейното име много назад в годините, но не открих актуална информация и мнение.

Аз см правила при Румяна Кожухарова натален, и прогнози за по 5 години., в периода от 2005 до 2013 година. Тогава съм била Доволна. Родена е през 1951 година.

# 102
  • Мнения: 26
Била съм при Краси Кирчева-абсолютно нищо не разтълкува правилно, не прогнозира вярно, не и ретифицира и час.
Била съм и при Хули Леонис, преди да почне да издава книги, ретифицира часа отгоре -отгоре, почни нищо не улучи.
Ванеса Виденова- интересен психопрофил ми направи, имаше попадения, но пак нищо практическо.
Препоръчаха ми една рускиня, доста висока такса, ретифицира ми часа на раждане с един доста подробен въпросник. Доста вярно описание и прогноза ми направи, но не мога да отида втори път при нея, защото още повече вдигна цените.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 290
Записвам се при вас и в новата тема. Аз нямам такъв богат опит, освен че ходя 1-2 пъти годишно при Димитър Кожухаров. Тъй като съм от Варна той ми е много удобен, защото предпочитам лично да си говоря с астролога, за да мога да го усетя като енергия, а и той мен Simple Smile
Димитър Кожухаров го посещавам от 3-4години вече, и мога да кажа че на 80% от нещата, които каже се случват. Той не говори с дати и месеци кога какво ще се случи. Дава насоки, вероятности нещо да се случи в дадена сфера за съответната година. Задавам въпроси за темите, които ме вълнуват, и общо взето изказва мнение, което в повечето случаи се оказва вярно. Според мен в наталния ми хороскоп има някакви зададени неща които той вижда, но нарочно не ми казва, за да не ме стресира. Защото веднъж го попитах имам ли данни за увреждане и лоши аспекти той каза “да да определено има данни по натална карта”. Но нарочно не развива темата Simple Smile
Интересно ми е да пробвам и на друго място хороскоп, просто да видя какво представляват хороскопите и при други астролози. Преди години имах подарен един онлайн при някаква жена ( не й помня името). Беше общи приказки и нищо интересно.
Загата му разгледах сайта, но ми идва скъпичко. Така че продължвам да ви чета Simple Smile
Засега още един глас от мен за Димитър Кожухаров! 👍

# 104
  • Мнения: 3 276
Щом сте доволна от Димитър Кожухаров, има добри резултати при работа с Вашия хороскоп, аз лично не Ви съветвам да сменяте астролога и да експериментирате с други, не се знае на какъв ще се натресете...
Кожухаров освен, че е добър астролог, е изключително ерудиран човек, ние му викаме в нашата гилдия "подвижна енциклопедия".

Общи условия

Активация на акаунт