Препоръчайте астролог - 5 тема

  • 11 548
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 278
А каква е разликата между годишен и соларен хороскоп?
Щом във въпросния сайт една и съща услуга се предлага като две различни, толкова разбират и от астрология. SmileySmileySmiley

А защо цените на всички други стоки и услуги постоянно се вдигат, а стойността на интелектуалния труд трябва да е една и съща? Аз пък не съм съгласна да плащам със 100% увеличение на някоя фризьорка, която ме подстригва за не повече от 10 минути. Тя колко години се е обучавала – 10., 20, 30? Завършва един курс за фризьори и готово. Това не са десетилетия непрекъснато обучение. Но вероятно никоя клиентка няма да си позволи да я пита защо си е вдигнала цените спрямо общото поскъпване. Smiley

Изглежда, че съвсем си нямате представа как се прави качествен астрологичен анализ, мили дами.
Колкото и да настройваш софта, нищо няма да избълва.
Астрологията не се ограничава само с астропсихологически портрет за кухи лейки. Smiley

Последна редакция: пн, 11 дек 2023, 02:08 от Sotis

# 61
  • Мнения: 10 657
Леле, Загата е страхотен! Изгледах набързо едно негово видео. Има енциклопедични познания! Буквално! А колко труд е хвърлил да прави презентация, да записва видео, да дава информация!
Евала!

# 62
  • Мнения: 3 278
Леле, Загата е страхотен!

Невероятен човек и астролог.
Но не предлага хороскопи за по 30-40 лв. SmileySmileySmiley

Цитат
Има енциклопедични познания! Буквално! А колко труд е хвърлил да прави презентация, да записва видео, да дава информация!

За съжаление от малцина се цени. Мнозинството предпочита да аплодира бълвочи и да бъде манипулирано с общи приказки. Но това говори много добре за нивото на интелигентност.

Това само ми затвърждава мнението, че както трябва да има по-внимателен избор на астролог, същото и в същата степен важи и за подбор на клиенти! Smiley

Последна редакция: пн, 11 дек 2023, 02:25 от Sotis

# 63
  • Мнения: 1 288
В случай на професионален подход. Изводите от един астрологичен анализ, са предшествани от години инвестирано време и енергия.
Цените, дори високите не са гаранция за съответстващо качество на услугата, но пък за изброените каква трябва да е инвестицията ?

# 64
  • Мнения: 3 278
В случай на професионален подход. Изводите от един астрологичен анализ, са предшествани от години инвестирано време и енергия.

Има една категория женици, които искат да получат на минимална цена експертна услуга, която е свързана с интелектуален труд и дългогодишно обучение, но същевременно са готови за хвърлят няколко стотачки за рутинно разкрасяване. Същите онези, които никога не биха работили няколко дни за 40-50 лева, но го изискват от другите. Smiley

# 65
  • Мнения: 1 288
В случай на професионален подход. Изводите от един астрологичен анализ, са предшествани от години инвестирано време и енергия.

Има една категория женици, които искат да получат на минимална цена експертна услуга, която е свързана с интелектуален труд и дългогодишно обучение, но същевременно са готови за хвърлят няколко стотачки за рутинно разкрасяване. Същите онези, които никога не биха работили няколко дни за 40-50 лева, но го изискват от другите. Smiley

С оглед инвестираното от мен деветата глуха е меко казано обидна обратна връзка. Това, което със сигурност знам, че справедливостта е утопия, а каквото посееш това ще пожънеш, е фраза изпразнена от съдържание. При мен съчетана с ирония, колкото по-всеотдаен си в това, с което се занимаваш и правиш, толкова повече се увеличава възможността инвестираното да се окаже сизифов труд, за този дето духа. Природата не те позиционира по това дали си по-стойностен като човек, по-добър професионалист или си от златната среда, масов астролог. Всеки един, който преповтаря заученото, имитатор, дори плагиат или подлец, без проблеми може да се кичи и радва на общественото одобрение. Подкрепа и съдействие в съответствие с инвестицията и човешките ми качества, няма. Всеки с възмущенията си.

Иначе логиката е тази.  Не можеш да очакваш експертни анализи за 50 лв. Особено, ако на астрологът това му е основно професионално занимание.

Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 07:06 от starinthenightsky

# 66
  • Мнения: 3 278
Нали виждаш какво се търси и какво се оценява?
Затова е съвсем естествено за всеки астролог да има определена категория клиенти.
Нас ни избират, но и ние избираме.

Някои очаквания в комбинация с ниското оценяване на труда на астролога са ми меко казано странни. Все пак не купуват кило домати. Smiley

# 67
  • Мнения: 1 288
Подобни хора вероятно не оценяват труда на астролога, а собствените възможности да отделят средства за астрологична консултация. При конкретен астролог. Може би има и такива, за които не е сериозно работата на астролога да се гледа като на интелектуален труд.

# 68
  • Мнения: 3 278
Това не само е интелектуален труд, а изисква и научно мислене.
Ако говорим за сериозна астрология, разбира се. Не масовата.

# 69
  • Мнения: 1 288
Че кой е този, дето търси научна и сериозна астрология ? В случай, че чете бгмама да вземе да се обади. Laughing
Масовият потребител на астрологични услуги търси готови отговори на въпроси, надежда и гаранции.

# 70
  • Мнения: 363
Астрологията е т.н. Царска наука, и от нея са се възползвали царе, военноначалници и знатни хора. Не всеки е можел да си позволи посещение при астролог.
За обикновените хора е била Хорарната астрология, като те са се обръщали към астролог, когато наистина въпроса е бил жизнено важен.... и са можели да платят.
Никъде не е написано, че астрологията е била масова в античността, за съжаление с течение на времето, тя се принизява до гадателска практика.
Или във всички времена е имало астролози за всякакви класи.
И тези които са се обръщали към астролог за съвет, са се отнасяли с голяма почит.
Мисля, че в момента има голям избор на астролози, но не може да сравняваме цените, дори и на пазара има например домати от 2 до 6 лв, и си купуваме такива, каквито можем да си позволим.Yum

# 71
  • Мнения: 11
Здравейте!
От години имам интерес по темата и никога не съм стигала до момента да действам! Последните две седмици изчетох всички дискусии тук и имам огромно желание да направя консултация.
Опитах се да се ориентирам в препоръките ви за астролог, но може би още повече се обърках 😇
Изключително много се впечатлих от Sotis, не знам дали би ме приела.
Ако не, ще се радвам и ще се доверя на препоръки от нейна страна. Споменава Eleida и също бих се доверила.
Час на раждане знам от майка ми, но след като изчетох всичко, предпочитам да ми се изготви ректификация преди всичко.

# 72
  • Мнения: 10 657
Аз хубаво се впечатлих от клипа на Загата, но забравих да питам дали някоя от вас се е възползвала лично от услугите му.

# 73
  • Мнения: 3 278
Можеш да питаш нашата A.l.e.n.a, като клиент.
Аз мога да препоръчам само на колегиална основа, ако някой ми е направил много добро впечатление и познавам начина му на работа.

# 74
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Да, вече трета година Simple Smile Първата година прави разчитане на наталната карта по методите на древната и на китайската астрология. Втората година прави годишна прогноза и определяне на духовния път. Сега - третата година - годишна прогноза.

Първите 2 години беше аудио консултация, докато сега е писмено, което ми е много, много по-полезно и практично Simple Smile Подробно, изчерпателно и аргументирано Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт