Студени крака - топли сърца - ДЕКЕМВРИйски СПАМ (01.12 - 31.12.2023)

  • 9 670
  • 374
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 317
Ооо, бебета. Така сладко миришат и още по сладко спят. Аз приспивах племенницата върху шкембето си, като гледах главичката да е до сърцето ми. Сърдечните тонове успокоявали бебето и то по лесно заспивало. Вярно е, но аз винаги заспивах преди нея. Ми, то едно топличко, нежничко, ухаещо същество, което така безжалостно те приспива, просто нямаше начин. Така беше свикнала на тоя начин на спане, че коджа маскара беше станала и се искаше да се кача отгоре ми Joy, на леля бебето. Heart

# 31
  • Мнения: 11 339
И аз потвърждавам, че с тренировките онези не се отслабва грам.

Още 20 км и си пристигам. Тоз шАфьор мн бавно кара...

# 32
  • София
  • Мнения: 10 584
Има си график,  Рейче, за де да бърза.

Отслабва се! Но не с 2 пъти седмично.

# 33
  • Мнения: 15 317
Рейче, те си карат по план.
Изключая правят едни двама дет решиха, че ще купуват череши по стария път шуменски. Спря изрода и тръгна. Купува череши. Сички чакат и той чака... на опашката за череши. Беше чудо. А тоя тип беше престъпник, агресивен изрод, още помня колко го мразя.

# 34
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Такъв дъжд плющи... ама приключихме с обиколките. Утре пак.
Рейче, това е най-обикновен сладък салам, обвит в бял шоколад (не овалян в пудра захар). Да пиша ли рецептата?Всичко показано съм го правила за семейството и приятелите. Имам още доста снимки на други неща, но не съм ги качила.

Значи това било вярното:

Wink

# 35
  • Мнения: 11 339
Аз сладък салам правя на торта, знам как се прави, но това шАкалад как го нанесе така бре?

Цел ден лежиМ и ядеМ. Ще ходя на кино с любимия да гледаме - ЖАН ДЮ БАРИ. Чакаме го отдавна, надявам се да ни Ареса.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 038
За обичащите котаците. Добре, че не взехме кучето, че голяма гоненица щеше да последва.


# 37
  • Мнения: 11 339
Аз най накрая се прибрах у дома. Филма ми хареса. Бяхме 5 човека в киното. Тъжна работа.

# 38
  • Мнения: 9 822
Наздраве от нас с Пънчи и белгийския Пешо

Последна редакция: пн, 04 дек 2023, 18:05 от noragami

# 39
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Наздраве!
Ма Пънчислав няма за пиене Wink.

# 40
  • Мнения: 15 317
Ау, че сте готини. Heart Eyes
Браво на вас, забавлявайте се.

# 41
  • Мнения: 11 339
Добро утро, банда!

Аааа, я глей ква изненада! Аз се чудя къде се затри Пънчи, а той бил на гости Grinning Норче, много си приличате с Пешо. Сладури сте и тримата!

Аз додах на работа. В очакване съм да видя какво ме очаква след отсъствието ми Simple Smile

# 42
  • Мнения: 17 616
Отслабва се! Но не с 2 пъти седмично.

веднъж в месеца златната среда

# 43
  • Мнения: 6 383
Добрютро ви! Благодарско за темата. Grinning

Верно все едно си приличате с белгийския Пешо, Норе. Grinning Отслабва съ с онез тренировки, ама ку си и прясно флюбен или пък си самофлюбен и не ядеш, щото ще качиш, или пък комбинираш с други тренировки и по-малко йедене. Мда, казах. Joy

Нищо не фанах от сладкишите на Янчето. Ама таман довърших кекса, за закуска, в аптеката. Тука нема 5-6. Първо са клиентите и котките. 4 котарака и 1 котарачка храня, ама днес нямат наяждане. Има и един 6-ти котарак, ама щот се карат с един от другите за територия, та сега го нема. Ох. Бера му дерта - коги ши доди да яде?

От фчера вечерта кат подхвана един дъш ... поваляваше си бая на моменти. Но сутринта - приключил, само локви има. Бива. Grinning Аа, събота беших малко на планина, та видох снег. И облечена бех, и по потник. Много беше хубаво времето.

# 44
  • Мнения: 9 822
Наздраве!
Ма Пънчислав няма за пиене Wink.
Явно много пъти е оставал без пиене, защото преброих към 35 празни бутилки Joy

Общи условия

Активация на акаунт