Студени крака - топли сърца - ДЕКЕМВРИйски СПАМ (01.12 - 31.12.2023)

  • 9 673
  • 374
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 571
Оле, Дайс, много съчувствам. И аз го играя тоя филм последните седмици Triumph Тъпото е, че виждам къде и как копаят и от техни работници знам, че идея си нямат къде е проблема. Пускат за малко, колкото да не е без хич и после спират за вечни времена. Започнах да завиждам на мъжа ми за командировките, че се къпе като човек, а не с канчета и легени LaughingLaughing

# 16
  • Мнения: 35 968

и ние
а искам да се изкъпя, щото ядох сладолед
имам нужда от стопляне

# 17
  • Мнения: 17 616
като тъпкахте бюлетинки за байдън така ще е. пада ви се

# 18
  • София
  • Мнения: 10 584
приемам са, ма не мий хубу.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 308
Независим съм. Идвайте да се чипкате. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 17 616
как е Неволя на английски. ще си сменям никнейма

# 21
  • Мнения: 11 340
Мерси, Дайсче за новата тема. Къв спорт щеше да спортуваш? Оня ли?
Янче, всичко изглежда уникално. Дай рецептата за рулото с бялото отгоре. Изглежда егати вкусното. Ти продаваш ли ги или за домашно ползване?

# 22
  • София
  • Мнения: 10 584
Оня, Рейче, аз само тва спортувам.
Другите спортове са ми скучни.

Пак има 25 човека пред Еконт, а нямам опция да не чакам, че плюшковците нямат манджа😒.

Олее, онази вечер като се прибрах, Айра никва я нямаше! Айра тук, Айра там! Няма я! Викам, б+аси, кво става? По едно време от обежището на Тропчо се подават две муцунки.
Тая мискинка избягала от заграждението и се нахендрила на Тропчо, който само я тормози, затва ги гледам засега отделно Joy .
Влязла тя, ма не може да излезе.
Мръстница!

# 23
  • Мнения: 17 616
за коя мускулна група е този зпорт

# 24
  • София
  • Мнения: 10 584
Корем и гръб. Малко крака.

# 25
  • Мнения: 17 616
крикет

# 26
  • София
  • Мнения: 10 584
Гимнастика правя. Да не мислиш коремни преси и бягане, и там квото другите луди правят.
Аз съм мързелива. Толкова ме мързи, че преяждам, щото ме мързи да стана да си разчистя след мен. А като изям всичко, няма за прибиране Joy

# 27
  • Мнения: 17 616
ти сериозно ли. разочарова ме. мислех че клатуркане е тренировката. я дса стегаж /или отпускаш не ги разбирам/

# 28
  • Мнения: 15 317
Дайсче, суперска е новата темичка. Мерси, мерси, мерси. Топла и уютна. И песничката ми хареса(текста, де). Зе да ми става коледно. Heart
Пп Леле, купих от витрината на нашия супер насипна туршия, викам си кой знае ква ще е, макар да ме увериха, че е много хубава. Зех малко, че знам ли, а то да бях взела поне две кила, суперска се оказа. Утре ще им се скарам, че не я промотират достатъчно. Сладко кисела, леко люта - камби, морков, карфиол, страшна. И сегааа, стана тя каквато стана, отиде водката на Джастев... Joy
Остай туй, ами в кварталния са заредили една салато - туршия от цветни обезкостени маслини и чорбаджийки с риган в зехтин, малееее...
Пп И на Мая заредих нови гранулки против космени топки (момичето в зоото ми ги препоръча, вика много са добри и ми вика: Стига с тоя Рефлекс(марка духа храна), че чак на мен ми омръзна Joy, вземи нещо друго, тия са добри, доста, готина мацка е, направихме лаф) и мокра храничка. Та така, аз доволен, а и ме е снабдила с бенто с аромат на марсилски сапун, ухае страхотно, на чисто и свежо.

Последна редакция: пт, 01 дек 2023, 18:49 от Джаста Праста

# 29
  • Мнения: 9 822
От вчера мачкам племенниците. Тризнаци на три месеца, ама понеже са родени седми месец са размер едномесечни. Много ме приспиват така като заспят отгоре ми, а в същото време съм спала 2 х 1.5 ч. общо Joy

От тая тренировка не се отслабва, аз съм живото доказателства ..

Общи условия

Активация на акаунт