Отговори
# 750
  • Мнения: 2 217
Знаехме, че Шнура няма сърце, но няма и здрава мисъл в главата си, честно TriumphTriumphTriumph

Мерт определено има нужда от почивка поне още 1 седмица за да се възстанови напълно!
Накараха го да седи пред деде за речта: "Ще отида след Сейран, ако не я доведеш ти" ..
А момчето едва гледа....
Сигурно доснимат 49еп. още и снимките определно са навън в студа!!! Абсурдно е просто..

# 751
  • Мнения: 797
Здравейте,
И аз нахлувам в темата Simple Smile
Дали този път няма да има паралел с 19 епизод Grinning само, че този път Ферит да се появи със Сейран в ялъто?!? Animal Fish ще полудее


Това направо ще избие рибата Grinning

# 752
  • Мнения: 199
[quote author=RI_14 link=topic=1609663.msg47307195#msg47307195 date=1701889161


Здравейте,
И аз нахлувам в темата Simple Smile
Дали този път няма да има паралел с 19 епизод Grinning само, че този път Ферит да се появи със Сейран в ялъто?!? Animal Fish ще полудее


Това направо ще избие рибата Grinning
[/quote]

Редно е при толкова паралели и този да видим

# 753
  • Мнения: 689
Май Кая ще се окаже по-голям чапкън от братовчед си!Така като гледах трейлъра хич даже няма намерение брака му да е фиктивен!Ама си е прав,човека!Що трябва да си има любовница като си има законна жена?Защо трябва после да си създава излишни проблеми?Така поне ще е сигурен,че детето ще си е негово,а не да му натрапват неизвестно как пръкнало се! Ето и един коментар от фейсбук групата!Нова обява: Търсим татко за бебето на Пелин. За предпочитане да има собствена компания, и възможно най-малко роднини, за да може дамата да се наслаждава на лукс.
Хаха, ами така де 😄
Малко насилено ми се вижда от първата нощ и хоп в леглото, ама знаеш ли я Суна....
Доста тъпа ситуация с Мерт, но тъкмо има възможност да развият и останалите персонажи. Дано се появи 2- 3 пъти само и да си почива малък- мечо !

# 754

Общи условия

Активация на акаунт