Отговори
# 735
  • Мнения: 1 096
Малко съм разачарована,аз ли очаквам много 😂. Сега ще си прехвърлят топките и пак ще стоят в застой. Аз очаквах нещо по-така. Този Халис искам да го псувам на глас,що нр напусне сериала , болест такава

# 736
  • Мнения: 787
Еви , Благодаря Heart

Да точно това исках да кажа и аз за Мерт Видимо е и отслабнал в лице

Знам , че е почти невъзможно Рейтинги , пари , заплати и т.н. Той е водеща фигура И без него няма да има рейтинг серията ,  но все пак

Иначе , фрага ми хареса Малко да ги раздвижат тия герои Пък и нови имаме такива  Нека да видим нещо различно най-после Надявам се , че Ферит ще се върне със Сейран и хамсията ще гледа като утрепана Иначе няма друг смисъл настаняването и Ако се върнем към еп 1 , тя подтикна Халис да ожени Ферит Сега трябва да завършат този цикъл от 50 епизада вече  Очакванията са ми такива , ще видим

# 737
  • Мнения: 2 278
То си личи, че Мерт едва стои на краката си..че даже е и отслабнал малко амаааа рейтинга на сериала е по-важен явно от здравето...
Отменяха серии заради заметресението,заради избори... но за здравето на главния герой не...

Този апартамент не е ли стария на Хамсито????
Иначе най-после насядаха на масата 😂

Гюнгер подчертава облеклото на Ферит и по конкретно блузата с която също беше и в 14еп.


# 738
  • Мнения: 210
Здравейте,
И аз нахлувам в темата Simple Smile
Дали този път няма да има паралел с 19 епизод Grinning само, че този път Ферит да се появи със Сейран в ялъто?!? Animal Fish ще полудее

# 739
  • Мнения: 2 278
Малко публикации от Туитър 😁

# 740
  • Мнения: 9 120
Не е лош фрагмана ама не ми хареса никак Мерт и това,че го карат да работи видимо още болен.
Отивам да правя темата вие си гукайте до 51стр има време.

# 741
  • Мнения: 2 278
Whaatt 😁 Сунааа дори и на Ферит ли ще си отмъщаваш за дето избра сестра ти???
Аз си мисля, че тя все още я боли от този факт и че винаги е искала да бъде съпруга на Ферит дълбоко вътре в себе си....

# 742
  • София
  • Мнения: 1 841
Кирилова, какви са тези неща Flushed

# 743
  • Мнения: 426
Корханови пращат букет на сватбата в другия сериал, ще падна😂😂😂

# 744
  • Мнения: 2 278
Кирилова, какви са тези неща Flushed

Амии и аз не знам хаха
В Т хората споделят куп разни теории и спойлери..
Но точно тази снимка не ми излиза от кой акаунт са го писали..

# 745
  • Мнения: 692
Корханови пращат букет на сватбата в другия сериал, ще падна😂😂😂
Няма наше дизи , няма друго дизи - всички сме под крилото Онурово.  Смях в залата.

# 746
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Еве, екстра е Kissing Heart

Много отпаднал ми се видя Мерт Fearful

# 747
  • Мнения: 2 278
Еве, екстра е Kissing Heart

Много отпаднал ми се видя Мерт Fearful

Особенно тук....

# 748
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 857
Знаехме, че Шнура няма сърце, но няма и здрава мисъл в главата си, честно TriumphTriumphTriumph

# 749
  • Мнения: 360
Май Кая ще се окаже по-голям чапкън от братовчед си!Така като гледах трейлъра хич даже няма намерение брака му да е фиктивен!Ама си е прав,човека!Що трябва да си има любовница като си има законна жена?Защо трябва после да си създава излишни проблеми?Така поне ще е сигурен,че детето ще си е негово,а не да му натрапват неизвестно как пръкнало се! Ето и един коментар от фейсбук групата!Нова обява: Търсим татко за бебето на Пелин. За предпочитане да има собствена компания, и възможно най-малко роднини, за да може дамата да се наслаждава на лукс.

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 22:17 от mimi 65

Общи условия

Активация на акаунт