Отговори
# 30
  • Мнения: 270

Пела не я дават ни във фрагове, ни в снимки, ни в озета. Що ли тъй?

И аз го забелязах това. Чудя се дали ни оставят да се радваме на завръщането на Гюнгер и не ни я набиват на очи... Или ще цъфне в петък с 1ч време в епизода...😵‍💫🤯 Но не вярвам Гюнгер да ни го причини...

# 31
  • Мнения: 22 041
Със сигурност ще цъфне, но се кефя как я държат в шеста глуха. Все пак нали ще я женят за Феро бей, хайърлъсъ Stuck Out Tongue Winking Eye Накиснах си две бучки лед Joy

От Герчо Stuck Out Tongue Winking Eye

# 32
  • София
  • Мнения: 1 751
Достатъчно й беше екранното време на Буче в миналата серия, надявам се повече да не ни го причиняват. Той по принцип Гюнгер в неговите епизоди не я показваше никога толкова много.

Еванджелин JoyJoyJoy

Нищо няма да разберем от партито, но да им е забавно е важно Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 ное 2023, 14:12 от MysteryG

# 33
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Снеже, споделям това, което съм чула/прочела. Нито ще ми стане по-топло, ако са заедно, нито по-студено, ако не са... Не са малки хора, да се оправят Joy

Резюме 48 епизод

След случилото се на сватбата, Сейран напуска имението, разсипвайки съдържанието си на всички. Ферит се опитва да я спре и да я върне, но усилията му са безрезултатни. Напрежението между Кязъм и Халис Ага ескалира, а Нюкхет е много щастлива, че Шехмуз е в къщата и планът ѝ е проработил. Връзката между Орхан и Гюлгюн достига до своя пълен разрив. Халис Ага изгонва Кязъмови от имението и моли Ферит да се погрижи за детето си, след като Сейран взема своето решение и си тръгва. Кая няма намерение да губи Суна и предприема действия, за да я спечели. Суна пък прави радикален ход. Сейран намира подслон в училището си. Тя е решена да остави Ферит и всичко преживявяно зад гърба си.


Както винаги резюмето е преразказ на фраговете... И да, защо така липсва Animal Fish? 🤭

ПП Този пък Герчо знаел и подаръкът какъв ще е Joy

#AfRam 🧿🧿🧿🧿🧿💙🤍🧿🧿🧿🧿🧿

Последна редакция: чт, 30 ное 2023, 13:21 от Reni 🧿

# 34
  • Мнения: 8 960
Крият я за черешка на десерта.. 🤣
Не помня от кога не
съм била така за епизод в петък.

# 35
  • Мнения: 1 150
Здравейте и днес след огнените фрагове.
Поздравления за новата тема. Красива и съдържателна . Дано я изпишем с хубави моменти от любимия сериал.

Гласувах с друго мнение, защото Ферит е непредсказуем и живее за момента и днес, както обича да казва. За миг главата му отива и той върши неща за които после се извинява и съжалява. Иначе не му липсва смелост да върши рисковани неща, но не винаги има правилна преценка за ставащото около него.
От фрага снощи, най много ми хареса смелостта на Сейран да хвърли колието в краката на Халис, с което показа, че тя няма да последва съдбата на лелята и ще напише нова история. Тя няма да остави съдбата си в краката на никой. Разпали гнездото на Корханови и с гордост напусна имението.
Халис, с неговото тъмно минало няма да прости дързостта на Сейран, но напълно заслужава презрението и. Да не желаеш дете от законната съпруга на Ферит, а да се радваш и искаш в къщата си незаконното дете от метресата му. Надявам се сценаристите да не му позволят да се радва на това дете. Той не заслужава подобна радост.
Много се проточи тази бременност на мумията и стана досадна вече. Да и вменят лъжлива бременност и да се приключва. Предполагам, че както от първи епизод тя започна с лъжи, така и тази бременност да излезе фалшива и радостта от наследник на Корханови да се изпари. Само не ми е ясно, ако се докаже истината за тази мнима бременност, реакцията на великия Халис и заблудения татко каква ще бъде.
За Суна и Кая имам различно мнение, но ще го споделя след епизода утре.

# 36
  • Мнения: 8 960
Снощи гледах Ах нереде и там дамата е Ферит...
Тези дни съм започнала да гледам филмите им Йешилчам.

Предлагам го да го погледнете много е смешно особено в началото като го женят за ниската жена...




Какво очаквам да видя от Гюнгер Боб за бебока Simple Smile



След  срещата със Сейран Ферит претърпява автомобилна катастрофа.

Последна редакция: чт, 30 ное 2023, 13:55 от x BlackRose x

# 37
  • Мнения: 22 041
Не било вярно за катастрофата



Диди, сега забелязах, защо не включи Златно момче в заглавието?

# 38
  • Мнения: 8 960
Еве , смятам ,че тази тема ще я изпишем бързо преди старта на сериала тук.Да не казвам ,че може и 2 теми да изпишем до тогава.
Затова не го включих освен това трябва да скъся имената на актьорите.Пробвах ,но не ми хареса как стои и трябва да мисля промяна на цялостното заглавие...
А Снежи последно ако е решена да направи тема аз пак ще включа заглавието ,но ще е от следващата или по следващата тема.

Всичко очаквам! На нищо не вярвам на нито един спойлер не кълвя от бая време съм се научила да не вярвам на клюки и спойлери.

# 39
  • Мнения: 22 041
Афра и Мерт Рамо можеш да ги пишеш, без това няма други, разпознаваеми са Heart Eyes

Скрит текст:
Феро щял да изпадне в кома, вероятно от шикера, затова се връщала Сейро
Но преди това Кязъм щял да постави условия, разбира се

# 40
  • Мнения: 8 960
Хахах... Емре

Писал тази вечер и после го оправил




Еве , ще видим може и нещо по добро да ми хрумне ,но за целта аз трябва да го измисля

# 41
  • Мнения: 797
Благодаря и аз за новата тема!
Не съм гласувала, защото както писа някой, не знаем какво ще ни поднесат. Самоубийството е вик за липса на внимание. От една страна Ферит е великият Корхан, който винаги "оправя"нещата, не би следвало да си мисли за самоубийство, но ако психическата тежест от трудностите и безизходицата вземат превес може и да помисли за този "изход".
BlackRose в един твой пост сме на една вълна и аз пак ще си запея старата песен на нов глас- Ферит и Сейран не са психически здрави хора и не могат да бъдат заедно, докато не им се окаже квалифицирана помощ. Абсурд да бъдат с други, не могат да изградят връзка с нормален човек.
 Нима ние не се сблъскваме с въпроса за честта и достойнството в ежедневието си за това какво ще кажат хората, давам го просто за пример. Знам, че има и такива, на които не им пука за хорското мнение. Не искам изцяло да го свързвам с въпроса за чест и достойнство според Халис, не подкрепям и изцяло неговите методи, но какво ми хареса - първата му реакция, като разбра, че Пелин е бременна и какво каза на Ферит- осъзнавайки грешките в живота си никога не е искал Ферит да направи същата грешка и второто, каза му да разкаже на Сейран.

# 42
  • Мнения: 1 786
Здравейте,хехехей-нова тема имало
Че чак и трета страница
Диди,вършебна е новата ни темичка,не знам какво не харесваш
Благодаря от сърце:hibiscus:
Сега се замислям,ако дедето си отиде, както се вижда от фрага гони Орхан и Ифата,то ще останат май щерки и майка Шанлъ в имението
Кеф!!

# 43
  • Мнения: 8 960
Двойките на седмицата 20-26.11.2023

На 5-та позиция сме



Понки , оправия няма ...докато не идат там чак тогава.

# 44
  • Мнения: 689
Е Гюлгюн е там и Нюкет ( тя все пак си е законна наследница)
Здравейте,хехехей-нова тема имало
Че чак и трета страница
Диди,вършебна е новата ни темичка,не знам какво не харесваш
Благодаря от сърце:hibiscus:
Сега се замислям,ако дедето си отиде, както се вижда от фрага гони Орхан и Ифата,то ще останат май щерки и майка Шанлъ в имението
Кеф!!

Общи условия

Активация на акаунт