💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 13 - ФИНАЛ (27.11 - 03.12)

  • 248 834
  • 4 650
  •   2
Отговори
# 4 440
  • При семейството си
  • Мнения: 6 623
Колко пък да е тайно гаджето на Рълев като са се снимали като взимат кучето:

Joy
Не е Мудева със сигурност, преди време в една друга тема бяха писала, че ги засякох на едно събитие двамата. Симпатични са, но определено камерата ги обича. Blush
Това ли е девойката. Симпатична е, доста. Рълев е симпатяга, дано си намери подходящата половинка.
И кучетата също са симпатични.

# 4 441
  • Мнения: 31 277
Страхотна двойка са Рълев и новата му приятелка. Дано са влюбени и щастливи!❤

# 4 442
  • Мнения: 2 041
Стратимир от 3 сезон и Емануел от ХК

# 4 443
  • Мнения: 335
Емануел е от МШ и беше в Звезден отбор, който беше отделно. В ХК бяха други участници.

# 4 444
  • Мнения: 2 041
"Емануел Июджи: Стресът ми дойде в повече на "Елиминациите".
Защо думите на chef Роу провокираха сълзи в очите на фитнес инструктора и съжалява ли за нещо от участието си в "MasterChef"?"

"Емануел Июджи от Hell`s Kitchen: Искам да развия ресторанта и накарам хората да се наслаждават на храната"

Участвал е и на двете места, и в "Черешката ...". Аз го "познавам" от ХК, там беше в Звездния отбор.

# 4 445
  • Мнения: 9 568
Емо беше първо в МШ, след това в звездния отбор в ХК. симпатяга е и готви добре. тъпо го жулнаха в хелса за сметка на смешката капитонова.

# 4 446
  • Мнения: 2 054
Страхотна двойка са Рълев и новата му приятелка. Дано са влюбени и щастливи!❤

Това момиче изглежда по-симпатично от Мудева, но като му помня на Рълев някои от изказванията, се чудя дали не се е нахендрила.

# 4 447
  • Мнения: 83
Страхотна двойка са Рълев и новата му приятелка. Дано са влюбени и щастливи!❤

Това момиче изглежда по-симпатично от Мудева, но като му помня на Рълев някои от изказванията, се чудя дали не се е нахендрила.

Мудева ли? Мудева не беше ли приятелка на Румен Радев от Ири на Волята, а не на Рълев?

# 4 448
  • Мнения: 2 054
Страхотна двойка са Рълев и новата му приятелка. Дано са влюбени и щастливи!❤

Това момиче изглежда по-симпатично от Мудева, но като му помня на Рълев някои от изказванията, се чудя дали не се е нахендрила.

Мудева ли? Мудева не беше ли приятелка на Румен Радев от Ири на Волята, а не на Рълев?

По-скоро РР беше пудела (както вече писаха) на  Мудева (от Игри на волята)  Joy

# 4 449
  • Мнения: 7 220
И аз същото си помислих, Сони.
Не останах с впечатление, че Рълев е партньор-мечта. Дано и на тази не тръгне да изневерява.

# 4 450
  • Мнения: 1 495
И аз същото си помислих, Сони.
Не останах с впечатление, че Рълев е партньор-мечта. Дано и на тази не тръгне да изневерява.
Или пък да я ревнува, ако общува и с други мъже, защото, видиш ли, бил мъж и знаел какво си мислят за хубавите момичета. Simple Smile

# 4 451
  • Мнения: 335
И аз същото си помислих, Сони.
Не останах с впечатление, че Рълев е партньор-мечта. Дано и на тази не тръгне да изневерява.
Няма дим без огън.
Рълев едва ли е като Елвиса. Но още не си е научил урока. Като се спъне в още няколко Денита, ще разбере какво не трябва да прави. Simple Smile

# 4 452
  • Мнения: 7 220
Въобще не става въпрос за Денито, ами за предишната му приятелка, която се появи и в ИВ.

# 4 453
  • Мнения: 335
Въобще не става въпрос за Денито, ами за предишната му приятелка, която се появи и в ИВ.
Знам за какво става въпрос. Друго имах предвид. Докато хвърчи из облаците, ще попада все на Денита.
Ако иска сериозно момиче до себе си, ще трябва да слезе на земята. Млад е още, ще се научи. А и в ИВ се видя, че обича да хитрува.

# 4 454
  • Мнения: 4 611
Въобще не става въпрос за Денито, ами за предишната му приятелка, която се появи и в ИВ.
Знам за какво става въпрос. Друго имах предвид. Докато хвърчи из облаците, ще попада все на Денита.
Ако иска сериозно момиче до себе си, ще трябва да слезе на земята. Млад е още, ще се научи. А и в ИВ се видя, че обича да хитрува.
Какво има хвърчането в облаците с Денитата обаче? Rolling Eyes

Доколкото разбрах, Рълев иска да се развива професионално и да има свястна, сравнително хубава (Дени, като изключим сините очи, не е точно хубава според мен), сравнително умна (предполагам тук) жена, която да го подкрепя.

Ама не е ли това, което повечето нормални мъже търсят в една жена?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт