💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 13 - ФИНАЛ (27.11 - 03.12)

  • 241 271
  • 4 580
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 551
Сезон 4 беше в пъти по-интересен, въпреки че за мен беше пълен с доста негативни емоции. Този сезон определям като безинтересен, но пък в него откривам един от най-комплексните участници за изминалите пет сезона (като в това включвам всички три елемента на предаването), да не кажа, че такъв може би не е имало досега.

Приятелката на Мишо, публикувана в пледходната тема, малко ми напомня на Никол Дунев.

# 31
  • Мнения: 145
Последна седмица и за този сезон. Тъй като съм гледал игри на волята от средата на началото на 3 сезон, бих изказал мнението си по тези три сезона.
Сезон 3 - Всъщност най-приятен ако изключим Мани. Приятен, защото нито нямаше сестри, нито братя, нямаше роднини. Имаше невероятен стратег, плувец, пъзелист в едно - Неделчо. Туджаров "уж" се води като стратег, ама само го видяхме как отпада заради контузия. Мани дразнеше феновете, но заради нея предаването доби развитие откъм зрители, за да гледат сеирите на куцата Мани. Друг добър пъзелист беше Вальо - един от лично за мен приятните персонажи на сезон 3. Андрей и Елизабет с добра стратегия, Мартин също като войник се доказа, че има сила и е дисциплиниран, трябва да го видим в All Stars. Морунов само беше силен, иначе ми беше безразличен, Стоян също. Племето на Шампионите беше много силно, за мен най-силното племе от всички сезони досега. Не се сещам за някои други по-интересни персонажи, но тези са които помня.
Сезон 4 - Най-добрият сезон откъм спортисти. То не бяха Фифо, Жоро, Гого, Зори (макар че не беше от най-умните, Алекса (90% от зрителите го ненавиждаха), Чакала не показа много но го помня, Генчо също ми беше от фаворитите, Валери ми беше безразличен. Мирела, Михаела, Ралица не ми бяха интересни като персонажи. Лефтеров също беше силен. Много хора също и не харесваха Джаферович. Битките се покачиха откъм ниво и бяха по-сложни заразлика от сезон 3. Много силен каст!
И дойде ред на настоящия сезон 5 - донякъде разочароващ. Основните които ще се запомнят са Мартин заради схемите, Дунев заради неадекватността си в предаването, Момчил няма да бъде забравен - нещо като Фифо и Гого, силен, комплексен участник. Радо много хора му казваха дори и че може да има аутизъм - реално доста обидно, той просто е по-прям, него може би ще запомня, брат му - не. Виолета и дъщеря ѝ искам да ги забравя бързо след сезона. Виктория също няма да бъде забравена - за мен най-комплексната жена този сезон. И накрая - Рълев. Споменавам го последен, защото според мен няма да се запомни с това освен че коалицията му с Виолета ми напомня на тази на Андрей с Елизабет - играят заедно до финална осмица. Иначе, че си е комплексен - да, стратег - донякъде, хитър - да. Иначе положителен образ си е - че го запомня с добро. Това ми е мнението за 3ти до 5ти сезон, надявам се да не съм прекалил с това дълго мнение!

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 382
Настоящият и предишният сезон ми харесват еднакво. И двата са ми интересни. С уточнението, че други не съм гледала.
Сегашният ми е една идея по-приятен и доста по-вълнуващ, знаете заради кого.  Blush

# 33
  • Мнения: 6 184
В епизода очаквам ,Мишо ,Вили ,Дени и Рълев да заиграят заедно.Марто да е доволен от това.Дунев остава без подкрепата на племето си ,Момчи си е самостоятелна единица.

# 34
  • София
  • Мнения: 27 181
Набързо, че не съм го правил от две седмици.

++
Рълев

+ и малко
Мастагарков

+
Мартин, Мишо и Момчил

= / +
Нямам

=
Нямам

= / -
Вили

-
Дунев

--
Дени


Финални прогнози:
Потвърждавам си старата тройка от Рълев, Момчил и Мартин. В Топ 5 ще ги допълнят Мастагарков и Мишо
Първи отпаднал Дунев и след това щерка и майка.
Очаквам скучна и тъпа финална седмица, както е било почти винаги в това шоу с редки изключения...

Сезонът досега лично за мен е провал, въпреки че наистина имаме доста комплексни участници (но не и открояващи се), като под комплексни визирам всички елементи от играта в шоуто.
Мартин сякаш привлича вниманието и ще се запомни.
Разбира се и Рълев и Момчил, но такива като тях сме виждали много. Рълев все пак е доста комплексен във всеки един аспект от играта.
Най-големия провал за сезона е самата продукция и липсата на правила и целия хаос който сътвориха.
Също така загубиха прекалено много силни участници за сметка на някои не толкова добри.
И като цяло за мен лично най-добрия/комплексния участник този сезон отпадна твъде рано и от там всичко отиде по дяволите. Да, Цецо визирам!
След отпадането на Радо и Крум ми спадна рязко и интереса. И така.

# 35
  • Мнения: 1 552
Дяволо, не искам да излезе че мрънкам, но в инфото за съветите има фактичесми грешки при имената - някои играчи не фигурират и ввднъж, а други - по два пъти. Не знам дали би могъл да ги поправиш, със сигурност на първия съвет на Амазонките и един по-натам на старейшините, където го няма Мастагарков.

# 36
  • España
  • Мнения: 1 209
Благодаря на Дяволчето за новата тема!!!!!
Винаги Първа фаза ми е харесвала повече във всички сезони !
4- ти и 5-ти са ми интересни , но 3-ти , та даже и 2-ри са ми по-любими ( имаше култови играчи и по-“обикновени” такива , не само “машини” ).

# 37
  • Stockholm
  • Мнения: 433
Настоящият и предишният сезон ми харесват еднакво. И двата са ми интересни. С уточнението, че други не съм гледала.
Сегашният ми е една идея по-приятен и доста по-вълнуващ, знаете заради кого.  Blush
Знаем, знаем, и при нас е така. Един участник прави цял сезон. Успех, СитЛъв Blue Heart  Blue Heart Blue Heart

# 38
  • Мнения: 4 690
Знам, че много хора следят спойлерите и като четат мненията на някого се подсмихват Grinning обаче аз не съм наясно и се надявам на финал Рълев, Момчи и Мастагарков.
За Рълев неведнъж съм казвала, че е моят фаворит, Момчи спечели симпатиите на всички ни, обаче Мастагарков според мен остана малко недооценен и то заради колебливото му поведение в отношенията с групата и липсата на твърда позиция. Всички броят на Момчи победите, рекордите и т.н.,  но за мен Мастагарков спечели по-трудните битки, срещу по-опасни съперници и в много по-критични ситуации.

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 20:23 от валия

# 39
  • Мнения: 932
Дунев нали не понасяше Мартин, а сега се овъртя около него да умува и мъдрува, ще има ли утре закуска в резиденцията или у тях си🧐

# 40
  • Мнения: 14 830
Мартин е... Кукловода на формата. Играе си със всички
Може да е всякакъв, но  им прави сезона
Находка е

# 41
  • Мнения: 42
Благодаря, Дяволо и от мен! Страхотен архив! Много ви благодаря и на всички вас, голямо удоволствие е да ви чета! Heart
Освен този сезон съм гледала най-вече сЗ, и като първи за мен от ИВ ми беше много интересен! Със закъснение понаваксвам и със с4, и ми се струва, че героите там са доста открояващи се като персонажи, все още ги преоткривам...Сезон 5 за мен е добър, но не ми хареса хич Чистилището, похаби толкоз материал за допълни спортни и социални игри! Играчите са ми симпатични - едни повече, други по-малко, но Момчил много ме впечатлява със комбинацията от спортни качества с физика, и най-вече интелект и достойнство. И, че играе на няколко нива и не се дава на продукцията...Рълев обаче си е истински гепард, и двамата с Момчил си заслужават да са на финал! Очаквам с по-голямо нетърпение Ол Старс а отколкото с6- искам да ги видя големите спортисти как ще играят стратегически, а големите стратези дали ще им минат номерата при "старите кучета"...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • София
  • Мнения: 5 551
Дунев последните две седмици: Искам да отсека главата на ламята Мартин.

Дунев към Мартин преди съвет: Благодаря за подкрепата. 🤝

# 43
  • Мнения: 1 950
Всеки сезон си имаше своя чар , не мога да ги сравнявам .(1и 2 бне съм гледала) Трети беше най-забавен . Хем се вбесяваш  , хем се спукваш от смях . Мани1  ми е като Гатьо . Всички обаче бяха много естествени , много земни и се справяха със игрите, малко над нивото на обикниовения човек. Бяха ми някак по-близки , като усещане. Сезон 4 обаче вдигна летвата до небесата откъм физическа подготовка.Виртуозната физаическа игра на Гого и Фифо , ме накара да се загледам и в самите игри  Това е ссезонът в който имах истински фаворит . Сещате се кой нали - Фи иииии ...ама не , - Мани две ))))))) Сезон 5 , много ми харесва непридвидимостта , поради непрекъснатите намеси на продукцията. Иначе , щеше да е ясно кой играч след кой ще е на елиминации. Доволна съм от това, че продукцията има сходен с моя вкус за играчи и всички които исках са на финал  (без Румен , можеше да замести знаете кой . Ей Румен и Мартин дали щяха да се скарат , той Румен хич не понася някой да му дудне и да се прави на какъвто не е, жалко , че не се срещнаха, щеше да се завърти сюжет) Не ги усещам играчите обаче , като личности - всички са си взели поука от хейта по предните и се държат супер обрано

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Дяволо благодаря за темата!
Водещата както винаги първа клюкарка за сеир и разместване на гласове 😁

Общи условия

Активация на акаунт