Домакини 88 / Да посрещнем по-добра, ползотворна и щастлива година

  • 31 337
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Плами, как сте, не си писала отдавна?
Добре сме всички.Заети с работа и ремонт на етажа където са младите.Спалня изцяло с ново обзавеждане с място за кошара и кухнята където е по сериозно положението.Нова настилка ,нови тръби,нови уреди,ново обзавеждане и боядисване на стените.Ние с ММ го играем спонсори и изпълнители пак.Какво да ги правя.За съжаление не получаваме никаква помощ от бащата на зетя / и за сватбата беше така/.Купиха си кошара,количка , а от мен и дядо ел.люлка.Всичко на Черен петък ,но ги следяха моделите отдавна и искаха на живо да видят как изглеждат и дали са удобни.Щерката е добре , расте тумбачето , малката рита от сега като за световно.SmileДивак ще е .
Сина си е в София / и Русе през уикенд/ ,учи ,шие и така.
Изморена и изнервена съм много вече и нямам търпение за почивните дни ,нищо че по Коледа и петте дни ще съм дежурна на работа.За Нова година поне ще почивам и ще празнуваме с приятели в Дряново.

# 46
  • Мнения: 39 370
Плами, изморих се, само докато те четях.
Лейди, а другарки няма ли да има на празненството?

Последна редакция: пт, 01 дек 2023, 15:40 от mariat

# 47
  • Мнения: 8 783
Плами, дано успееш да си починеш!
  Макич, в края на януари, подарък от систъра ми е за РД.Аз, ММ ако преодолее страх от самолети, систър и мъж!Нямам търпение!

# 48
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро, девойки мили Simple Smile
Някоя от вас дали знае кои гейтове на терминал 2 са с ръкав? 😂 Надали очаквахте тоя въпрос баш от мен в неделя сабале 🤣🤣🤣

# 49
  • Мнения: 8 783
Добро утро, ама не знам! Накъде пътуваш, Ангелче?
   Мама как е?

# 50
  • София
  • Мнения: 9 860
Добро утро!
Ангелче, ха ха, направо ме изненадА😄. Нямам никаква идея по отношение на този въпрос. Моят гейт и ръкав или там квото е, стига максимум до Ребърково 😄.
Как е майка ти? А ти и децата как сте?

Тая седмица на 5 ще ви подсетя да стискате всички палци за интервюто на детето за Аризона.
А на 8 ръкава за Ребърково ще се напълни с група студенти от 4! различни националности ,които ще купонясват там.
А да, и коледен бал ще има в Американския на 6, въобще ще се забавляват децата, а аз се надявам да гледам много снимки.
Хубава неделя на всички!

# 51
  • Мнения: 6 002
Валенцето ще стискаме разбира се,  а от тези вкусотии ще има ли за купона?
snow angel никаква идея нямам и аз, тази сутрин защото мога да се излежавам се ококорих в 5 ч. Ако ме питате дали съм свършила нещо не само един кус кус за закуска направих. Мъжът ми е командировка и изобщо не ми е спокойно като го няма, отделно и задачите ме притискат....

# 52
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Марулета, мама се оправя от операцията, утре или във вторник ще я изписват. Нататък... Не знам още. А аз няма никъде да летя, мои приятели заминават и понеже ще кацнат в топла държава, искаха ако гейта е с ръкав да си приберат от София още якетата в чекирания багаж. Май няма да стане номера, ама нищо. Ще го "преживеят" някак си 😂

Вале, стискам всички палци за интервюто. А интернационалният купон звучи супер!
Ние с децата сме добре, баща им само не спира да ми пробва нервите. Още малко да мине споразумението и ще му сипя с големия черпак от насъбраното за всичките години. Още стискам зъби защото не искам да причинявам на децата безкрайни съдебни дела и цялата простотия около това.

Джейми и аз съм от 5 и нещо будна, но дори закуска не съм направила 😂 Само станах да пия един аулин и да си пусна кафе.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Ангелче,посъветвай ги да приберат якетата.Дори да е с бусче,преходът е толкова кратък,че няма смисъл да суркат якета заради 5 минути.Обаче да си вземат лека жилетка за полет,че климатиците понякога са брутални.

# 54
# 55
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!

Докато стана всичко сте обсъдили.
Вале, нямаш сърце
Ангелче, всичко да минава и всичко лошо да остане в тази година. Догодина ще си нов човек
Тук вали и е отвратително. Приятна почивка на всички Hug

# 56
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Не съм летяла/кацала от/на терминал 2, но както е казала Славка - ако в летището им е топло /все пак имат най-малко час след чекирането/ да си оставят якетата в багажа, но на мен винаги ми е студено в самолета, дори и лятото.

# 57
  • Мнения: 39 370
Помислих си същото, когато видях снимката ѝ!

# 58
  • Мнения: 8 783
Тя винаги така прави по празници!
   Мъжете сглобяват и монтират шкафове у дома.Яз дойдох до щерката, защото само им преча.
   Заформя се вече кухнята, нямаме още плот и гръб,но ще стане.

# 59
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!

Валето пак ще я разприятелявам отатък.
марулета, щом му се вижда края е добре
Аз да се фръцна, че най-после се сдобих с шапка, каквато търся 2 години. Дълбока, побира косата, без да вдига шапката на горе и ластика е на ушите и врата.
Допивам си кафето и ще видя какви ще ги върша. Гушки на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт