Домакини 88 / Да посрещнем по-добра, ползотворна и щастлива година

  • 31 386
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 793
Ние сложихме пясъчник, нова люлка, пързалка за Кати. Сега минаха с майка си през работа, да ми каже,че отива да се пуска, а баба да идва после. Два шезлонга са навън , нямам търпение за басейна вече.

# 721
  • Мнения: 39 384
Здравейте, момичета.
Гроги съм. Вчера изкарахме цял ден на гръцкия плаж и днес ми се разказа играта от чистене, подреждане, изхвърляне на боклуци......
Ма ко, цветето съм го знаела, но не предполагах как му е името.
Смърфи, до под кривата круша сме. Буквално. Днес едвам я изнудих да поръчам(аз да поръчам, аз гледам по сайтовете, аз, аз...) една рокля за изпращането в училище....
Вале, айде, да те видя сега дали ще направиш и мед от глухарчета. Предизвиквам те!

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 22:07 от mariat

# 722
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Добро утро!

марулета, браво на вас, да се забавлява Кати
Мария, става ли вече за плаж там? За бала, ще наваксате, като ѝ дойде музата на щерката
Много ми се спи, мразя смяната на времето. Мисля да подхващам гардеробите днес и да сменям зимни и летни дрехи. Много досадна работа

# 723
  • Мнения: 8 793
А, браво! Дядо й е виновен, той обича да сме всички заедно,да има шум, да има бум-бум, да сме едно голямо италианско семейство. И накупи тези неща, да идвала да си играе.
   Аз понякога мечтая за тишина и спокойствие.Тя обича всички да сме покрай нея, да ни вижда.
   Имам въпрос- някой ходил ли е в Задар, Хърватска, на почивка.Имам нужда от инфо.
   Онзи ден спонтанно подарихме билети на децата по случай РД на зет ми , който е юни месец.

# 724
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Добро утро!

# 725
  • Мнения: 8 793
Добро! То вече обед, ама ....
  Боря разни неразбории на работа, да видим кой кого.

# 726
  • Мнения: 39 384
Добър ви ден. Марулетка, разбирам те. В твоето положение съм.

# 727
  • Мнения: 11 624
Пък при мен ДЪЖД, ДЪжд, Дъжд, дъжд.........

# 728
  • Мнения: 6 003
При нас лъжат, че ще вали и преди малко поливах, още не сме монтирали капковото и с маркуча....
Измъчих се да поливам вече седмица, а поне още две ще е така.

# 729
  • Мнения: 11 624
Ами то се наваля докато аз бях в България JoyJoyJoy

Извода е лош - където съм аз, там е и дъжда..........

# 730
  • Мнения: 6 003
Тук почвам да си записвам кога вали, че има с месеци капка не пада.

# 731
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Добро утро!

Калинче, това с разваляне на времето си е мой патент. Да не ми го пипаш, моля!
Тук не вали, но не пречи въздуха да е адски влажен. Щом се уморяваш и потиш на място при няма и 20 градуса, смятайте колко е висока влагата.
Шефа си идва днес, че беше при майка с братовчедите си. Цяла ваканция не мога да го видя това дете и ще е тук само за 2 дни. Не ми и идва на ум какво ще готвя, ще чакам инструкции
Смърфи, далечко сте от голямото земетресение, ама и не толкова, обади се
Разсада ми тръгна, някои, други още се инатят, само въртя разни тарелки и ги пазя от котката

# 732
  • Мнения: 3 841
Ма ко, бая сме далеч. Има-няма 4 часа със самолет. Тук не попадаме в заметръсна зона, те и затова строят високо.

# 733
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Добро утро!
Заповядайте в новата тема, че утре надали ще мога да я пусна
https://www.bg-mamma.com/?topic=1644744.new#new
Някой да сложи кафе, че на мен няма да ми даде

Общи условия

Активация на акаунт