💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 12 (22.11 - 27.11)

  • 69 731
  • 1 712
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 1 889
Точно Ви изчетох свърших с готвачите и малко за тонус и спортистите да погледам.😉 , интересни мнения и много забавни такива.👍Ама и много изтрити, някой яко е минавал с метлата. Поне едно десетина мнения прочетох само благодарение, че някой ги е цитирал преди да са забърсани. Идва ми да изкрещя Свобода за словото.😉😁 Не съм гледала, сега мисля да наваксам , ама само за петък и събота , че изглежда интересни битки са били.
Няколко пъти прочетох , че Мартин бил попадението на сезона и се чудя да плача ли, да се смея ли, аз точно заради него спрях да гледам. По -непоносим човек рядко се среща. А като чета , че бил и интелигентен и ми иде косите да си изскубя.Този болен мозък неговият, впрегнат само да мисли манипулации, злобни отмъщения и да обижда хората. Все едно ми е хора ,като Хитлер да бъдат обявени за гении.🤮 Хитрец и селски тарикат ми е на мене Мартинчо със солидно гръбче от продукцията. Не съм компетентна да поставям диагнози , но определено има черти на социопат.
Скрит текст:
Социопат е разновидност на психопат, човек, който има абнормално или патологично поведение в сферата на социалните взаимоотношения. Такъв човек притежава клинична неспособност да се пригоди и адаптира в човешката среда. В отношенията си с други хора той създава конфликтни ситуации и не се поучава от грешки или неприятни преживявания. Не проявява лоялност дори към близките си. Такъв индивид е неспособен на уважение и не спазва общоприетите норми на поведение. Социопатът никога не изпитва вина, тревога или разкаяние, тези чувства са му непознати, той се държи така, като че ли няма съвест, защото неговите понятия за критическо възприемане на поведението и за добро, и зло са силно изкривени.

Обикновено социопатите нямат стойностна система и се отнасят с пренебрежение към такава, както и към цената на човешкия живот. Напълно егоистично, те се опитват да задоволят всяка своя духовна или физическа нужда и потребност. Те лесно изпадат в състояния на гняв или ярост, трудно се владеят, лесно избухват и тази тяхна проява има признаците на обикновена психоза.
Извинявам се за хейта, ама много ме е яд, че продукцията в лицето на Мартин ми развали удоволствието от любимото предаване.
Относно играта с топчетата и змея на няколко пъти прочетох, че жена не е побеждавала мъж. Паулина с нея стана капитан на приключенци в първата игра на с3 срещу Вальо .

# 1 711
  • Мнения: 6 184
Мишо и приятелката му Мануела



# 1 712

Общи условия

Активация на акаунт