💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 12 (22.11 - 27.11)

  • 71 194
  • 1 712
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 7 220
Леле в фейса изведнъж много станаха фенове на Мартин.

Да. Писах за това още след съботната игра.

Сиена, Момчил и с коремче го взимаме, нали 😜

Пупитка, и аз така относно Виктория. Иначе от лаптопа ми харесаха думите ѝ.

# 1 696
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Мартин

# 1 697
  • Мнения: 2 921
Вики на мен ми е абсолютно безразлична. Отписах я,когато започна и тя да припява с Мартин. Дойде й дюшеш. Да, беше силна в игрите, но не успях да я харесам социално. За миг ми бе симпатична, когато Дунев я нападаше, но после и тя взе да рита по Благо и си промених рязко мнението за нея.

Споделям мнението. Проблемът при Виктория не беше, че влезе по-късно в предаването, а това, че заигра със свитата на Мартин. Реши, че като праща Мастагарков на дуели ще я приемат за една от тях и ще отърве кожата, но както и сама видя при първа възможност я изпратиха да го замести. 😁

# 1 698
  • Другата България
  • Мнения: 37 498

Това е разликата между истинските играчи и егоцентриците.
Стойностните такива оставят другите да ги хвалят или критикуват.
Позьорите и егоцентриците го правят лично, като за тях “критика“ е мръсна дума.

Да не говорим, че човек може да “изпъкне“ по много и различни начини.
А за ФБ - там е една помийна яма, без извинение. Не се “цапайте“, да не говорим колко глупости и неистини се пишат, или поне така беше когато стартира предаването, после не знам, но не вярвам нещата да са се променили.
Само снимките си заслужават да си в тези групи, има доста интересни попадения.

# 1 699
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 267
Вики на мен ми е абсолютно безразлична. Отписах я,когато започна и тя да припява с Мартин. Дойде й дюшеш. Да, беше силна в игрите, но не успях да я харесам социално. За миг ми бе симпатична, когато Дунев я нападаше, но после и тя взе да рита по Благо и си промених рязко мнението за нея.
За Вики се сещам как ехидно се усмихваше, докато Мартин обиждаше Благо Frowning1  . Учудвам се ,че не станаха близки с Дени , еднакво отблъскващи са ми и двете Rage

# 1 700
  • Мнения: 2 921
За Вики се сещам как ехидно се усмихваше, докато Мартин обиждаше Благо Frowning1  . Учудвам се ,че не станаха близки с Дени , еднакво отблъскващи са ми и двете Rage

Михаил ми е същия като Виктория, като той даже надгради с това, че като послушно кученце слушка Денислава. Очаквам тя за благодарност да го номинира, ако стринка й нареди. 😜

Не бих обобщавала какви коментари има във Фейсбук, защото съм чела и много точни и добре написани.

# 1 701
  • Мнения: 3 398
Скрит текст:
Вики в кил/фък/мери 😂

Значи Момчил през цялото време се надявал да го наградят с разговор с приятелката му, а му предложиха разговор с брат му! Rolling Eyes
Завалийката! Поне залогът щеше да е по-примамлив! Но пък и щеше повече да го заболи след като загуби.

# 1 702
  • Мнения: 76
Скрит текст:

Предаде Радо в момента, в който Виолета му каза че ще стреля в него(Радо) , а той(Иван) въпреки това започна да играе с нея.
Е, не е верно това! Те си бяха двамата, като започнаха да играят с Виолета и номинацията на Радо отпадна от дневен ред.

Ако тогава беше приел предложението на Крум да стрелят по Виолета нещата щяха да са много по различни.Но той предпочете да играе с нея и да си спаси д-то.
Може да не е приел предложението на Крум, но никога не е предавал Радо. Даже и като стана капитан Радо самият Рълев го предупреди, че тази капитанска може да е елиминация. Самият Радо си го каза, че Рълев е бил против, но Радо настоял. До края Рълев остана лоялен към Радо

 Иван знаеше, че Виолета го е нарочила и ако искаше да го спаси наистина щеше да стреля  по нея веднага.Ама той предпочете да не му казва и да си го остави за глас до където може.Ако някой дойде и ми каже аз ще номинирам най-близкият ти човек тук директно го отрязвам.

Точно това стана.Виолета му предложи да играят заедно, но без Радо.Рълев каза, че играе с Радо и няма как да стане и я отряза.След това Крум говори с Рълев.Виолета като видя на къде отиват нещата се съгласи да включат и Радо и тогава станаха нещата.В нито един момент Рълев не е бил съгласен на коалиция без Радо.Не съм му фен на Рълев, но не трябва да му приписваме и грехове, които няма.

Мне, хич даже не беше категоричен в отказа си, остави си вратичка.Само каза, че той няма да гласува срещу него и дотам.И трябваше да каже на Радо за намеренията на Виолета.Скривайки това от него лиши Радо от избор с кого да играе, защото съм сигурна, че ако Радо знаеше нямаше да се съгласи да играе с нея.А тогава Иван губи Виолета нали ?Сега ми кажете кой предпочете Иван - току-що придошлата Виолета или най-близкият си човек в играта Радо?
Трениралата рев при Елица Мудева, Радо, Теодора - всички те за жертва за колебливата му лоялност.

Гледала си друго предаване.Факт е, че Радо дори не беше спряган за номинация след като Рълев заигра с Виолета, а преди това беше първи избор на Виолета.

Последно обещавам.То че е факт, факт е.Ама към онзи момент как да е сигурен, че Виолета(непознат човек, нищо че я посрещна с целувка в племето Wink) в последствие няма пак да се насочи към Радо, при положение че току-що е изразила такова намерение.

# 1 703
  • Мнения: 76
Леле в фейса изведнъж много станаха фенове на Мартин.

Малко е като предизборна кампания Joy

# 1 704
  • Мнения: 1 596
А всъщност Радо май имаше по-добри позиции преди Виолета. По спомен Рълев по-често го спрягаха за номинации от Радо, а Виолета като дойде, си беше наумила да го нарочва. Ами не беше длъжен Рълев да и приема офертата. Но явно я усети, че толкова и дреме за женската коалиция, а само опипва почвата. Рълев и Виолета си говореха и се разбираха между редовете. Може би тя е с асцендент дева 😀

# 1 705
  • Мнения: 638
Във връзка с коментарите за предаване без социална част, тези които са ми оставили най-приятни спомени са такива: Денсинг старс и Форд Бояр. Игри на волята ми харесва много, но все трябва да търпя някого...

# 1 706
  • Мнения: 82
Понеже стана въпрос за Радо,а аз силно се надявам да го е яд поне малко,гледайки финалите,че не послуша Рълев,за да стигне с него до края.Със сигурност можеше да бъде в топ 5 ,освен ако не го пратят в зрелищна битка с Иван или Момчи,където ще е напълно равностоен и на двамата,но това би бил приемлив край за него,тъй като той си каза,че е в играта главно заради битките,а не толкова да спечели голямата награда.

# 1 707
  • Мнения: 75
Не мога да повярвам, че Виолета, Дунев, Мастагарков, Момчил, Мишо, Денислава седят в една стая с Мартин, той им говори в прав текст, а те мишкуват отстрани. Всичките са много устати, докато го няма човека, за когото говорят. Абсолютна пародия на финалисти.

Хаха, бяха много смешни как всички мълчат и гледат в пода. Добре, че беше Вили да наруши неловкото мълчание. После и русокоска събра смелост да коментира иззад рамената на хората. Много готина сцена, която крещеше с езика на тялото.

Има една категория хора, които предпочитат да не влизат в битка с прасетата, защото неминуемо ще се изкалят.

Така е, ама хората от същата категория обикновено изведнъж стават много смели и устати в комфортната си зона, зад гърба на "прасетата". Започват едни закани, едни виртуални посичания, ум да ти зайде. Обаче минат ли "очи в очи", гледат в пода, мънкят си под носа и развяват "неконфликтността" си като най-висша добродетел. Как им се казваше на такива хора, сещате ли се?

Не съм забелязала някой да развява "неконфликтността" си, още повече като най-висша добродетел. Кой го е правил? Освен Дунев, не съм видяла и кой друг става много смел в комфортната си зона. Но тук не става въпрос за Дунев, когото, също както и Мартин, не бих припознала като човек, когото бих допуснала в обкръжението си.
Става въпрос за това, че ако някой използва стилистиката, безпардонността и арогантността на Мартин в общуването си с последния, най-вероятно в един момент би се стигнало до огромен конфликт, който във всички случаи не би довел до нещо положително. Не знам защо е да странно при това положение, че в общуването си с Мартин повечето хора биха предпочели да не отговарят. А и не съм забелязала също особено да му мълчат. Денислава например спокойно си му каза, че няма как да избере играта с  него пред тази с майка си. Просто хората общуват по различен от Мартиновия начин, което е категорично в техен плюс.

# 1 708
  • Мнения: 1 971
Какво има предвид , цирей ли му е излязал.

# 1 709
  • Мнения: 107
И аз не вярвам, че Рълев се рискува заради Виолета.
После използва, че екипът го снима, за да обясни, че е бил кавалер.
"обещах ти да те пазя!" и я гушка.
За кого я пазиш? Егати услугата ни направи. Ние едва я гледаме, той ни я пази!

Тя също сякаш не повярва на подаръка си изневиделица, дори не му благодари, доколкото помня, усети, че преиграва

Общи условия

Активация на акаунт