🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 7 (19.11 - 28.11) 🐄

  • 23 747
  • 485
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 131
Присияна ще си ходи, а Серго макар и е грубиян, обаче е истински снайпер

# 451
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
Кое не разбрахте от това, че за спойлери има друга тема?

# 452
  • София
  • Мнения: 1 864
@ ма ко. Замкметовете не ги избира гласоподавателят. Назначава си ги избрания кмет. Който - за разлика от предишния инженерин, дето (май 2 мандата) нищо кой знае какво не направи, имаше Сиви и визия на по-модерен изучен човек.
(А по отношение на кметовете на Илинден. Да речем в самия край на 90-те, живеехме в един вход с тогавашната. Такава-онакава, нищо не оценявам, стигна се дотам да хвърлят змия на нейната площадка един ден.)

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 22:43 от EmBrother

# 453
  • Мнения: 5 447
Пепе щеше да се справи по-добре на тази игра. Ама нали, важното е, че Елбетица сега са по-щастливи, ахо-ихо си отпадат. Жорката ги поведе към вкъщи.

# 454
  • България
  • Мнения: 1 263
Пепе щеше да се справи по-добре на тази игра. Ама нали, важното е, че Елбетица сега са по-щастливи, ахо-ихо си отпадат. Жорката ги поведе към вкъщи.

Пресияна също не стреляше кой знае колко добре. Ухажоро има повече принос за пендари в тези битки.

# 455
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Пепе щеше да се справи по-добре на тази игра. Ама нали, важното е, че Елбетица сега са по-щастливи, ахо-ихо си отпадат. Жорката ги поведе към вкъщи.

Точно това си помислих и аз.
Пепе щеше да му е достоен противник на ехидната усмивчица от Канатица.
А дáно не спечели този последния. Страшен противко ми е.

# 456
  • Мнения: 5 447
За две неща познах в началото на сезона. Че Канатица ще е крайният победител и че Петър ще е главният герой на сезона.

# 457
  • Мнения: 224
Ако Елбетица са с по-малко пендари и трябва да се бият помежду си (което смятам и че ще се случи) ми е интересно как ще се завъртят нещата, че и Коко да има поне един дуел. 🤔

# 458
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
@ ма ко. Замкметовете не ги избира гласоподавателят. Назначава си ги избрания кмет. 
Знам това. Имах предвид кмета дали нарочно си избира слабоумни
Аз самата имам безкрайно лоши впечатления от Илинден, докато данъчните бяха вързани с местни данъци и такси, а само НОИ беше отделно. Те, Слатина и Люлин бяха най-бездарните райони. След промените НАП Илинден остана на същото дередже и затова ги сляха в Люлин миналата година, защото не могат да работят компетентно. Добре поне, че В Люлин бездарните неграмотници останаха в общината, в НАП за сега се справят. Докато ходех на работа имах вземане даване с всички данъчни служби в София, та имам наблюдения.
Много съм назад с гледането, ама ви прочетох предварително този път.
 ще видим утре какво ще става. То май няма да има битка преди отварянето на плика, нали за последно мина по досегашния ред?

# 459
  • Мнения: 5 447
Ммм. Клубът по интереси. Значи не са като цяло срещу мъжете. А срещу Петър.

Искам да ги видя тези дами как ще се оправдават защо гласуваха срещу Приси. Нали нямали против да си останат само жени и да се изправят една срещу друга. Тинтири-минтири. Който е нелоялен и подъл, си остава такъв. Еми ме разочарова.

# 460
  • Мнения: 4 476
Мартина нали беше за жените? Или само докато изгонят лошия манипулатор 🤣

# 461
  • България
  • Мнения: 1 263
Жените гласуват за жена-конкурент. Присияна обаче няма да ви вземе парите, Ухажоро ще ви ги вземе.

Скрит текст:
Аз лично се радвам, че Ухажоро остана! Green Heart

# 462
  • Мнения: 738
Много ме дразнят тези драми и сълзи. А още повече ме дразни, че ще трябва да продължа да гледам Сергей и Жоро 🤮

# 463
  • Мнения: 5 447
Ако е на финал с Коко и Кенан, ще гласувам за Кенан.

# 464
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Тези келеши опосумите, редом с къдравата им руса сестричка няма как до край да не продължават с простотиите и допълнително да внасят напрежение: "Имаше брат с брата, ама нямаше сестра за сестрата", по повод елиминирането на Присияна от другите жени в отбора ѝ.

Общи условия

Активация на акаунт