💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 11 (13.11 - 20.11)

  • 154 355
  • 3 673
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 489
Ще е забавно, ако червените загубят довечера,  да си идат на стопанството.  А Мартинчо понеже е ял краставици,  да го пуснат сам на реката Trollface

# 61
  • Мнения: 4 391
Ще е забавно, ако червените загубят довечера,  да си идат на стопанството.  А Мартинчо понеже е ял краставици,  да го пуснат сам на реката Trollface
И сам ще намери кой да му е виновен и на кого да покрещи Heart

# 62
  • София
  • Мнения: 20 148
Дяволче, благодаря за поредната разкошна тема и за огромния труд, който полагаш всеки път, особено след като вече ти се отщя да гледаш формата! Страхотна корица!
Ако ти се занимава, към бисерите може да прибавиш "Тато ди тути капи" на Дунев, Мишовото "Вече е рог в тъмница." и "Аз съм много мним." на Крум.

В анкетата гласувах като болшинството - Старейшини на Резиденцията, Мартин ще троши нерви на стопанството. Смятам и че Рълев ще предпочете да се коалира с него, а не с Мастагарков.

Последна редакция: пн, 13 ное 2023, 15:32 от Reinа

# 63
  • SF
  • Мнения: 21 301
Мартинчо го искате на стопанството, ама Рълевчо ми е болничък и Мастагарков също искам да си има спалня за оттегляне. Не стига, че Мартин ще го прави луд, ами и стопанство.
Заради любимите ми герои, искам да са на комфорт.
Другият нъмбър Уан Момчил ще се справи някак. Той е лъв!

# 64
  • Мнения: 14 833
Благодаря за новата тема и за огромния труд.

# 65
  • Мнения: 1 208
Скрит текст:

Мартин с неговата злопаметност няма да пропусне изказването на Теди за давенето му в реката.

Но с неговата хитрост, ще се направи на незлопаметен.
Освен това, той вижда, че Теди не е някаква огромна конкуренция за грошове, саби, словесен двубой дори. Няма да влага излишна енергия да се разправя с Теди. Тя сама ще си отпадне по пътя към победата. Ще й подметне шеговито, че помни и знае как се е изпуснала, но хахо-хихи, ще играят заедно, ако се налага. Естествено, в името на Играта! Simple Smile

Дааа, хитрец е той, но не е зле да изгледа конкурентното предаване, да види как се играе играта – има какво да научи от ПеПе.

# 66
  • SF
  • Мнения: 21 301
От кого??

# 67
  • Мнения: 1 208
Фермата. Има един тарикат, който ги върти на малкия си пръст и всички са щастливи да му лижат подметките. С малки изключения, но те са низвергнати в темата.

СлаБе, там определено има нужда от екзорсист.  Ние тук сме пансион за благородни девици.

Последна редакция: пн, 13 ное 2023, 13:37 от LadyCharming

# 68
  • SF
  • Мнения: 21 301
Нещо ме изгубихте мене с този разговор.
Аз ще се придържам към нашата тема.

# 69
  • Мнения: 7 220
Фермата. Има един тарикат, който ги върти на малкия си пръст и всички са щастливи да му лижат подметките. С малки изключения, но те са низвергнати в темата.

СлаБе, там определено има нужда от екзорсист.  Ние тук сме пансион за благородни девици.

Постове ли се губят или е трито? Не виждам СлаБе да е писала.

Иначе, по болднатото - ами то Мартин е баш така, кое е различното Grinning

# 70
  • SF
  • Мнения: 21 301
Като се върнете към "Игри на волята", сезон 5, кажете, за да се включа отново.

# 71
  • Мнения: 1 208
Който разбрал, разбрал.

По нашата тема – Марто мачка хората на база самочувствие от външния свят. Прекалено емоционално избухва, без да може да се овладее. Токсично злопаметен. Способен е да се сети за нещо отпреди месеци и да шока канчето на провинилия се до следващия повод за скандал.
Не е необходимо. Повечето хора са интелигентни и разбират от първия път (освен Моника и Мастагарков).

# 72
  • Мнения: 4 611
Колкото и да е черен, без Мартин този сезон изобщо нямаше да е толкова интересен Grinning

Щеше ми се да се беше засякал и с Гатьо в един отбор, че да чуем тогава мъдрости и бисери.

Иначе си е ясно, че Мартин е най-пазеният играч този сезон.

# 73
  • Мнения: 1 255
Дяволо, добре че пусна нова тема, за да излезем от леко странния коловоз, в който бяхме влезли в предишната. Малко се беше превърнала в Приказки от 1001 нощ с истории как Момчил бил дал идея на продукцията за разни ходове (мда, тя него чака и добре че се появи той, иначе не знам как щяха до ги измислят и да продължат нататък) и как нарочно заложил на грешния човек в съботната битка. И аз много го харесвам това момче, но айде да не го правим чак пък Исус Христос суперзвезда. Залога си го направи съвсем очаквано и на сигурно. Обсъждано многократно с другите участници. Изборът пък да изпрати точно Мартин пак не е плод на някаква гениална стратегия, а абсолютно логичен и неизненадващ ход. Така щях да постъпя и аз, при положение, че съм най-нестратегически мислещият човек, раждал се някога на тази планета.

И никой не е най-красив, най-интелигентен и най-добър. Винаги има някой по-по-най в очите на някой друг.

Есме, това все едно аз съм го писала. Помня Дунев от детските си години и като го видях, че влиза в игрите, имах страшен сантимент към него, защото освен че в спомените ми се подвизаваше като голям красавец и силен като Супермен, ми е и съгражданин. Е, леко се разочаровах впоследствие, ама каквото-такова. За Радо също знаех отпреди това и много си го бях харесала и ужасно силно му стисках палци. Даже след неговото отпадане вече гледам отгоре-отгоре, някак тръпката изчезна Grinning


И на мен тези двамата ми станаха любимци от пръв поглед.
Основната шесторка ми беше неприятна до един - от първия до последния. Цецо се открояваше в положителна посока, но го наблюдавах - запее ли песента на шестицата, вкарвам го в торбичката с шестимата и завързвам възела, разклащам и почват да дрънкат, да се мешат вътре. Кого ще извадим, за да изгоним - все едно!
Аз много си харесвам аутсайдерите. Подкрепените с подплънки, коалиции, стиропор и найлон на балончета, не са ми симпатични. Опаковано, готово не ме привлича.
Радо и Рълев докоснаха сърцето ми, усетих емпатия, макар и съжалителна, но е емоция, която съм изпитала към тях. И си ги заобичах. После, за да не са голи чувства и хормони, всячески си заслужиха обичта ми. Сега само Рълев й се радва.
При Радо имаше и една емоция, която съм изпитала, от преди Игрите. И Дунев се ползва от стари неръждясали любови. Simple Smile
[/quote]

Последна редакция: пн, 13 ное 2023, 17:22 от Мила Атова

# 74
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 118
Стискам палци на Старейшините днес заради познайте кого. 😂 Иначе ще е сеир с Мартин и Виолета при Гладиаторите. 😋

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт