🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 4

  • 31 365
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 197
Гледам, че конспирациите са стигнали нови нива. Очаквам някой да каже, че Лора е само холограма, а истинската си почива и не се мори.
И на мен не ми е любимка, ама не мога да кажа, че не готви тя. Сега, какво докарва като вкус, е друг въпрос. Там думата има журито. Аз лично нямам основания да се съмнявам в компетентността на тримата.

Както написах и в преден пост, в Лора най-много дразни държание и отношение. Ако беше с друго поведение, почти нямаше да отнесе толкова критика за готвенето. Щеше да е средно ниво и да не се откроява кой знае с какво.

NBM, благодаря за трезвите и разумни мнения, съгласна съм с тях.

# 46
  • Мнения: 709
+1 с мненията на *stella и NBM.
Какво значи "подписали са договор и ще правят, каквото им кажат"? Подписали са договори за статисти ли? Наистина се прекалява с теориите на вероятностите.

# 47
  • Мнения: 15 317
Е, и аз не мисля, че не готви тя. Според мен тя си готви. То инак ще е страшен цирк, пък и каквито договори да има, едва ли има клауза те да готвят, а на Лора да и готви някой друг. Чак пък толкова не вярвам да са изнаглели.
Има си легални начини да я подбутват, едва ли точно този с подмяна на чинии да са избрали като най очеизваден. И аз не вярвам дотам да са стигнали.
Готви там нещо момето, ама сега какво и доколко става за ядене, само те си знаят.

# 48
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Всички участници ходят на кулинарни курсове по време на предаването, та ако Лора е редовна там, може да сготви чиния, колкото да мине между капките. Най-много някой да ѝ е снесъл горе-долу каква задача се очаква и до там. На МастърШеф Джуниър им казват, а тя Лора е и под тяхното ниво Laughing

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Сетих се, че в минали сезони някой пускаше чиниите на участниците след всеки епизод. Дали да не възстановим тази традиция, много по-лесно се коментира кой се е справил, кой не Simple Smile

# 50
  • Мнения: 7 197
Аз продължавам да съм за Биляна и Осман, с превес на Биляна.
Мисля, че е най-комплексна този сезон. Има умения, надгражда, добра в отборните битки, има приятно и меко отношение, забавна е Simple Smile
Искам да я видя и като капитан, сякаш не е била.

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Всички участници ходят на кулинарни курсове по време на предаването,

Едва ли. Точно по време на предаването са толкова ангажирани със снимки, че едва ли им остава време да ходят и на курсове.

# 52
  • Мнения: 7 197
Сещам се в един от предишните сезони за някой от участниците бяха казали, че в свободното от снимки време все гледал кулинарни видеа, упражнявал се, готвел. Не си спомням кой, обаче. И наистина, в сезона беше показал доста израстване.

# 53
  • София
  • Мнения: 15 220
Представям си Осман как става свидетел на подмяна на тенджерите, тиганите и чиниите на Лора и си трае. Simple Smile
Осман, както и всички участници имат договор и ще прави това, което му кажат продуцентите.

Да, да.....Ей сега.
Започвам да си го представям даже цветно. Simple Smile

Ако съм актьор, който се снима във филм, ще си казвам думичките от сценария и ще правя каквото ми каже режисьорът. Само че в това предаване не снимат филм.

# 54
  • Мнения: 120
Категорично не мисля, че някой готви вместо Лора. Тя си готви видяното от инстаргам и това е. Убедена съм обаче, че това, което приготвя е толкова компромисно като вкус, че е точно на ниво - видях го в интернет. Ястията се опитват само от журито, така че според мен бутането идва от там.
Марианна, с а, или я, направи пилешко роле пълнено с каперси и сушени домати, картофи и романеско. Айде кажете ми тази комбинация от продукти колко си подхожда. Никой не може да ме убеди също, че  тиквички, аспержи и репечки, мариновани в зелев сок и необработени по друг начин, ще е успешна комбинация.

На повечето им липсва усет към храната и финно небце.

Идеята да качваме чиниите им е супер.

Мисля, че Биляна трябваше да е капитан няколко пъти, но променяха правилата.

Искам да видя на финал Биляна, Осман и Даниела. Моля се Даниела да избухне тази седмица.

# 55
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Всички участници ходят на кулинарни курсове по време на предаването,

Едва ли. Точно по време на предаването са толкова ангажирани със снимки, че едва ли им остава време да ходят и на курсове.

Буквално е част от регламента на предаването...то им ги организира. Имат свободен ден, който е точно за това.

# 56
  • софия
  • Мнения: 25 462
Тоби нямала намерение да се връща към фризьорството. Щяла да ходи да стажува при Токев.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Ето чиниите на последното предаване в задачата с пиле и сосове:
Осман
Скрит текст:
Мелят
Скрит текст:
Тоби
Скрит текст:
Даниела
Скрит текст:
Биляна
Скрит текст:
Лора
Скрит текст:
Марианна
Скрит текст:

# 58
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Супер, на мен Тоби ми беше симпатична с изключая на лиготиите, които показа с Лора в 1-2 предавания. Иначе беше миличка и се стараеше.

И според мен Лора си готви, не си представям чак такава пародия на предаване да е Мастършеф. Ако не готви тя ще е измама, а никой не иска да си вкарва главата в торбата. Че могат да бутат тоя и оня - могат, те затова и правилата се сменят постоянно, но чак да фалшифицират резултати, едва ли.

Но да не забравяме, че в началото тя нищо не показа, никой не я искаше в отбора си, защото беше посредстена и я избираха последна за битките. Последните готвения са по-успешни, но това се отнася за повечето участници. Лора не е показвала извънземни чинии като на Биляна. Чак на мен ми се прияде от нейната пача, при все че не близвам такива деликатеси, помня и десерта й с люта чушка.

Последна редакция: пн, 13 ное 2023, 12:43 от 🌹 Mimi Rose 🌹

# 59
  • Мнения: 7 197
Категорично Лора трябваше да е отпаднала вече. Не мисля, че готви адекватно за този етап на МШ.

Даниела не ми е за топ 3. Не виждам нещо кой знае какво при нея. Сякаш все стрийт фууд приготвя. Не ме е впечатлила с нещо.

Общи условия

Активация на акаунт