🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 4

  • 31 362
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 972
В такива състезания журито най-много обича, когато има израстване...
 -Ейй, ти къде беше, пък докъде стигна... само мусака и паприкаш можеше да готвиш, а виж сега какъв амюз буш с едамаме ни сервираш...Laughing      Примерно..
  Биляна е страхотна, завършен шеф е и заслужава финал, но ако питаме тях ще предпочетат някой израстнал в предаването и надградил се.

# 31
  • Мнения: 42
И аз благодаря за темата! И също глас от мен за Биляна! Да си призная обаче, започвам да губя интерес. Макар, че мотивацията на Лора (ако наистина е нейна, а не измислена от ПР-те на предаването) да покаже, че миските могат повече или нещо в този дух, е достойна за уважение, някак си, за мен не са избрали подходящата миска... И, уви, поведението й показва обратното. Иначе, за финал съм сигурна, че ще стигнат Петя- тя е тип, който продукцията хареса- красива, нежна, уж показва надграждане (мен втори път не могат да ме убедят, че нейната чиния на креативния тест е най- добрата); и ако все пак държат на мъж- Осман. Дано все пак на финала бъде Биляна вместо Лора!!!

# 32
  • Мнения: 25
Споделете моля обективните факти, подкрепени с неоспорими доказателства, които показват, че Лора не може да готви и я бутат напред. Интересно ми стана.

# 33
  • софия
  • Мнения: 25 461
Чиниите, които приготвя и показват.
Няма отборна игра, на която да е била капитан, и нейният отбор да е спечелил.
Отношението, което демонстрира, към храната.

Последна редакция: пн, 13 ное 2023, 10:35 от zvаnchе

# 34
  • София
  • Мнения: 7 876
Споделете моля обективните факти, подкрепени с неоспорими доказателства, които показват, че Лора не може да готви и я бутат напред. Интересно ми стана.
Ако има начин прегледайте записите на до сегашните епизоди и вижте когато я дават, как не дават никога тя да готви нещо. Или си говори със съответния член от журито и ѝ дават само лицето, или дават някакви затворени съдове, в които нещо става (какво, никой не знае) или обяснява велики неща. И после хоп великата чиния.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Споделете моля обективните факти, подкрепени с неоспорими доказателства, които показват, че Лора не може да готви и я бутат напред. Интересно ми стана.

Трудно ще намериш обективни факти тук, Лора е силно нехаресвана. Ей сега пуснах произволен епизод и се вижда как си готви магрето и нарежда в тигана продуктите за соса си. Да не говорим за теста с пастата как даже шефът я разубеждаваше да не го готви това. Та готви си момичето, макар че наистина облизва постоянно пръсти, което е гадно + е факт, че в отборните битки не се справя като капитан.

Тази конспирация, дето някой друг пристига да й сготви пред погледа на всички останали участници е доста нелепа, но ако наистина всички останали са се съгласили някой да готви за Лора, докато те се мъчат сами - ами заслужават си съдбата. Но аз не вярвам, че толкова хора ще се съгласят на подобно нещо.

# 36
  • Мнения: 1 068
Факт за всички зрители е, че Лора е по-подходяща за хостеса, отколкото за готвачка в ресторант.

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Споделете моля обективните факти, подкрепени с неоспорими доказателства, които показват, че Лора не може да готви и я бутат напред. Интересно ми стана.
Ако има начин прегледайте записите на до сегашните епизоди и вижте когато я дават, как не дават никога тя да готви нещо. Или си говори със съответния член от журито и ѝ дават само лицето, или дават някакви затворени съдове, в които нещо става (какво, никой не знае) или обяснява велики неща. И после хоп великата чиния.

Е, хайде сега, чак такава конспирация няма. Не харесвам Лора, но това определено не е обективно мнение.

# 38
  • София
  • Мнения: 15 220
Представям си Осман как става свидетел на подмяна на тенджерите, тиганите и чиниите на Лора и си трае. Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 7 876
Представям си Осман как става свидетел на подмяна на тенджерите, тиганите и чиниите на Лора и си трае. Simple Smile
Осман, както и всички участници имат договор и ще прави това, което му кажат продуцентите.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 489
Гласувах за Биляна.
И аз не мисля, че някой друг готви за Лора. Не вярвам също да е на финал.
Определено Тоби трябваше да си ходи, но ми стана някак си мъчно за нея Grinning Беше престанала с лиготиите.
Петя ми е лигава на мен.
МариаННа не я харесвам още от началото.
За последния мастър клас вече сте се изказали. Пълна пародия.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Интересно ми е как си представяте договора с подобно предаване. В него пише, че сте абсолютен роб и сте длъжен да правите абсолютно всичко, което ви кажат продуцентите. И утре, ако ви кажат да се нарежете нарочно и да ревете нарочно вие чинно си изпълнявате? Това е грозно обвинение към всички участници и аз не вярвам, че някакви хора са приели да се правят на маймуни там, съгласни с всичко. Има адвокати в тази държава все пак, ако някой готви вместо Лора и състезанието е дотолкова нагласено, това няма как да не се разчуе.

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Абе няма такова нещо. Започвате да звучите, все едно ви пръскат със самолети, моля ви!

# 43
  • Мнения: 82
Какъв хейт срещу Лора! Аз пък я харесвам! Кокетна, суетна, но какво от това? На мен ми е сладка и интересна. А щом някой смята, че й подменят чиниите, значи се справя добре, нали?
Осман трябва яко да поработи над високомерието си. Не му прави услуга.
Но пък някой сериозно да не харесвам, нямам. Биляна заслужава категорично наградата и според мен. Ама ми е жал за всеки, който отпада. Даже ми се насълзиха очите за Тоби, а не я подкрепях особено. Кофти ми стана за нея.

# 44
  • Мнения: 15 317
Явно не сте виждали такива договори, но вярвайте ми има. Точно защото хората не ги приемат насериозно и се подписват като селски кметове, без допълнителен консулт и в съответствие с неистовото им желание за нещото което визира договора, после си блъскат главата в стената, щото те нали са вярвали, че всичко ще се развие по мед и масло, но не би..
В "договор" всичко е възможно, ако двете страни се съгласят и дори да е на ръба на закона, ако успешно го заобикаля, клаузите стават железни.
Само, ако знаете какви договори съм виждала, няма да повярвате, че това е писано от юристи и че е възможно такива клаузи да съществуват, но съществуват и са факт в договора, който страните са подписали доброволно.

Общи условия

Активация на акаунт