Любители на кучета - 138

  • 26 655
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 597
Фют вече е на три! От първия ден у дома споделям с вас всичките ни хубави усещания, които ни донесе! Пожелавам си да са още много по три!



Тук е след като се почерпи доволно с всички лакомства, които получи. Даже вечерята му стои, но с любимата маймуна.

# 691
  • под тепетата
  • Мнения: 9 339
Честито, Фютче! Здрав да си и още много радост да носиш на семейството си!

# 692
  • Мнения: 787
Честит рожден ден на черното пухче Фют! Да е здрав и да бъде с вас още много пъти по три!

# 693
  • Мнения: 11 375
ЧРД на Фют! На хубава дата е роден! Деня на бащата Simple Smile

# 694
  • Мнения: 2 456
Милият сладур Фют!Честити 3 годинки!Наистина тук си го знаем от съвсем мъничък!Жив и здрав да е, прекрасен  пухчо!

# 695
  • Мнения: 2 639
ЧРД на този прекрасен сладур 😍
Да е жив и здрав и още много х3 да празнува.Много лакомства, подаръци и игри!🎂🎉🎁

# 696
  • София/Перник
  • Мнения: 986
Еее, Айк (Фют), мой любимецо, Честит да си! Пожелаваме ти дълги години вярна служба, а твоите стопани да те глезят всячески! Защото вие, от тази порода, сте създадени да ви носят на ръце! Не сте кучета! Вие сте плюшени играчки 🥰😍🥰😍🥰😍😘😘😘

# 697
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Весела Коледа, милички - двукраки и четирикраки!❤️❤️❤️ Бъдете всички здрави и щастливи!


Зарадва се на подаръците си, едва когато ги чу, че са пищящи. 😄 А от приятелката ми полипи един голям кокал от пресован кожа. Тя има пудел и понякога ни идва на гости, Ерос го прие, аз също съм ходила с него на гости, дори с преспиване. Разхождаме ги нормално заедно. Понякога огрев с едно стафче в кучешката градинка, с една немска също игра. Някои от вас знаят той какъв беше към други кучета, но всичко е било в моята глава. И като цяло не смея да го пускам много заради другите хора, какво ще кажат, ако играта му с тяхното куче е по-груба. А той хич не е толкова лош, колкото си мислят. Добрячко ми е. ❤️

Днес цял ден бяхме в морската.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Честито Рождество, човеци! Нашата Лара почна да спи в колибата си, 5 месеца отказваше, но с малко внимание и команди, май се сети, че е нейната колиба.

# 699
  • София
  • Мнения: 8 579
Айкиии, малко черно дяволче! Кръщелнико 😍 Здрав, див (ама малко само), глезен, награждаван и много намачкотен да си ❤ Още много по три години  да красиш тераси и дивани!

# 700
  • Варна
  • Мнения: 10 613
Честити 3 на Фютчо сладък ❤️

Деспи, горкия ти мъж, накичен с дечица 🤣🤣

# 701
  • Мнения: 1 052
Честит да е Айк- Фют, жив и здрав и от гушки и натрадки да се не оттърве!

# 702
  • Мнения: 872
Честит да Фют!
Много здраве и дълголетие!
Много радостни моменти и влажни целувки! 🥰

# 703
  • София
  • Мнения: 13 829
Честито на Айки. Много лакомства и лудории му желая.

# 704
  • София
  • Мнения: 7 807
И от мен ЧРД на Айк, да е жив и здрав и все така да радва стопаните си. nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт