Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 6 309
Хай, мое ти пратя един кожен шлифер. Simple Smile
И отдолу друго ти не треба. Grinning

Камшик, по желание. Simple Smile

# 421
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Сериозно се замислих Simple Smile

# 422
  • Мнения: 9 943
... и съм в тих ужас, че трябва да пазарувам дреха, която вероятно ще облека само веднъж на петилетката.
Добре дошла в отбора Hug
Избирай класически модели, така няма да си ретро след 2-3-5 години, когато пак я сложиш.

Петъкът ми започна много шантаво. Бях помолена за среща с измамена съпруга, понеже предполагаемата любовница била във фб френд листата ми. Неее, не, СО във форума ми стига.

# 423
  • Мнения: 20 017
За коледното парти в карусел имам малка черна рокля, която бих съчетала с кожените ботуши, поръчани снощи.
Но като се замисля, май не ми се ходи.
Нищо де, ботушите мога да нося с всичко.
//
Допел, нали знаеш, че тези предавания се случват по сценарий. Запази емоциите за нещо по-истинско. 🫣

# 424
  • Мнения: 10 745
Мхм, що ли не те викна да плащаш сметките накрая...
Защото ще се загуби високо хуманния смисъл да работиш от 8 до 5 и ще се чудиш какво да си правиш заплатата Wink

# 425
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Абе, ти знаеш ли колко пъзели имам в списъка с Любими в Озон?!? Какви филми за чуденки за заплатата, какви пет лева?!? Разсмиваш ме, Лане 🤭

Еее, таман стана забавно с новата тролска темичка и я затриха. Имах нужда да си проветря главата с малко смешки. Тия дни съм на вълна препрочитане на стари книжки и тъкмо ометох Дъщерята на Калояна. Сега захващам Тютюн и после Под игото. Не съм ги чела откак бях ученичка. По-различен поглед имам сега.

# 426
  • Мнения: 15 366
Аз нямам търпение да си идем при свеки за празниците. Никви коледни банкети не могат се сравнят. Откак всяка е на къщата си пак сме влюбени снаха-свекърва. Пък и у нея е топличко, уютно, чистичко и ни гледа като тримесечни бебета. Ядене и спане на три часа. Понякога ни навиква, но ние перманентно оглушаваме и сичко е наред. Обожавам да сме семейно и да си правим нашите си неща.

# 427
  • Мнения: 18 331
Хайче, а какво стана със свалячите на новата работа? Там нещо премълча, ми се струва. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 428
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Свалячите бяха на старата. Засичаме се от време на време с единия в кварталния Лидл. Обаче на новата има един адски интересен и ужасно се забавлявам с него. Изобщо не става въпрос за свалки нито от едната, нито от другата страна, но този човек е истинско предизвикателство, а аз обичам такива. Ако успея да му пробия защитата, вярвам, че ще станем много добри приятели, но гардът е ужасно висок и бетониран. Скорпион е, ако има значение (знам, че те вълнуват зодиите Simple Smile ).

# 429
  • Мнения: 10 745
В Лидъл-а значи ..... до рафтове с шоколади и бонбони ли се засичате ? Mr. Green

# 430
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Тц. На консервите. Това какво означава, а?

😋😋😋

# 431
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Свободен е, няма коя да му готви Stuck Out Tongue Winking Eye

# 432
  • Мнения: 10 745
Тц. На консервите. Това какво означава, а?

😋😋😋
Как какво означава - погледни какво има под капака! Mr. Green

# 433
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Със сигурност знам, че е свободен обаче не ща да му готвя. И изобщо не искам да знам какво има под капака. Хората в миналото остават в миналото, аз назад не се обръщам вече Simple Smile

# 434
  • Мнения: 18 331
Хайче, Скорпионите винаги искат да се доказваш. Rolling Eyes (Ще ме извинят пишещите тук, пък и нямам предвид жените) Също имам Скорпион в работата. Още бяхме съвсем слабо познати и нашият: "Я моля ти се иди да платиш едни 500 лв. за нещо, което съм поръчал, докато си еди-къде си!" Хъм. През ум не ми мина, че няма да ми ги върне, но си помислих: "Оф, тестове сега..." Платих, върна ми ги, издържах теста, имаме си доверие. Joy Всъщност неее, имаме си доверие, но не и за лични неща (връзки). Там е желязна завеса, пълна мистерия, макар че аз насреща си споделям. Но информацията е едностранна.
И ме пита например: "Ти защо не говориш много с мен?" "Ами защото обикновено си със слушалки и казваш, че имаш работа!" "Но ти трябва да разбираш кога ми се говори!" ?!?!?!!??
Joy Ще я опознаеш ти тая зодия...

Общи условия

Активация на акаунт