Urban Babe мнения?

  • 1 338
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте, мами и честито Рождество!

Има ли някой опит със сайта Urban Babe https://www.urban-babe.bg/urban?

Поръчах покрай черният петък. Имаха страхотни намаления и всичко пристигна в отличен вид и навреме, но в момента връщането на сумата се бави. Писах им имейл, на който нямам отговор вече седмица и започвам да се тревожа. Няма посочен телефон за връзка на сайта им. Ако някой е поръчвал от тях или е чувал отзиви ще съм благодарна да сподели.

# 1
  • Мнения: 964
Интересно за какво връщане на сумата става въпрос, след като всичко е пристигнало  в отличен вид и навреме? Thinking

# 2
  • Мнения: 82
Върнах един от продуктите. Мислех, че се подразбира.

# 3
  • Мнения: 4
Здравейте,
Поръчах яке от този сайт който го получих , но ми беше голям и го върнах за замяна. Но обратно не съм получила нито яке , нито пари . Изпратих я на 07.11 пиша на посочения емейл но няма отговор.

При вас има ли развитие ?
Получихте ли си паричките ?

# 4
  • Мнения: 82
Здравейте,
Поръчах яке от този сайт който го получих , но ми беше голям и го върнах за замяна. Но обратно не съм получила нито яке , нито пари . Изпратих я на 07.11 пиша на посочения емейл но няма отговор.

При вас има ли развитие ?
Получихте ли си паричките ?

Привет! Не съм получила сумата все още, но вчера получих имейл с потвърждение, че са получили връщането ми, което доста ме успокои. Моето връщане го направих на 12.12 и според товарителницата бе пристигнало на 14.12. При вас е доста по-отдавна. Настоявяйте и им пишете имейли, опитайте и в месинджър да им пишете. Стискам палци!

# 5
  • Мнения: 4
Привет ,
Аз получих потвърждението още на 17.11 но след това никакъв резултат..
Писах им емайл отговориха с това, че се извиняват за закъснението , но до там след това спряха да пишат и няма резултат. В началото на седмицата вече не издържах и пуснах жалба до защита на потребителите преди това разбира се , че ги уведомих и вече чакам резултат от там . Confused

# 6
  • Мнения: 82
Аз получих сумата от тях вчера. Повече никога не бих рискувала обаче. Проверихте ли дали IBAN-а Ви е запазен в профила Ви? Аз си го написах на формуляра за връщане, но и също така го въведох и в секцията "Банкови данни" в профила. Дано КЗП Ви съдейства и ви върнат парите по-бързо.

# 7
  • Мнения: 2
Здравейте,
Поръчах яке от този сайт който го получих , но ми беше голям и го върнах за замяна. Но обратно не съм получила нито яке , нито пари . Изпратих я на 07.11 пиша на посочения емейл но няма отговор.

При вас има ли развитие ?
Получихте ли си паричките ?
А как разбрахте кой размер сте? Таблицата с размерите ми се струва че е на артикулите а не по човека.

# 8
  • Мнения: 82
Здравейте,
Поръчах яке от този сайт който го получих , но ми беше голям и го върнах за замяна. Но обратно не съм получила нито яке , нито пари . Изпратих я на 07.11 пиша на посочения емейл но няма отговор.

При вас има ли развитие ?
Получихте ли си паричките ?
А как разбрахте кой размер сте? Таблицата с размерите ми се струва че е на артикулите а не по човека.

Ами поръчах два размера, за да мога да пробвам. Сториха ми се леко уголемени якетата. За други стоки нямам наблюдения.

# 9
  • Мнения: 9
Привет ,
Аз получих потвърждението още на 17.11 но след това никакъв резултат..
Писах им емайл отговориха с това, че се извиняват за закъснението , но до там след това спряха да пишат и няма резултат. В началото на седмицата вече не издържах и пуснах жалба до защита на потребителите преди това разбира се , че ги уведомих и вече чакам резултат от там . Confused

Здравейте! Вчера направих поръчка от този сайт и съжалявам, че не прочетох по-рано темата.  Получихте ли си вече парите?

# 10
  • Мнения: 60
Намерих техен телефон, оставям го тук: 040 891 441

# 11
  • Мнения: 9
Намерих техен телефон, оставям го тук: 040 891 441
Благодаря! А Вие имате ли опит с тях? Че и не ми стигна 1 ами 2 якета си купих Joy Вчера са изпратили пратката, дотук всичко е точно. Дано да ми паснат и да не се налага да връщам нещо.

# 12
  • Мнения: 60
Намерих техен телефон, оставям го тук: 040 891 441
Благодаря! А Вие имате ли опит с тях? Че и не ми стигна 1 ами 2 якета си купих Joy Вчера са изпратили пратката, дотук всичко е точно. Дано да ми паснат и да не се налага да връщам нещо.



Ами не, всъщност вчера ги намерих и ми се искаше да взема едно яке за подарък, но първо реших да видя дали някой вече е поръчвал и вече започвам да се двоумя след това, което прочитам Grinning   А иначе като качество как са?

Последна редакция: сб, 27 яну 2024, 17:05 от Pippi03

# 13
  • Мнения: 82
Намерих техен телефон, оставям го тук: 040 891 441
Благодаря! А Вие имате ли опит с тях? Че и не ми стигна 1 ами 2 якета си купих Joy Вчера са изпратили пратката, дотук всичко е точно. Дано да ми паснат и да не се налага да връщам нещо.



Ами не, всъщност вчера ги намерих и ми се искаше да взема едно яке за подарък, но първо реших да видя дали някой вече е поръчвал и вече започвам да се двоумя след това, което прочитам Grinning   А иначе като качество как са?

Аз съм доволна. Поръчах яке на Navahoo и качеството е добро. Връщането на парите отне почти месец, но в крайна сметка се случиха нещата. Дано и на потребителят по-горе Remi да са върнали сумата.

# 14
  • Мнения: 60
Намерих техен телефон, оставям го тук: 040 891 441
Благодаря! А Вие имате ли опит с тях? Че и не ми стигна 1 ами 2 якета си купих Joy Вчера са изпратили пратката, дотук всичко е точно. Дано да ми паснат и да не се налага да връщам нещо.



Ами не, всъщност вчера ги намерих и ми се искаше да взема едно яке за подарък, но първо реших да видя дали някой вече е поръчвал и вече започвам да се двоумя след това, което прочитам Grinning   А иначе като качество как са?

Аз съм доволна. Поръчах яке на Navahoo и качеството е добро. Връщането на парите отне почти месец, но в крайна сметка се случиха нещата. Дано и на потребителят по-горе Remi да са върнали сумата.


А колко време е доставката?

Общи условия

Активация на акаунт