Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Ноемврийска вещерска и спортна

  • 102 821
  • 3 341
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 890
Благодаря , момичета.
   Ние вечно спорим с ММ, защото като тръгне да боядисва и любимият му цвят е жълтичко. Откачам просто.
     Сега в обедната седнах дапия едно лате на едно много приятно магазинче за кафе и други убавини с три масички отпред.Много хубаво, едно такова кокетно, много близо до работата.На съседната маса седят майка, син/набор на моя/ и нейна приятелка. В потрес съм.В потрес!!!! Синът разправяше на двете коя тяхна приятелка "оправил" , с коя имал задявка, пък приятелката му на 15 какви неща знае. И тия двете тикви не спряха да се хилят и да му се радват.Едната е учителка./ познавам ги,защото са съседки на работата ми/ . Като се прибера довечера ще си разцелувам момчето,честно!

# 61
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
то в резервата е много важно да отглеждаш "мъжкар" - да се бие, да псува, да пие и да ....
тия три-четири неща.
за акъл, емпатия и чувство за отговорност и дума не може да става - те са белег за педерастия и/или водят до импотентност.
Sad тъжна работа.

не разбирам защо е важно да се хвалиш след това, но какво ли разбирам аз ...


едната е  учителка казваш.
мъка!

# 62
  • Мнения: 1 454
Честит рожден ден на прекрасната Синеочка!Да е все така послушничка! Heart

Мерси за новата тема! Flowers Bouquet

# 63
  • Наблизо
  • Мнения: 6 168
Мерси за новата тема!

И при нас е почивен ден и сме в Бъргър кинг.После ще водим наследника на нещо като едновремешното Патиланци.

Пари хвърчат,ама поне на него да му е хубаво Simple Smile

# 64
  • Мнения: 15 356
Косенето на трева ми се размина, но пък си вдигнах кръвното на паркинга на Кауфланд. Една мушмула я гледам как захожда да паркира на инвалидно място, щото нали да е близо до входа. И мъжът ми застана пред мен  и ми каза "недей". Как недей бе? Слезе тя и й обърнах внимание къде е спряла, поне й стана неудобно ако не друго. Дразнят ме ей такива неща, абе ставам кисела лелка явно, ама не мога да си трая понякога.
Марул, за съжаление не е изключение. Имам познати, бащата така е набил в главата на сина- жената изкъсо, ти пий и "боцкай", аз на твоите години ехеее, плющях ги като стой че глефай. На 16 е сега момчето.

# 65
  • Мнения: 8 890
Ох, Бобчи, и аз хич не обичам да си премълчавам на такива нагляри.

# 66
  • sf
  • Мнения: 10 194
Поздрави 🫣
Скрит текст:
Боцкам си гоблена и пия кафе с космата компания.
На работа беше прилично.
За ремонт не искам и да си помислям, брр.
Ще си разменяме стаите със синкото през уикенда, не ми се започва.

# 67
  • Мнения: 8 890
Ох, като го гледам Нейо, да ви кажа снощи какъв ужас изживяхме. Кучето на щерката беше у нас .Понякога я оставят през деня. И тя ми звъни вечерта ,вече тъмно,към 19.30 - Мамо,моля те, пусни я да си свърши работата, че ще дойдем да я вземем.Пускаме я ние и я оставяме да си потича на двора.Излиза синът за нещо ,вика я ,-няма я.Портата отключена, ние винаги заключваме.Направо ми се подкосиха краката.Хукнахме да я търсим, звъня на зетя- бил я взел, ама не се обадил. Начччиииии, така му се накарах.

# 68
  • Мнения: 2 170
Свърших каквото не може да се свърши без мен, грабнах си чуковете и дОма. Нека сега някоЙ хора да сметнат, за колко време  и колко ЛЕСНО се вършат нещата и утре пак да ми спретнат график две в едно!  А да, и си правех фас паузи, в които си ровех в телефона. Такъв лукс не съм си позволявала до този момент... Обикновено с едната ръка пуша, с другата нещо върша.
 Хубави теми сте коментирали, но изпуснах момента и не ми се връща плочата. Да вметна само, че никой нищо не ми е дал даром, освен мама и тате. Ама даването не е имало парично измерение, а много труд и любов!

# 69
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Еми явно и аз съм лелка, ама винаги си говоря с такива безпардонни същества! Кога ли ще си изкарам боя...
Марулче, златни са ни момчетата, да знаеш - аз се убеждавам ката ден! Не мога да си представя такова поведение, ни на маман ни на сина-герой. Ей за това искам в гората!
Иначе аз съм в целият апартамент с плочки като паркет като първата снимка, ще снимам довечера и съм доволна. Браво на твоят недовършен , верно гадно е да живееш и да правиш ремонт, ама поне ще стане хубаво и удобно. Припомни ми как като тинейджърка организирах брат ми и тате да правят ремонт а аз се занесох 2 седмици на морe- oще ми го напомня брат ми Innocent
Търте, горе главата, Душо! Да, трудно е, ама има хора като нас, на които всичко им се случва с кански труд и не от третия а от петия път! Но в такива моменти си казвам - да, Господ не ми е драснал да имам това, това и това, но ме е дарил с прекрасно и умно дете! Така че, огледай се в очите на децата ти , ти си успешна жена - справила си се сама с две прекрасни деца, имаш половин който те подкрепя, надарена си с невероятен талалнт, следват другите хубости - и апартамент и секция по твой вкус Hug
Кака Мия, ако ти не си направиш харашото, няма кой!

# 70
  • Мнения: 8 890
Прити, той МН в това отношение , за ремонтите, всичко може.На децата  в апартамента доста работа отметна.   Умее много неща,ма му тежи вече.А не сме дорасли финансово,да викнем майстори и те да свършат всичко.При нас за една баня -плочки и да наредят мивки и душове , искат 3 хилки, без материалите. Аре нЕма нужда. Бавно,славно , ще свършим.  Абе добър си ми е той.
     Кара, и аз тва съм дала на моите деца, изливала съм с кофи. Къщи и коли не мога да им дам, ама виж, любов и подкрепа много. На мен това ми е липсвало, много. И сега ми тежи.

# 71
  • Мнения: 12 066
Кло, 🌷
А добър вечер, другарки!
Тринидаде, прегръдка! Другото са го казали момичетата, напълно съм съгласна.
Маруле, говори ми за ремонт 😵‍💫 Колко ревах миналата година тука. Само на бояджията се радвах, че беше много убав 🤭 У нас е навсякъде ламинат. Две различни настилки ми носят усещане за асиметрия и ми е неприятно.
И други да кажа, но сте сменили темата.
Отивам да готвя..

# 72
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
Фило, духа ли при вас?На места във Франция ги отвял,чакаме и тук да дойде след 18ч.

# 73
  • София
  • Мнения: 10 365
Как ви разбирам за родителската подкрепа, другарки мили. Или липсата ѝ. Ей така, поне веднъж исках майка ми да дойде с мен на пазар за бебешки дрешки. Или да ми даде съвет какво да уча, къде да работя. Или да знае какво ме боли.

# 74
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
бър, гуш.
звъннах от летището за да ѝ кажа, че си тръгваме.
а тя каза, че е заета - да звънна друг път.

жива и здрава да е.
и ние да сме живи и здрави.
другото няма значение.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт