Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Ноемврийска вещерска и спортна

  • 102 375
  • 3 341
  •   1
Отговори
# 30
  • France
  • Мнения: 12 572
ДобрЮтро и от мен. Станах в 9 и половина!!!!! Толкова късно не съм ставала от преди децата. Хубаво е да има кой да ги гледа за малко.

Кло HeartHeartHeart мерси още веднъж за новата тема.

Тьорти, сестро, точно така се чувствам. Аха да докосна целта и хоп - ритник от съдбата и назад с години. Два пъти така. От последния път още ме боли дупарата. И сега се чувствам много безащитна. А не е като да не зависят хора от мен. Hug

# 31
  • Мнения: 2 170
Искам да кажа на Тринидаде и на Ули  че много ги обичам, ама много!!!
Улинце, ако  още се чудиш как да празнуваш - с чаша, с чаша от сутринта Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 15 356
Търте, не си сама! Нямам аудито, диамантите и яхтата, която искам, даже грозни Баленсиаги нямам! Ама пък имам хора, които ме обичат! Я се виж- красиви и свестни деца си отгледала, намерила си миУто, имаш две ръце и два крака с които ще даваш левия мигач, ше настъпваш газта и ще гониш Скания!

# 33
  • Мнения: 8 783
Добър да е ноември!
   Честна дума, всичко изчетох, но не всичко запомних.
  Най-ме е яд на детската на Елени на Мид. И на свекървата на Ени , на Лепа Брена за недовършения да не говорим.
   Много ми харесаха монолозите на вещицата ни аристократка Кара за празниците. Ми то Хелуин не е ли като нашата задушница?!Само дето хората са намерили начин да го направят вълнуващо по забавен начин.
   Аз имах посещение то маскирани дечица, даже се снимах с тях с метлата си. Ми така де.
   А като се прибрах снощи от работа заварих чудо- изкъртена кухня ,долен ред, всичко потънало в пепеляк, щото няма кой да се сети да покрие с найлон дивана, секцията, лаптопа ми е там.....Ма те не очаквали , че чак толкоз пепел ще има.Викам  Ааааа , не бе, розови листенца ще се посипят. Нямам мивка.  Не се качвам на втория етаж, защото адски го закъсах с крака и много боли. Даже спя на първия.
    ММ умува ламинат ли , теракот ли,гърба на кухнята как да прави, аз нищо не умувам.Толкоз да съм зле с тия работи, че квот направи, все е ок. Щерката каза,че ще вземе една ролетка и ще иде дом, ще го измисли ии ще го предложи на баща си. Аз нямам против.
    По-важно ми е утре да стигна до Плевен, защото и като шофирам ме боли кракът, да мине прегледа и да не се окаже, че съм за операция. Че тогава я втасахме.

# 34
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Добър ден. Преди малко станах аз, тук почивен ден и моите още спят даже. Мисля да забъркам някаква манджа(телешкото), и да отида на фитнес-ако работи.
Търти, аз пък на теб искрено се възхищавам, та чак се чудя що  и как може ди се ядосваш на себе си?! Я се стягай-талантлива си, работлива си, адаптивна си,  сама си изгледа децата, упирита и смела си.И за капак си и хубава и  слаба(телесно)..
 Горе главата!

Както и да е - всеки прави компромиси с нещо, и на всеки му липсва нещо.

Аз мязам чисто визуално на аватара си, та не случайно го сложих.(само такава прическа ми липсва, ама тя моята фризьорка в БГ е изобретателна, и ако е на мода и такава може да ми направи).Ако бях се родила в Хамерика, щях аз да играя в този филм, ама ха де..

Да ни е хубав месеца, другарки!

Последна редакция: ср, 01 ное 2023, 11:08 от Кайсия

# 35
  • Мнения: 6 470
"Привилегии (в по-американския смисъл на облаги може би) не е само да ти е било лесно и да си имал допълнителни ползи.
Привилегия е основно да не ти се е налагало да се бориш с допълнителни препятствия и бариери.
А второто е доста по-трудно за забелязване и осъзнаване, и най-вече за признаване."

Ето това е, точно, кратко и Необяснимо за голяма част от хората. Аз съм ти благодарна, че така бързо ме разбра и най- вече не започна да ме убеждавамш, как положителните мисли влияят на живота на човека 😁🤣 Това го твърдят хора, случили на късмет и разни дадености в тоз живот. И даже се учудват, че като им чуя сентенцията и избеснявам...и не я приемам 🤣 Оттам нататък, какво да обясняваш на този човек, ами той няма да те разбере. И си кютам всичко в мен, защото болшинството, като споделя понякога нещо подобно и почват- както си го направиш,  розови носорози и мантри.. и като чуя само първото изречение и спирам да слушам 😆
Ули, благодаря ти 🤗
Кайс, разбира се, че компромиси се правят от всички, не е там проблема..
Ай стига с мен си..отивам да си поговоря на холандски с девойката 🙃

# 36
  • Мнения: 6 299
Марул,в никакъв случай ламинат! Може термогръб,може плочки някакви,има и скъпи варианти,но май не търсиш такива.
Потроших пак камара пари,тийна само върти глава,и вика "Не.Не искам.Не ми харесва." 🙄.Ку щеш,бре,майка ти само ще намаже тогава!А реши да си угоди, подтикната от мъжа ѝ"Ще ми разтегнеш блузата!" "Голяма работа,друга ще ти купя.Даже ти ще си купиш." Доообре,слушам и изпълнявам 😁.Ама то,не от левия,ами от десния джоб ги изкарах парите 😬.Как да е,ама скоро спешно ще ми трябват кецове,кожени,щот главно с такова се движа.Ей там вече май ще ме заболи сърцето 🙄
Пфф,май тъпо звуча,на фона на последните изказвания, простете.Ама ми се "говори" днес.Щот на работа е много минорно,тъжно,ядосано, обезсърчено,и всякакво подобно,и нищо извън това нещо не сме си говорили тези дни, там.Към пълен батак отиват някои неща.Единствено това,че не ми правят проблеми за болнични и отпуска,и реалните осигуровки,ме спасяват,да не си бия камшика и аз.

# 37
  • София
  • Мнения: 10 330
Оф, бе, Търто, в теб била вината. Дрън-дрън. То едно е да имаш шут в гъза като стартер, друго е да си с умрели коне, а трето някой да ти е дръпнал ръчната.
Ти, ако не си направила много, тогава кой, бе, моме? Две дечиня си отчувала, при това прекрасно са станали. Ти си огън момиче, около теб зареждаш всички с топлина, смях и обич. Смятам това да е в повече важно от да си на мечтана работа и с мечтани тюлени перденца.
Пък подплатените със стабилен старт обикновено най-силно мрънкат как САМИ се оправят...мъката на кардашианките...

# 38
  • Мнения: 10 887
Ренко, чакай преди да кажа "браво и честито за покупките" да проверя нали за теб си купи?
Аз от събота до вчера два пъти опитах да си купя нещо, ама и двата пъти не бях сама и нищичко не си взех, а след вчера ги уведомих всички по веригата, че следващия път сам сама ще 'одя, кой съгласен кой не, да се оправят. Щот' всички намазаха по нещо,  сал аз не Simple Smile

# 39
  • Мнения: 6 299
Да,Ули,само за мен 😁.Три блузи,и един панталон 😁.В града имаме един магазин,за преоценени "маркови" дрехи,в който много рядко влизам.Отидохме да търсим суичър,който в два,не,май три, пловдивски мола не намери мрънкащия тийнейджър!Като взе да подбелва очи,прави физиономии,и не-ка само,се оттеглих към дамските дрехи 😁.Та,тънкана минах.Мислех и любимия магазин за ВУ да посетя,то непрестанното "Кога ще се прибираме?!" ме изнерви,и реших,че някой ден на спокойствие ще го посетя.Е,не се прибрахме,ами го замъкнах и на пазара 🤣🤣🤣.Тъъъкмо опъна морна снага на леглото,и баща му си дойде,и го впрегна на работа 🤭. Физиономията му беше безценна 😂.Айде,мятам новите парцали в пералнята,и градината ме зове 😬

# 40
  • София
  • Мнения: 13 699
Кло, благодаря за темата.
13, много си права. Няма нищо по-токсично от теориите за позитивно мислене. Единствено насаждат вина и завоалирано казват, че сам си си виновен.
За някои неща наистина сами носим отговорност, но повечето не, особено здравословни проблеми.
Не мога да повярвам, че още един месец отлетя.

# 41
  • Мнения: 8 783
Ренко, ламината за пода. Ти що викаш не? Или нещо не се разбрахме.
   Търти, аз хем те разбирам, хем ми се ще да ти кажа,че мрънкаш за глупости. Обаче от това,което знам от тук, ти си на последно място мрънкаща.Я глей кви деца имаш! Очувани и дресирни от теб. Доколкото съм останала с впечатление, имаш човек, ама Човек , до себе си. Имаш талант.Имаш хъс да почнеш нещо съвсем ново на тези години, и този Човек те подкрепя.
    Знам, че отстрани е лесно да се говори, обаче едни ей такива малки някакви неща , знаеш ли как са вдъхновяващи за някой.
    Сега ще ви пусна снимка от снощи , да видите.....катакомби.

# 42
  • Мнения: 6 299
Ох,бе,Марул,реших,че ламинат за под иска да слага на стената зад кухнята.Ми,има и за,и против.И именно затова много хора се спират на вариант плочки под шкафовете, останалото с ламинат.Избора си е ваш.Аз, честно казано,съм на кантар.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 330
Мразя ги и аз дитирамбите за позитивност. Аман! Обичам да съм реалист, а реалността включва и от лошото. Нормално е да изпадаме в дупки, а и е необходимо. Един вид снижаваме се преди да се засилим за скок. Не може само едно фалшиво приповдигнато и непродуктивно позитивно лендзене.

# 44
  • Мнения: 5 707
Точно в десетката на днешния ми мууд, Ули, 13, Фил, Карамел!

Ренко, браво на теб! Другите, вземайте пример от Ренко, ама да не се докарате като мен, с обърнати джобове! Така се украсих, че приличам на онези къщички в началото на Пазарджик през 90-те ,на мургавите ни събратя - порутени , но на покрива на всяка гордо стоеше сателитна чиния!

Последна редакция: ср, 01 ное 2023, 12:09 от Sissy

Общи условия

Активация на акаунт