💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 9 (30.10 - 06.11)

  • 114 815
  • 3 027
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 493
Благодаря, Diavolo! Beers

Аз май нито държа да има, нито чакам с нетърпение Аll Stars. Интересни са ми новаците, харесвам първа фаза в която ги опознаваме, "разконспирираме", обичаме и мразим. Smiley Някакъв микс би бил интересен, но пак зависи кои бивши играчи ще участват и колко силни образи биха били новобранците.
Нямам антипатични от оставащите учасници, нямах и от отпадналите - всички ги търпя. Smiley Виолета има ужасен тембър и високопарна към агресивна интонация, но е там да дразни останалите участници, аз съм дзен като Радо. Innocent

Честито на Ели и Вальо. Flowers Hibiscus

# 46
  • Мнения: 1 950
Цитат
Радо учи в Щатите специалност Рекламиране и стратегическа комуникация.

Верно ли учи стратегическа комуникация, направо баш това така  му се отдава, да съди преподавателите си )))Вече знам, че цялата му стратегия и начина на комуникация ...са на професионално ниво. Кво разбираме ние тука Joy

# 47
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 793
Diavolo, благодаря за новата тема!
Никой друг не ми е толкова антипатичен колкото Виолета, от ден едно. Явно Денислава е наследила голяма част от характера на баща си.

# 48
  • Мнения: 784
Денислава ми е като Виолета, просто по-прикрита. Аз съм фенка на Радо за характера и Мишо заради външния вид.

# 49
  • софия
  • Мнения: 3 381
Ехаааа, страшен кеф. Чисто нова тема и чисто ново бебе от игрите ще има. Честито на Елия и Вальо.
 Искам старейшини на резиденция, да се менкат всяка седмица за да няма изпосталяли. И нямам антипатия към никой герой. Всички са ми интересни.
 Приятно гледане, банда!

# 50
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Тези дни трудно наваксвам, направо пропускам темата.
Но се записвам навреме за новия епизод, с огромни благодарности към Дяволо за труда, който е положил.
Естествено, не ми допада корицата, Рълев изобщо не го харесвам като мъж, но една сега се сетих на кого ми прилича - Пиер Луиджи Колина, на когото съм фен. Само заради това вдигам пункт доверие към Ръльо.

# 51
  • Мнения: 225
Денислава само губи от участието на майка си и обира негативи. Щеше да е по добре без нея. Дени най-вероятно ще стигне топ 5, но към този момент ИВ е почти невъзможно да бъде спечелено от жена. Единствения вариант е жените да изгонят всички мъже и да отидат на финал примерно 4-и жени и един мъж, но това е трудно осъществимо.
В реалността няма спорт в който жените да се състезават наравно с мъжете, още повече активно трениращи мъже спортисти, ако всички бяха като Касим може би имаше шанс.
Другия вариант е мъжете да блокират на пъзела и жената да навакса 10 минути изоставане от трасето.

# 52
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Как да го харесвам....добре, че е силен на арената, че иначе много щях да го хейтя.

# 53
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Денислава е добра на трасето, но отвори ли уста и започне ли да говори, остави, остави... Тези нейни гримаси са ми много досадни и преиграни. Но както казах, добра е на терен

Ау-Ау, гладиатори в атака

Последна редакция: пн, 30 окт 2023, 19:44 от I.V

# 54
  • Мнения: 225
Денислава е добра на трасето, но отвори ли уста и започне ли да говори, остави, остави... Тези нейни гримаси са ми много досадни и преиграни. Но както казах, добра е на терен

Е какво като отвори уста, освен за Мастагарков за никой лошо не е казала, нищо общо няма с поведението на майка си. Тъпото е, че вече е ясен победителя този сезон или поне с огромна вероятност, явно у нас нищо не може да остане скрито покрито, доста тъпичко и предния сезон много преди да свърши се знаеше, че Алекса печели. Сега все едно четем книга на която знаем края. Рзбирам да е една или две седмици преди края, но то май има още около 5 седмици, а се знае поне от една, две.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 411
Денислава ми е по-неприятна и от майка си. А това си е постижение Simple Smile

# 56
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Денислава е добра на трасето, но отвори ли уста и започне ли да говори, остави, остави... Тези нейни гримаси са ми много досадни и преиграни. Но както казах, добра е на терен

Е какво като отвори уста, освен за Мастагарков за никой лошо не е казала, нищо общо няма с поведението на майка си. Тъпото е, че вече е ясен победителя този сезон или поне с огромна вероятност, явно у нас нищо не може да остане скрито покрито, доста тъпичко и предния сезон много преди да свърши се знаеше, че Алекса печели. Сега все едно четем книга на която знаем края.
Общото е, че и двете  имат ужасен речников  запас , като на мафиоти....

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Добър вечер народе!
Дяволо мерси за новата тема, чудесна е корицата!
Най противен ми е Марин!
Рълев ми стана любимец отдавна заедно с Момчил, Радо също ми допада.
Нямах възможност да чета и коментирам в петък и събота, ама какво стана с ляля Вила, Рълев и изкара играта и заради неговото предимство остана, и Вила с двеста гроша най богатата в играта, а Рълев с шейсет🙄
В събота изгледах  с удоволствие моя любимец Жорко!
Ако има олл страс искам само стари участници силни и интересни и Гатьо разбира се в числото 🤣

Последна редакция: пн, 30 окт 2023, 19:57 от don domat

# 58
  • Мнения: 1 889
Благодарско и от мен за новата тема и специални благодарности за гифтчета.🍺

С две ръце съм за All stars само със стари участници, но с предварително обявени правила и без намеса от продукцията. Иначе тук виж направили Слипа победител и на този сезон.🤮 И със сигурност типажи ,като Мани и подобни дори и на снимачната площадка да не стъпват, че отиде и последната ми надежда за ИВ. Аз от сега си казвам още , че съм за Гого.😁

# 59
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Теди. Heart

Общи условия

Активация на акаунт