Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 2)

  • 34 752
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 915
По всичко личи, че Емилия си е напълно ок човек - видимо е възпитана, а ако беше кофти едва ли роднините щяха да я харесват. Естествено, това не е нещото, което задържа един мъж във връзка, но гласувам аз за Атанаска в анкетата. Чакам и Атанас да се прекръсти на Атанасий.

# 16
  • Мнения: 3 137
Ще видим утре как ще бъдат представени жените. Уж Емилия щяла да сподели всичко и дано не бъде отрязана. А да видим кое й е истината.
Утре ще бъдат представени само жените от общите снимки, тоест от семейната вечерята. Емилия няма да бъде представена според мен. Тя май взима само участие, там където снимаха от рождения ден на Емели и според мен няма да каже нищо кой знае какво

# 17
  • Мнения: 2 887
Аз гледах малко първия епизод , но не го изгледах , нещо ми доскуча .

# 18
  • Мнения: 1 081
По всичко личи, че Емилия си е напълно ок човек - видимо е възпитана, а ако беше кофти едва ли роднините щяха да я харесват. Естествено, това не е нещото, което задържа един мъж във връзка, но гласувам аз за Атанаска в анкетата. Чакам и Атанас да се прекръсти на Атанасий.

Това с името на Атанаска показва колко е тесногръда и няма реална представа за себе си. Това, че мъжа и има възможности не я прави нищо по-специално от другите момичета, че чак името и не и отивало. То и Даниел не и отива на ръста ама ей на, както казват хората "богат грозен няма".

# 19
  • Мнения: 521
В четвъртък ще гледам епизода само заради другите жени, освен Наска. Въобще не я харесвам, има нещо адски отблъскващо в персоната й. Беше ми попаднало някакво старо интервю на Бачорски от 2016- там е все още с уж първата си любов Велислава, с която са били 12 години заедно. През 2022 обаче в интервюто пред Нова, Бачорски и Наска казват, че от преди 6-7 години са започнали да си пишат. Тоест Бачорски освен, че се е задявал с непълнолетно момиче е имал и дългогодишна връзка през това време. Друг въпрос е и тя защо се е бутала на 26-7 годишен мъж. Лично не смятам, че Бачорски се е спрял и не ходи по други жени- същия е като баща си. След някоя друга година като намери пак някоя 18 годишна и Атанаска ще хвръкне от Абдовица.

# 20
  • Мнения: 1 380
И аз мисля, че ще изхвърчи особено ако не продължи да ражда. Човека иска голямо семейство и често говори и се опитва да я убеди.

# 21
  • Мнения: 7 573
Може и Атанаска да го остави след време , нищо не се знае. Не знам защо е необходимо да се злорадвства как щял да  я зареже и прочие.
Не гласувах в анкетата - и двете не са ми нищо особено ,дразни ме хейта по Атанаска и многото хвалебствия за първата жена , които са само защото второто и  е взела мъжа. Sweat Smile

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 10:49 от Candy_girl

# 22
  • Мнения: 1 695
Извън поляризирането с жените ми се иска да разгледат малко по-подробно бащата Йордан, от който тръгват най-вероятно всички колорити в семейството.

# 23
  • Мнения: 922
Имам подобна история и може би за това Наска не ми допада. Не мога да я оправдая. Такива жени ги очаква същата съдба, рано или късно ще я смени. Ако ще още 5 деца да му роди.
Снощи попаднах на инста на Емилия и първи момент помислих, че е детегледачката. Даже си мисля тази е някаква психо да се снима с детето на Наса и да пише мами... от там попаднах на тази тема и всичко ми лъсна. Отвратих се ... именно защото моята история е подобна и да ви кажа, изобщо не е приятно на първата жена да е въвличат в този Филм.
Напълно бих разбрала Емилия, да не иска да се включва в това реалити. Освен евтина сеирджийска реклама друго няма. И тъй като има доста хора, които като мен незнаеха тази история,разбирам я защо качва нон стоп снимки на Емили. В противен случай ще изглежда че Наса и Даниел я отглеждат.
Има нещо скучно в тази Емилия, някаква тъга излъчва и скука. Възможно ли е и тя да го е отнела от дългата любов...ама по-добре да не казва, така Наска ще си остане най-лошата.
И двете с еднакви коли, еднакви почивки. Личи си че Даниелчо е спонсора.
А Насето е станала пишман с това риалити, толкова хейт отнесе, че даже и не си го е помисляла.  
Не разбрах Бащата Бачорски някакъв бизнесмен ли е бил или и той закачен на клона на почистващата фирма ?

.

# 24
  • Мнения: 7 573
И аз съм на същото мнение за излъчването на Емилия.Hands V

Може и тя да  е причината да са се разделили с другата жена ,няма да се разбере предполагам.

# 25
  • Мнения: 101
Даниел е разказвал за раздялата си с Велислава. Тя му е изневерила, приключили са връзката си и след това се появява Емилия.

# 26
  • Мнения: 7 573
мъжът не  е е неодушевен предмет , не се "взима" просто . Кофти може да звучи ,но ако мъжът е щастлив и влюбен не би започнал паралелна връзка.

# 27
  • Мнения: 3 137
Не гласувах в анкетата - и двете не са ми нищо особено ,дразни ме хейта по Атанаска и многото хвалебствия за първата жена , които са само защото второто и  е взела мъжа. Sweat Smile
Именно, а за да се случи всичко, най-виновен си остава Даниел. Със сигурност не е бил щастлив с Емилия, просто е трябвало да се разделят преди появата на нова жена.  Иначе си личи, че се обичат с Наска, каквито и да са. Според мен не е задължително да се разделят. И бащата Йордан е бил женкар, но си е “намерил майстора” с кака Мери и си е останал с нея

# 28
  • Мнения: 244
мъжът не  е е неодушевен предмет , не се "взима" просто . Кофти може да звучи ,но ако мъжът е щастлив и влюбен не би започнал паралелна връзка.
И това е вярно. Пак добре че навреме е разбрала, а не да я лъже с години.

# 29
  • Мнения: 238
Атанаска си е Атанаска,още не си е сменила името, но пък си мечтае да е Атанасия и чак фирмата,която са си открили с Даниел е с името Атанасия Ангелова Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт