Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 2)

  • 34 757
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 695
Human и Бачорски са съвсем на едно ниво. И не се заяждам или нещо.

# 46
  • Мнения: 922
А какви са отзивите за почистващата фирма ? Някой от тук ползвал ли е услугите им ?

# 47
  • Мнения: 1 787
Аз съм ползвала за почистване на апартамент след ремонт. Изобщо не останахме доволни, между другото жените, които почистваха не бяха ромки. Като цяло си допочистихме сами. 😅 Цената беше около 850 лв. по спомен, преди 7 години някъде.

# 48
  • Мнения: 15 356
Не знам как един човек може да е виновен за раздяла, нали двойката е от двама?
Между другото страницата на Бачорски и златната ябълка във фейса не знам кой я поддържа, но е готин. Един мини чат ударихме и ме изкефи.

# 49
  • Мнения: 1 033
Аз залагам, че страницата я поддържа Атанас. Стилът на писане е негов.
Не знам как един човек може да е виновен за раздяла, нали двойката е от двама?
Между другото страницата на Бачорски и златната ябълка във фейса не знам кой я поддържа, но е готин. Един мини чат ударихме и ме изкефи.

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 1 320
А какви са отзивите за почистващата фирма ? Някой от тук ползвал ли е услугите им ?

Преди няколко месеца. Изобщо не останах доволна. Оплаках се, изпратих снимки на "пичистеното". Щяли да ме компенсират при следващо почистване, но не бих ги извикала повече. За 1200 лв си бяха оставили ръцете. В последствие открих, че са счупили и 2 механизма на щорите, но вече ми беше неудобно отново да звъня да се оплаквам.

# 52
  • Мнения: 39 317
Аз прах килим при тях. Също не истанах доволна.

# 53
  • Мнения: 3 915
Какви са тези цени Dizzy FaceDizzy FaceDizzy Face

# 54
  • Мнения: 102
Рейтингът им в Гугъл е 3.5, има много отзиви на недоволни клиенти.

# 55
  • Мнения: 19 485
Преди около четири или пет години ми праха няколко килима в тяхна пералня. Килимите бяха почистени добре и ухаеха на свежо. Но такава тежка и бюрократична организация, шапка да ти падне! Дойде една мома (явно меринджейка, надута, страшна работа, па каква политика имали, как това, как онова, направо ме заболя главата). Не можели да влизат в дома, килимите ги оставиха навън пред вратата, а те бяха поне седем. Всъщност много фирми процедират така и накрая си намерих друга фирма да ми върши тази работа, техните правила, че и в събота не работели и разни други ме отказаха.
П.П. хора, 1200 лв за почистване ми се струва страшна цифра!

# 56
  • Мнения: 1 033
Как 1200лв. сте им дали?!!!!!!!!!!!! Мале, падам! Колкото и да е било замърсено или след ремонт, на фона на заплатите от по 500лв. 1200лв. за еднократно почистване, без поддръжка и без предплащане за абонамент, е баснословно. Питайте по групите другият път, ако се съберат две-три жени от този форум само за доста по-малко, по-добре ще изчистим. За 1200лв. трябва Емилия и Атанаска да изчистят, после Емели след тях да направи ревизия и да издадат обекта. На ваше място щях да вдигна такъв панаир, та Даниел лично да дойде да компенсира ситуацията. В крайна сметка, става дума за еднократно почистване.
А какви са отзивите за почистващата фирма ? Някой от тук ползвал ли е услугите им ?
 За 1200 лв си бяха оставили ръцете. В последствие открих, че са счупили и 2 механизма на щорите, но вече ми беше неудобно отново да звъня да се оплаквам.

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 14:18 от vanya.pavlova

# 57
  • Мнения: 4 246
Е те нали правят оглед и дават цена, ако ти изнася започват да чистят когато се разберете. Имали хората, дали.
В интервю беше казал, че не са му ниски цените, но знае какво предоставя, като услуга. Преди 7г и сега със сигурност доста неща са се променили, но не съм им ползвала услугите. Някой ако наскоро е ползвал да каже ..

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 14:42 от krystall

# 58
  • Мнения: 1 033
Мисля, че при огледа се говори едно, тоест се сладкодумства, после се случва друго.
Преди известно време Даниел се появи на стори как рано, рано лично чисти в тоалетните на България Мол на първият етаж и помагаше на колежките. Тогава си помислих, че само той си знае какъв панаир сигурно са му вдигнали от управата, че е отишъл с костюма да се снима как мете и чисти.
Е те нали правят оглед и дават цена, ако ти изнася започват да чистят когато де разберете.

# 59
  • Мнения: 19 485
Аз например ако ги извикам в дома си за почистване не бих била съгласна да ми правят разни видеа и да ги пускат насам натам.

Общи условия

Активация на акаунт