💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 27/

  • 25 023
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 127

За поредна седмица сме на върха в Туитър Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 141
Мики, дойде си Лейля. Местят ли ни в събота, значи втори шанс ни се дава. Хайде да не ни местят. Помислих си го иначе. Пак да напиша, но ще е срамота след такъв епизод да не сме нагоре.
Нали не съм много пристрастна? Satisfied Хубав епизод беше.

# 17
  • Мнения: 1 127
Може би фаворитът ми досега, въпреки че имам любими сцени от всички епизоди досега. Ама след превода ще мога да кажа със сигурност.
Предният ми беше скучен на моменти без превод, ама с буквичките на пчелите - съвсем различно Two Hearts

# 18
  • Мнения: 951
Много ми хареса епизода!

Смених безброй емоции и за финал се разтопих от топлата прегръдка на Лейля и Кенан.

Невероятен жест от негова страна!

Имам идея - да назначат Кенан говорител на прокуратурата!

Струва ми се, че Кенан ще иска да разследва заедно с Лейля за ужас на родителите си.

Дано Идрис да оцелее!

Бащата на Лейля видя инициалите на Кенан Йозтюрк на часовника.

Рейтингът задължително трябва да е нагоре! Имахме в началото 2 убийства, после Идрис, екшън в автоморгата, драма с оставката на Кенан и любов на всички фронтове!

# 19
  • Мнения: 1 127
Мира, от всичко си имаше епизода.
Вярно бе, за Идрис ни оставиха в неведение, забравих за него след финалната красива, нежна сцена Joy
Уф, момичета, не ми се ляга и заспива, заспя ли, ще е вторник Tired Face

Тематично

# 20
  • Мнения: 428
Уааа,  Мики😘, напълни ми душата! 💐
И още как ми харесва?! Много благодаря🤗! Трогната съм😊! Всеки път от хубава по- хубава!Да я изпишем(изпишите, защото аз само чета) все с хубави новинки за нашите сладури!
Мики, Керем се оглежда да ти подари цветя😄!

# 21
  • Мнения: 2 458
За мен епизодът беше един от най-добрите. Много красив финал, сцената, музиката, прегръдката, картината със сърцето...
Много действие имаше, развиха се доста от сюжетите. Доан и майка му, Кенан и Лейла, Туран и Идрис, Екрем и Доан, Тахир и Исмет, та даже и онези ЯсМер.
Туран обвини Идрис, че е виновен за всичко случващо се с КенДо и му крещеше да го остави на мира, но Идрис каза, че не може, защото му е обещал.
Тахир се кара с Нурай и я обвини, че в миналото е унищожила всичко или нещо подобно.
Доан е изпратил майка си да спре Туран, защото знаеше, какво ще стане. Кого искаше да предпази?
Пъзелът започва да се подрежда  на много нива. Всичките мафиоти са навързани.


Няма да умре Идрис според мен. Ще го закарат в болницата и той ще мълчи, кой го е прострелял, но Доан ще знае. Ако Идрис умре....кой ще помага на Доан? Лейла?

Много ми хареса, но не смятам, че това е сериал за масовата публика. Добре че имаше един шамар и двама убити, та горе-долу да се наместим в тренда.
Това не е сериал за турския пазар. Изобщо.
Каквото дойде. За мен беше удоволствие и с кеф ще го превеждам. Целия Joy

# 22
  • Мнения: 840
Flowers Herb Двадесет и седем, значимо за мен число и хоп ... не ми е високо!
Благодарение на труда на Animal Bee майка събра ни...

Не с лопатки, а с лажички се яде ...

Хубав, много интересен и много раздвижен епизод. Страхотни изпълнения на Бурак и майката на Кен/До,
/срамота така и не научих името на актристата/ която във филма е Невин. За съжаление в този епизод Лейля не е така значима освен в края на епизода... прилича и на Ханде да е обичана!


Ха,ха от "достоверен" източник научих, че Керем тойно е гледал епизода... ей така

# 23
  • Мнения: 1 127
Благи, май повечето съвсем се отнесохме от епизода и забравихме най-важното, БЛАГОДАРИМ ТИ! Hug

# 24
  • Мнения: 5 141
Благи, благодаря ти, че не ни остави в неведение. Flowers Hibiscus
Момичета, благодаря ви за компанията. Flowers Hibiscus



Sparkling Heart





Лека нощ! Nature Sparkler

# 25
  • Мнения: 10 326
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart

Мики, страхотна нова тема Kissing Heart

Gift Heart

# 26
  • Мнения: 4 650
Добро утро момичета!
Чудесен ден Ви пожелавам.
Огромно благодаря за новата тема, както винаги е прекрасна.
 

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 06:39 от azisiq

# 27
  • Мнения: 3 422
Аз идвам да благодаря на Благи за превода , както винаги , за да можем и ние да се включваме с гледането на новите епизоди в реално време и да не е само на картинки …
Благодаря ! ❣

# 28
  • Мнения: 1 330
Скачам с удоволствие и благодарност на асансьора!

# 29
  • Мнения: 1 127
Добро ли е… не е ли… Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт