💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 27/

  • 25 022
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 750
Коко, те Ерчелките се молят на всички богове Бурак да ни отърве" от Хакан. 😎
Не го харесват и това е.., че покрай него и Ханде хейтят 😉

# 46
  • Мнения: 840
Flowers Herb Благи, Благи и моите благодарности за усилията и труда ...Kissing Heart
Имам усещането, че си многоръката Чарити!
Не съм в час с предпочитанията ти, за това кафенце, ама турско с каймак в ранния следобед.

Не се притеснявайте момичета за рейтинги, дни на излъчване и ПР, защото филма ще се излъчва, ще му се кефим поне до Нова година!
Момитета, вчерашната серия / гледам я като комикс... с написаното под картинките от Благи/, динамично развитие, музикална синхроничност и много посоки за предположения, това задържа вниманието! Умерено отместване от образа на Лейля за да ни накарат в последствие да страдаме... след любовните емоции. Още не отшумяват среднощните емоции от играта на майка и син, достоверно и реалистично представяне на семейни отношения в дългогодишни бракове при настъпващи опасности, страх и неприятни предчувствия за порасналите деца. Много, много прецизни по-възрастните актьори.
Предстои ни сблъсък между баща и любим.

За любовта и романтиката всичко сте написали, нямам думи ...

Бурак, като Кен/До НЕВЕРОЯТЕН!Изключителна емоция за мен!

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 15:59 от Yassy_N

# 47
  • На зелено
  • Мнения: 658
Здравейте, ще се включа с коментари за новата серия, след като има и субтитри, че иначе ще е преразказ по картинка.
Относно последната преведена, 6та серия, това определено беше епизодът на Ханде. Не видях поводи за критики при нейната игра, напротив емоциите ги изписваше на лицето си. Но съм съгласна, че трябва да развият образът й. При всички актьори има събития, реплики, разкриват се много черти от характера им, но при Лейля не е така. Ханде придава една допълнителна дълбочина, но и лека студенина на ролятя си, според мен е перфектната актриса за образа на Лейля. И сега в сферата на клюкарането, някой може ли да ми каже на кратко защо Хакан, настоящият партньор на Ханде е недолюбван, какъв му е проблема?

# 48
  • Мнения: 1 127

Rovaniemi Hug Хакан го недолюбваме масово, защото накратко - очите му не я обичат така, както Керемовите… аз лично не съм видяла на нито една тяхна снимка, било то изтекла или където позират - любов в очите му, в ръцете му. Дори Бурак я гледа изпиващо, а Хакан.. вярно, Бурак играе игра в ДЧ… но… не е ли това любовта? Да се чете в очите най-напред, без грам съмнение, дори действията ти да не се виждат от многобройните погледи?

Ново от Бурак - баща и Доан-син



Керем отива нанякъде…?

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 16:29 от Cocodoggo_mom

# 49
  • Мнения: 5 141
На всяка манджа мерудия Satisfied



На друг полюс съм аз. Хакан не ми изглежда като човек, който ще праща купидончета и сърчица, ще коментира активно и ще харесва всяка публикация на Ханде. Не ги сравнявам с Керем. За мен са много различни.
Не ми се гледа пак всяко харесване от него, от родата и така нататък. Видяхме, че много дизи двойки от сериали бяха така и не им провървя. Миналата година беше година на раздели. Нека си я пишат Ханде със сериала, не с фамилията му.

А по повод обичането с очите се сещам нещо, което съм чела отдавна. Беше нещо от рода на...има хора, които с очите си обичат. С тях лесно се обича, но такава любов не е лесна, защото никога няма да е  достатъчна. И как ще бъде достатъчна, когато едно кътче вътре в теб остава недокоснато.

Стига съм плямпала. Satisfied

Ели, четох ти постовете от днес. Пишеш: "Добре ли е не е ли?", "Оф, 15 минути ме беше страх да отворя известието си от Дизилах", "Оф, боли ме главата, след отпускане на напрежението".
Не съм специалист, но този рейтинг нещо яко те напряга. Да взема да ти запиша един терапевтичен час при мен: Как да превъзмогнем напрежението от незадоволителния рейтинг? Satisfied

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 16:33 от midnight__sun

# 50
# 51
  • Мнения: 4 788


Керем отива нанякъде…?

Коко, този Карлос е от екипа на Оливърс , така че сигурно към Испания отива Керем. Да видим какво ни е подготвил.

# 52
  • Мнения: 1 127
Слънчо, и на мен не ми се гледат такива “показни”(не го казвам с лошо!) любови. Клише, ама… любовта обича тишината Simple Smile особено сред известните личности. Въпреки, че при тях в 80+% от случаите негативният завършек е ясен…
Скрит текст:
След СЧК и Любовта не разбира от думи, започнах да следя Рибарче(вече не с кеф и нетърпение) Когато разбрах, че Афра и Мерт(прекрасни актьори) са двойка, еми мъчно ми стана. Някак си го свързах с Керем и Ханде, макар много различни от тях като хора и двойка(А и М са по-млади и в различни етапи от живота). Опитваха се да се крият - ами не става…
И ето вече е факт негативното влияние на “известните”любовни връзки и при тях. Предполагам е много трудно да не се влюбиш. Ние се разтапяме като ги гледаме(дори в момента, макар и за втори път да ги гледаме заедно, Ханде и Бурак карат голяма част от феновете си да се замечтаят тези изгарящи и топли погледи в ДЧ да се пренесат в реалността) а какво ли е в техните глави
Ще се повторя, ама не сме им в леглата, не сме им в сърцата. Може би Хаки обича тихо… може би не… Stuck Out Tongue Winking Eye ще се чуе, имам чувството скоро

# 53
  • София
  • Мнения: 2 631
Здравейте! Flowers Hibiscus

Мики, прекрасна тема! Hug




Впечатляващи цифри! Браво! Nature Zap
https://twitter.com/FrizbiTv/status/1716528833216594224
Рекламата на Turkish Airlines, в която #KeremBürsin е посланик на марката, надхвърли 500 милиона гледания в социалните медии.

TikTok: 264 милиона 900 хиляди
Instagram: 146 милиона 710 хиляди
Youtube: 38 милиона 408 хиляди
Facebook: 54 милиона




Nature Zap
Октомври, 2021, Гранд Канария







Разговор - интервю в Divinity



# 54
  • Мнения: 13 510
СЪРДЕЧНО ПОСРЕЩАНЕ НА КЕРРЕМ И  В МАЛАГА. Hands V Hands V









И ОЩЕ ЕДИН СЪРДЕЧЕН МОММЕНТ С КЕРЕМ ОТ ГРАНАДА. Gift Heart



Приятен есенен следобед с момент от "Почукай на вратата ми".



# 55
  • Мнения: 1 127
Любопитно(може би Grinning ) от ДЧ:
Бегюм Аккая(актрисата, която играе Ясемин) явно в момента работи извън ДЧ с бившата на Бурак - Бюшра Девели.



В синхрон с настроението в темата… ама…
Мисля, че тази, точно тази седмица екипът на “Друг човек” много, ама много трябва да се мобилизират, синхронизират и да не допускат грешки. Феновете в соц. мрежи също. Няма място за грешки и очевидно има нужда от 80% екшън и трилър във фрагманите(трябваше да започна с това, че трябват… фрагмани Joy ) и мъъъничка доза ЛейКен…До Grinning Мисля, че вече е краааайно време за някаква изненада, било то снимка, лайф с ГГ… Изобщо… време е за действия Simple Smile

Вижте лицето и изражението и. Същото си е Heart Eyes Тези, които говорят за корекции и фалш, наясно ли са, че един огромен стрес, последвал от загуба на килограми, също може крайно да рефлектира върху външния вид на човек?…


Все още нищо сигурно не се намира за локацията на този чаровник. Човекът не е за едно място, дете е на целият свят Stuck Out Tongue Winking Eye Дано се прочуе там, където иска. Всичко е ок, само да не е ром-ком в Турция Simple Smile Каква бихте искали да е следващата му роля? Богат сме го виждали, властен и стъпил на земята сме го виждали… Stuck Out Tongue Winking Eye

П.С. Май те отиват в Истанбул при него
Слънце, ами напрежение си беше! Не се прави, че не го усети! Grinning
За тях, бе… как да не го мислиш Cry искат да са оценени и не го крият Heart и заслужават да бъдат в зелено, и изобщо излишно беше това, което се случи последните 2 пъти
Отлично виждам сега защо рейтингът падна и въпреки всичко, не заслужавахме чак 2ки. Примери - много. Стига толкова по темата! Grinning Сега седмица спокойствие Wink

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 18:46 от Cocodoggo_mom

# 56
  • Мнения: 2 750
Феновете веднага са проверили - Стефани Кайо била в Мексико в момента 😎

# 57
  • Мнения: 10 326
Ново от Ханде:  Sunglasses
(продуктово позициониране )

Малко данни:
DiziWorld

От Адба:
"Обявени са най-обсъжданите продукции на екрана през седмицата 16-22 октомври!"

"Харесвания и коментари за публикацията на Бурак Дениз в Кан от екипа на BamBaşkaBiri и семейството на Ханде"

# 58
  • Мнения: 3 422
Ханде колко детински е изглеждала, а сега е жена!
На моменти и аз искам да преживея някакъв катаклизъм, който да отключи драстично слабеене при мен и по-голяма доза красота Grinning
Въпреки, че вече минах през 2021 г през нелек период, определено и на никой не го пожелавам, но не ми се е отразило толкова магично, както при нея. Никак не ми се отрази, освен на психиката ...

Хайде, чакаме фрагманчеее...

# 59
  • Мнения: 1 127
Според Бирсен, сериалът, който местят в събота е “Казвам се Фара”. Поли, не искат да ти е лесно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт