Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 431

  • 34 413
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


https://twitter.com/FOXTurkiye/status/1716801724281921573

Фокс преди малко: Вярно е, че с нетърпение очакваме всяка секунда от новия епизод. 🤩

# 16
  • Мнения: 34
Благодаря за новата темичка ,Марианка!Иска ми се вече да има светлина в тунела за нашите герои,но новият персонаж в сериала(вероятно бащата на Бехнам),подозирам ,че ще създаде нови неприятности.На Тахир му предстоят '"битки" на няколко фронта-Бехнам,Вера,бащата на Бехнам.Мисля,че Фара продължават да я тровят .Самата тя каза ,че Бехнам е умен и едва ли се е вързал на "женските й номера и промяната в отношението към него.В първи сезон  Тахир също не се върза и директно каза на Фара,да не използва женски номера,за да изкопчи информация от него. Тахир е твърде умен и винаги мисли два хода напред.Нямам вече търпение да дойде сряда и да разбера как двамата братя ще се открият .
Когато четох описанието на италианската фенка на срещата й с Енгин,се разплаках ,защото беше много емоционално и искрено .И  ми направи впечатление ,че тя също каза той колко хубаво мирише .Спомням си ,че се коментираше в предишни теми за парфюма на Енгин и моля, ако някоя от вас се сети марката на парфюма му да пише

# 17
  • Мнения: 2 224

Момчето ни днес реши да се отчете на стори в ИИ!
"Новия епизод!"

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


Новина от Бирсен - лично аз много не й вярвам, но да я прочетем: https://www.instagram.com/p/CyyarIoonev/

Чичото на Бехнам идва в телевизионния сериал "Казвам се Фара", за който се говори, че ще бъде излъчен в събота.

Чичото на Бехнам, изигран от Фейяз Думан, ще бъде гост на "Казвам се Фара", един от най-продаваните сериали на FOX в чужбина.

Новият епизод на сериала "Казвам се Фара" не беше излъчен миналата седмица поради национален траур. Според тиражираната зад кадър информация за сериала, чиито сценаристи са сменени, датата на излъчване се измества за събота. Говори се, че това решение ще бъде взето, за да се удължи живота на сериала, чиито рейтинги са под очакванията, тъй като международните му продажби вървят много добре. Друга информация е, че "Казвам се Фара" ще бъде заменен от #ŞahaneHayatım/Моя чудесен живот, продуциран от Ay Yapım...

От друга страна, главният актьор Нуман Чакър ще бъде гост на поредицата, която Дениз Караолу и Седа Чалъшир Караолу започнаха да пишат. Чакър ще изиграе героя на чичото на Бехнам (Фейяз Думан), Махмуд, в сериала.


Пише, че е най-продаваният сериал на Фокс. Цял свят гледат сериала в сряда - за мен това противоречи на написаното от нея. Но да не забравяме, че тя не обича Енгин, не обича и Демет. Сигурно газ пикае от злоба. Девет епизода ще ги имаме, пък ако ще и да е сряда или събота.

ДОПЪЛВАМ: В момента върви акция в туитър с таг AdımFarah ÇarşambadaKalsın/Казвам се Фара Запазете го в сряда

ДОПЪЛВАМ ОТНОВО: Ден петък е свободен на Фокс.


Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 21:23 от mariana51

# 19
  • Мнения: 483


Новина от Бирсен - лично аз много не й вярвам, но да я прочетем: https://www.instagram.com/p/CyyarIoonev/

...
..... Но да не забравяме, че тя не обича Енгин, не обича и Демет. Сигурно газ пикае от злоба. Девет епизода ще ги имаме, пък ако ще и да е сряда или събота.

Второто (от цитираните от мен) изречение  по-горе е много точно казано, Мариянка. Забележи в горното съобщение как няколко пъти тя е споменала името на Фейяз Думан и героя Бехнам, сякаш това е главното в историята и в целия сериал! Rage А за Енгин и Демет, за Фара и Тахир - нито дума. Това, че в сериала се появява (временно явно) чичо на злодея не може да е оправдание - то е само съшито с бели конци прикритие на напъните на Бирсен да омаловажава участието, авторитета и таланта на главните изпълнители Енгин Акюрек и Демет Йоздемир.

Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 21:33 от Burkina

# 20
  • Мнения: 23 278
Тя /Бирсен/ пише информация най-редовно и то хубави неща само за любимците си.
Тези които са ѝ трън някъде си /защото имат признание от други и са известни/  не ги  отразява въобще с едно изключение - ако чуе една прашинка нещо негативно, веднага ще направи  пясъчник...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127


Имаме нова снимка.
Новина - обяснение: https://twitter.com/_denizsever/status/1716882121787117628

Тъй като някои от вас все още ме питат за разяснения, пиша това отново.
 
Първо, позволете ми да заявя следното: предпочитам да съм щастлив, отколкото да съм прав. Бих се радвал, ако "Казвам се Фара" имаше повече от 26 епизода, но за съжаление фактите дават сигнали, че може и да няма. В най-добрия случай, ако по някакъв начин O3Medya успее, FOXTÜRKIYE може да ни даде спирачка и да ни върне към излъчване 1-2 месеца по-късно, както направиха със случая SenÇalKapimi.

Така че нека анализираме фактите, които ни дават лоши прогнози:
1. Има само 7 дни в седмицата, а Fox вече има 6 заети дни
Bambaşka Biri - продукция на Timur Savci (TIMs)
Yabani - Fatih Aksoy продукция (с NTC)
Adım Farah - Saner Ayar Production (O3Medya)
Hudutsuz Sevda - F. Aksoy (MedYapim)
Kirli Sepeti - F. Aksoy (Medyapim)
Продукцията на Keрем Чатай - Şahane Hayatım/Моят прекрасен живот, ще започне следващата седмица.

Има още 2 продукции на Аксой, още 1 продукция на Чатай и 1 на Фарук Тургут (GOLD) - общо 4 нови сериала за FOX.
Съответно 5 текущи, 1 идва следващата седмица и още 4 следващите месеци (декември и януари) - общо 10 телевизионни предавания за 7 дни 🥴

2. F. Aksoy е една от най-мощните продуцентски компании в Турция. Той притежава MedYapim, почти е купил MF Yapım и е купил акции на NTC. Той има специален договор с FOX от 2018-2019 г. и повечето сериали на FOX са от негови продукции.

3. От 2018 г. F. Aksoy става съосновател на дистрибуторската компания MADD Entertainments с K. Çatay. От 2018 г. те сами разпространяват продукциите си в цял свят.

4. Докато F. Aksoy е добър партньор с K. Çatay, той има лоши отношения със Saner Ayar (O3Medya). Според новините на B. Altuntaş, Aksoy обвини Saner Ayar, че е „отнел сценаристите му“ (🤦‍♀️) и те имаха лош спор поради този проблем.

5. Координацията на драмата на FOX води до стабилно потъване на "Казвам се Фара", особено през втория сезон:
AF има най-малко повторения на канала в сравнение с други серии;
AF трейлърите почти не се излъчват по телевизията;
AF се обявява за промяна на деня на излъчване!!!

6. Тъй като договорите на посланиците на марката Disney бяха прехвърлени към FOX, те не могат да работят за други канали, докато договорите не изтекат. Така че AF/Казвам се Фара не може да бъде продаден на друг канал.

От всички факти, които посочих по-горе, не мисля, че AF/Казвам се Фара ще издържи повече от 26. Ако FOX наистина има желание, те няма да са ни причинили целия този скапан антиПР и няма да променят деня ни на излъчване.

Единствената надежда е Saner Ayar да се договори по някакъв начин с FOX, за да ни дадат почивка и да върнат сериала в ефир след 1-2 месеца, както направиха в случая SÇK.

Благодаря за вниманието.


Ние си чакаме 26 епизода. За повече, ако стане - добре.

# 22
  • Мнения: 9 317
Привет!

Благодаря за новините и преводите. Макар че да ви кажа честно нито ми се задълбава,нито схванах кой с кой е на нож, Бирсен е ясна като бял ден,даже изобщо не я чета вече, то истини от нейната клавиатура не излизат,само за което и е платено. Аз само си чакам обещаните епизоди до завършека на историята, сряда ли, събота ли ,все ми е едно.
  Важното е,че продължаваме кухненската поредица на Фахир,значи ,че ни чакат хубави мигове 😍







Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 23:23 от araselia

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127




Демет и Енгин в сторитата си:

Демет: сряда, нов епизод
Енгин: тази СРЯДА
така че утре
СРЯДА


Последна редакция: вт, 24 окт 2023, 23:32 от mariana51

# 24
  • София
  • Мнения: 539
Първо,не сме изгледали нито 1 епизод с новите сценаристи.Не се знае дали ще успеят да поддържат динамиката както досега.Има доста неща да се разкрият,както и ответа на Бехнам и Вера.Така,че лично аз предпочитам динамични и интригуващи 26 епизода,вместо разтягане  за повече.Ако успеят  повече серии успеят,ако ли не ние ще сме се насладили на един  интригуващ филм.Реномето на Енгин и Демет завоюва още повече фенове,а разни журналисти каквото и да пишат си е техно решение,все пак трябва да се издържат.
   Благодаря ,на всички които умеят да откриват новини за сериала и героите,най вече  и за това ,че успяват да отсеят истината от фантастичните публикации в мрежата,И най -безкористно го споделят в темата.Аз  получавам от Вас информация.Успешен ден,до довечера.

# 25
  • Мнения: 9 317
Добро утро в нашия ден!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 127




Добро утро в сряда - нашият ден.
Да започнем деня с целувка, с усмивки и довечера пред мониторите.
Днес се надяваме на добри новини и на нови снимки.

# 27
  • Мнения: 2 224
Добро утро в нашата сряда!
Все още е наша,за момента!Каквото и да се реши,ще се настроим и за друг ден,какво толкова!Все ще продължаваме да гледаме Енгин,а това онази мазнуша не може да промени!Хич да не ги споменава по имена,верните фенове ще следят проектите на Енгин и Девет!Важното е да си догредаме историята в предвидените епизоди!
А днес да ни е хубав и спорен деня,и пълен с усмивки и целувки!Довечера сигурно отново ще пропусна началото в 20:00,но то ще има озет сигурно!Но към 21:00,ще съм тук да си гледам нашата история!



И май имаме нова снимка ,от онези италиански фенки!

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 09:07 от Damata

# 28
  • Мнения: 23 278
Добро утро и успешен ден на всички!
Този месец почти всичките среди бях на работа, тази не прави изключение.
Желая довечера интересна серия и нека СЦ да ни оставят хубави спомени.

# 29
  • Мнения: 2 397
Добро  утро в сряда.
Бъдете здрави, все още не мога да свикна с този топъл октомври. Hug

Нямам търпение Тахир и Мехмет да разберат,че са братя.  Те имат силна ментална връзка.  През цялото време се държат, като две малки братчета. Има признаци,че са свързани на по-дълбоко ниво, макар и неосъзната връзка.
Дано новите сценаристи  са ни на късмет. Имат голямата възможност да напишат един развлекателен и динамичен  сценарии. Не бих  отказала и повече от 26 епизода. Не искам да свършва общия проект на Енгин и Демет.  Но всечко има и своя край.

Общи условия

Активация на акаунт