Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 431

  • 34 428
  • 740
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 285
Аз съм на работа и ей- сега малко сколасах с работата и седнах. Пишете каквото разберете.

# 46
  • Мнения: 2 228
Реклама!Отново!
Фяря търси начин да излезе от къщи,и чрез Гюнюл да се срещне с Тахир!

# 47
  • София
  • Мнения: 540
 А, да не би аз нещо да не съм разбрала,Ясемин от сезон 1 ще я гледаме като Мерджан в сезон 2 ли.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140



https://www.youtube.com/watch?v=XMywT-Lfkt0

Имаме и трейлър към еп. 19.

# 49
  • Мнения: 23 285
Кажете нещо за серията, че аз “хванах” от онзи момент / дето ни взеха за канарчета/. Акциите - при Гюнюл. Вече на никакъв трейлър- мрейлър човек да не вярва.

# 50
  • София
  • Мнения: 540
Почти нищо не разбрах,освен ,че Мерджан си търси компания.Тахир започна да се съмнява, и не разплетоха докрай нито една задачка,но ни поставиха двойно повече за следвашата серия.Много въпроси,които искат отговори с нов диригент.Търпение да имаме.

# 51
  • Мнения: 841
Тъй като акциите щяха да отидат в човек, който най-малко сме очаквали предполагах, че това ще е Гюнюл и се оказа вярно. За Перихан беше ясно още първия път, когато я дадоха да говори с Орхан, че знае , че Орхан е стрелял по Мехмет. Вера- продажница, сега ще слугува на Бехнам и му каза, че Мехмет е брат на Тахир, а Мехмет на паркинга си спомни, че има брат.
Не хванах серията от началото.
Тахир разбра за някои неща в къщата на Бехнам, но най-вече от Керимшах- разговора им в болницата.
Фара призна на Тахир, че е убила Галип и че момичетата са били с нея.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


"Казвам се Фара" 19 епизод трейлър 1 на блгарски:

Тук: https://vk.com/id223680451?z=video223680451_456239632%2Ffe2c9f28 … pl_wall_223680451

И тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/19-1-jU3lY0jEYr5Dmkhr

Последна редакция: чт, 26 окт 2023, 01:09 от mariana51

# 53
  • Мнения: 23 285
Благодаря за трейлъра, но няма да му се “вържа” по никакъв начин т. е. няма да се мъча да го разгадавам.
Само ми е загадъчно кой е окованият с верига? Новите СЦ явно са гледали “АБО”.

# 54
  • София
  • Мнения: 540
Единствено чакания от Бехнсам документ го зарадва.Като ги свържа със снимките от трейлъра,изглежда,че Фара вече е официално разведена.Безгранично я обича Тахир,но наистина голяма част от бедите идват и заради него.Ако не я бе подарил на Бехнам,тоест на палача и ,,а така още една беда на нейната глава.Отсега ми е жал и за нея ,но и за Тахир,все ще се разбере ,че не го е предала,но той я е подарил,а уж познава сърцето и.

# 55
  • Мнения: 2 228
Добро утро!
Нищо не е такова каквото изглежда!
Снощната серия остави много въпроси без отговори,дали не е жив Али Галип,и Бехнам да го държи на синджир,за гаранция да държи Фара!?
Да ни е спорен деня и усмихнат!

# 56
  • Мнения: 23 285


Здравейте момичета Two Hearts

Хубав и спорен ден!

Кой, какво разбрал или неразбрал от снощната  серия - да пише. Аз съм от втората група /неразбралите/.

Честит празник на празнуващите!


# 57
  • Мнения: 9 327
Привет!

 Не можах да гледам епизода и благодаря на всички,които споделят каквото са разбрали.

 
Скрит текст:
Аз претърпях лека злополука, но се оправям.

Честито на именниците! Бъдете живи и здрави!

# 58
  • Мнения: 2 228

И снощната серия е в тренда!

Честит Димитров ден Flowers Hibiscus!
Бъдете живи и здрави!

# 59
  • Мнения: 2 293
Добро утро момичета.
Успешен и усмихнат ден.
Бъдете здрави.



Серията снощи много ми хареса. Прихващах тук - там по нещо. Не очаквах Гюнюл да се окаже наследница на Али Галип. И сега Вера ще започне да се върти около Гюнюл и да я ухажва за да може по някакъв начин да се добере до парите. Мале каква е хиена, тази жена за пари е готова да затрие всеки изпречил се на пътя и.
Перихан ще я оставя без коментар - тази жена ми пада все повече в очите. Със сегашните си действия имам чувството, че е била  наясно с мръсните дела на двете агнета. Как ли ще се оправдава пред Мехмет, когато той разбере всички истини.
Още малко му трябва на Мехмет да разбере цялата истина. С помоща на Бааде или без нея. Бекир вероятно сега ще пази Гюнюл от погрешни стъпки и действия.
Акбар и Мерджан не знам - за сега действията им показват, че са на страната на Тахир, ама как и с какво ще преборят ужасния Бехнам.
А нашите гълъбчета - да вземат най - накрая да съберат силите си заедно и да атакуват. Бехнам пък приготвил и сватбена рокля, ама ми се струва, че сватба няма да има.
Не мисля, че Бехнам ще хване Тахир при Фара, но знае ли човек.
Търпеливо ще изчакаме следващата серия.

                                      Хубав ден на всички.

 Честит празник на всички именници.

  Аз следобяд тръгвам за Истанбул, така, че ще ви чета чак когато се прибера.

Араселия бързо да минава.

Последна редакция: чт, 26 окт 2023, 09:59 от kami999

Общи условия

Активация на акаунт