Майски бебета 2024г. - Тема 2

  • 20 644
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 733
При мен либидото е добре, даже имах период, в който беше доста засилено... 😀 За сега обаче се въздържаме.
Със съня също нямам проблем, даже всъщност ми се спи много повече и мога да заспя по всяко време на деня, само ми се лежи...
Обаче с апетита нещата са критични, изоообщо не ми се яде и колкото повече се насилвам, толкова повече се отвращавам от храната. А все пак трябва нещо да се яде... 🥺

# 46
  • Мнения: 6 945
Аз се мъча още да вляза в нормални дънки но ми стяга и копчето стърчи ....
Ще вадя запасите скоро 😃
Хапвам доста всичко ми се яде 🙈

# 47
  • Мнения: 658
И аз забелязвам,че дънките ми започват да отесняват Grinning Както и сутиените вече са ми малки.пък се мерих началото на Септември и днес-качила съм изненадващо 2 кг само.С това ядене грандиозно всеки ден мислех че ще са повече.

# 48
  • Мнения: 174
Момичета качихте ли някакви килограми вече?

# 49
  • Мнения: 151
Mkyorova, какъв студ Scream Със сигурност ще се насладиш на пролетта този път.

Zoya, какво стана, свърза ли се с АГ?

Засега не съм качила, нито свалила кг.

# 50
  • София
  • Мнения: 855
Страх ме е да се кача на кантара, защото знам, че съм свалила, а по начало бях на долната граница килограми за моя ръст.

# 51
  • Мнения: 42
Тъкмо се чудех, дали има други пловдивски майчета тука Blush И аз правя тънки сметки как ще ми се разминат жегите в комбинация с огромен корем:joy: При кого се следиш?

Много се радвам, че няма да бременея лятото, особено с тия пловдивски жеги. Smile В четвъртък съм и аз на ФМ и се надявам на някакво предсказание за пол, уж нямам претенции, но направо ме изяжда незнанието. Smile

pauly, има ли причина да се въздържате? Ние също поспряхме със секса, но честно казано е по-скоро по моя инициатива, доки вика няма причина.  Но някак ми е хем притеснено леко (имах леко прокървяване в 5 г.с.), хем ниско либидото…та не знам докъде ще я караме така Confused
При мен либидото е добре, даже имах период, в който беше доста засилено... 😀 За сега обаче се въздържаме.

# 52
  • Мнения: 924
Днес бях на ехограф . Гинеколога предполага , че е момче , но не е сигурен ..

Не е ли още много рано за да се знае какъв е пола.?  В 13 гестационна седмица съм

# 53
  • Мнения: 733
pauly, има ли причина да се въздържате? Ние също поспряхме със секса, но честно казано е по-скоро по моя инициатива, доки вика няма причина.  Но някак ми е хем притеснено леко (имах леко прокървяване в 5 г.с.), хем ниско либидото…та не знам докъде ще я караме така Confused
При мен либидото е добре, даже имах период, в който беше доста засилено... 😀 За сега обаче се въздържаме.
Според АГ няма причина да се въздържаме, но и на двамата ни е притеснено, не мислим за самия акт, а как да го направим "безопасно" и общо взето на никой не му е кеф 😀 за това решихме да изчакаме малко, да се поуспокоим и тогава

# 54
  • Мнения: 382
Mkyorova, какъв студ Scream Със сигурност ще се насладиш на пролетта този път.

Zoya, какво стана, свърза ли се с АГ?

Засега не съм качила, нито свалила кг.
Да беше много гадно. Смешното беше, че влязох да раждам в хубаво време и ме качват вече в стаята гледам през прозореца сняг и студ, викам на момичетата в стаята ебати аз колко време съм раждала 😂 аз както бях 2кг нагоре сега съм колкото си бях. Тоест и аз свалих тези 2 кг, но аз и с дъщеря ми не качих много явно си е до организъм. Пък и още е рано има време да качим

# 55
  • София
  • Мнения: 855
Днес бях на ехограф . Гинеколога предполага , че е момче , но не е сигурен ..

Не е ли още много рано за да се знае какъв е пола.?  В 13 гестационна седмица съм

Рано е, предната бременност така предположиха в 11-12 гс че чакаме момче, а на следващия преглед казаха момиче. Момиче се роди.
 Аз даже след прегледа при АГ бях на фетална тогава и питах специално за пола и ме отрязаха, че е много рано да се види. По спомен са по-точни след 16-18 гс.

Не мога да спя от вълнение за прегледа днес! Все едно ми е за първи път. Ама така е като не съм била на преглед от 4 седмици.

# 56
  • Мнения: 156
Момичета какво пиете при настинка? От вчера съм с хрема, днес ще звъня на АГ.

# 57
  • Мнения: 6 945
За първото ми дете в 13-момче,16,19 -момиче иии имам момиче 😃,изчакайте за по-сигурно 🩷
Аз в неделя изпих една тубичка осцилококцинум защото нещо се разкихах,мисля да пия всяка неделя

# 58
  • Мнения: 52
Аз също не мога да спя, заспивам, но към 2-3 се събуждам до тоалетна и 2-3 часа няма заспиване. Добре че не съм на работа, не знам как бих издържала. В 13 седмица съм, а това е от доста време

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 316
При мен с първото на ранната морфология казаха момче и познаха. На този етап доколкото знам се ориентират по ъгъла, който се образува при пубисната кост (ако правилно запомних от моята АГ). Странно ми стана тогава, че и генетикът, който ми даде резултата от БХС изказа предположение за момче на база кръвните показатели (така и не запомних стойностите на кое).

Но реално шансът да познаят е 50:50, та да - по-сигурно е около месец по-късно. Grinning

Tanq.yaneva, по-назад в предната тема бяхме коментирали - масово пием биозин мама (аз в случая имунолактон, което е подобно). Чай, повече плодове с витамин Ц, може и авирон при първи симптоми.
Иначе за хремата - моята АГ ми препоръча хипертоничен разтвор и Синулан форте.

Общи условия

Активация на акаунт