Февруарчета 2024 - Тема 6

  • 22 421
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 224
И аз по тоалетните въпроси 🤣 пишкам супер често, както и бочи е написала - ако изпия и някакво малко по-голямо количество наведнъж.... ужас е. През нощта ставам поне веднъж, много се дразня. Хванах се също, че си избирам маршрутите в града да минават покрай бензионостанции, че не е като да не ми се налага да спирам.

За якета - мойто зимно си ми става, но още не го усещам като за яке, разнасям се с елеци. Попринцип съм супер зиморничава, но сега ми е нон-стоп жега, мъжа чак се чуди.
На бебеманията пробвах от тия якета за бебеносене, но сметнах, че докато започна да я нося в раница/слинг, ще е станало топло, и се отказах.

# 721
  • Мнения: 169
Благодаря момичета, мънинката е добре вече, съмненията на лекарката, че тя голямата инфекция и болка си я е изкарала без да подозирам се оказаха  вярни и след започване на антибиотика за точно 48часа си изчисти ухото. Във вторник сме на преглед да видим дали всичко е окей и да спираме с антибиотика. Голям кошмар беше, но с правилно лечение мина бързо♥🙏Стискам палци и вие да се оттърве те от тези гадни зелени сополи

Относно изпускането, абсолютно нормално е, аз също не ползвам превръзки, в началото на бременността си купих бельо за периода на бременеене, да си го пера по 10пъти седмично и да не ми пука🤣🤣🤣по 3-4 пъти на ден сменям гащи😂

# 722
  • Мнения: 117
О, да, връщането в Soon mama става бързо, много са коректни.
Момичета, много Ви благодаря, винаги сте много мили и отзивчиви! Успокоихте ме за изпускането на урина, че се чувствах малко странно Joy Точно и това забелязах, че след като приключа с пишкането ми остават сякаш някакви капки и по бельото и срам, не срам реших да си споделя терзанията Grinning Иначе и аз сменям постоянно бельо, защото ми е влажно, явно така ще бъде 😀

# 723
  • Мнения: X
Batmum защо не му звъннеш а се занимаваш да се притесняваш ?

# 724
  • Мнения: 33
Момичета, днес бях на ФМ в 23 г.с. Всичко с бебо е наред, но док измери шийка 30мм и това при положение, че преди 2 седмици беше 42мм… изписа ми циклогест, ношпа и да продъпжавам с магнезия, но доста се притесних защо за такова кратко време се е скъсила така.
Като цяло ме стяга корема през последната седмица и гледам повече да почивам, но и бебо рита повечко и днес изключих да питам док дали движенията му могат да я скъсяват.
Иначе не ми каза изрично да лежа само, даже аз го питах да почивам ли повече и той потвърди. Та при някоя имало ли е такова рязко скъсване?

# 725
  • Мнения: 339
Ами щото той събота и неделя почива, най-много да ме прати да ме видят в спешния кабинет и аз точно това и направих. Какво повече да направя и аз не знам.
Лягам и няма да мърдам просто.
Прави ми впечатление, че в темата с миналата ми бременност изобщо не сме коментирали шийки и тромбофилии, а сега основно това обсъждаме. Не знам на какво се дължи.

Batmum защо не му звъннеш а се занимаваш да се притесняваш ?

# 726
  • Мнения: 535
deizy17 аз съм с такива рязко скъсяване. От 40мм на 36мм за десет дни и после за 3 дни я скъсих от 36мм на 27мм.
След още две седмици стигна до 21мм.
Сега с хапчета и единствено лежане успя да се закрепи на 27см, но ми е забранена всякаква активност. Общо взето от месец само лежа и взимам хапчета. Вероятно ще е така до края на бременността, но при всекиго е различно. Слушай си доктора,  е се пресилвай с домакинстване и други задачи и това е.

# 727
  • Мнения: X
еми събрали сме се кекави мацки ( са не в буквалния смисл ) ама чесно казано тая тема ми е бая по приятна. В предната с дъщеря ми беше цирк. Спор за всичко 🤣като казах за многократните пелени еййй цяла тема се изписа за това каква простотия е и как баба ни само с многократни ни е гледала ( което на практика е така ) после като засегнахме темата за захранване водено от бебето , ужассс ужас. Аз за тва и чата на февруарчетата напуснах в ФБ там почна да става подобна простотия а мен ме напряга тва , мисля че отдавна сьм надраснала тия безсмислени спорове , споделя си всеки мнението кой му е кеф да си го приема кой не му е да не го приема и така живота е по хубав 😀

# 728
  • Мнения: 54
Момичета, седнали сме с мъжа ми да гледаме кошарки тип Next to me. Какво мислите за тях, заслужават ли си?

# 729
  • Мнения: X
душа говорихме за тях буквално преди няколко страници Simple Smile даже обсъждахме модели е

# 730
  • Мнения: 475
То във фейсбук групата големи правила и забрани, все едно съм под диктатура..
еми събрали сме се кекави мацки ( са не в буквалния смисл ) ама чесно казано тая тема ми е бая по приятна. В предната с дъщеря ми беше цирк. Спор за всичко 🤣като казах за многократните пелени еййй цяла тема се изписа за това каква простотия е и как баба ни само с многократни ни е гледала ( което на практика е така ) после като засегнахме темата за захранване водено от бебето , ужассс ужас. Аз за тва и чата на февруарчетата напуснах в ФБ там почна да става подобна простотия а мен ме напряга тва , мисля че отдавна сьм надраснала тия безсмислени спорове , споделя си всеки мнението кой му е кеф да си го приема кой не му е да не го приема и така живота е по хубав 😀

# 731
  • Мнения: X
мда искаше ми се да имаме фейсбук група без такива хейтове и простотии

# 732
  • София
  • Мнения: 8 579
Ми то да си направим само за нас си, ама тогава каква е разликата с тук?

# 733
  • Мнения: X
просто ще сме по близки 🤣и ще се виждаме в очите виртуално 🤣🤣🤣🤣ддз не знам Simple Smile

# 734
  • Мнения: 1 009
Аз напуснах Фейсбук групата още в самото начало когато едва ли не ме задължиха да се представям и да споделям коя бременност ми била и не знам си какво. Някак си смятам, че това е супер лична информация и групите са за взаимопомощ, а не да си споделям майчиното мляко при все, че за мен темата е деликатна, а и не само за мен, сигурно. Ще ме прощавате, ако някой тука се припознава в профила на Мусолини и задължава другите да изпълняват команди по нареждане 🤣
Освен това ми идваше в повече постоянния спам от "мамита" с много свободно време.

Я кажете все пак, изтървала ли съм нещо от тая група хаха

Общи условия

Активация на акаунт