Февруарчета 2024 - Тема 6

  • 22 426
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 478
Важно е с какво е измерена шийката. С вагинален ехограф е най-точно. С коремен има отклонения от реалния размер.

# 691
  • Мнения: X
кога па успя да влезеш в трети триместър бе жено 😀ти колко напред си от нас ? той термина ти да нее януари ?

# 692
  • Мнения: 481
На мен във вторник ми сложиха песар,аз след 2 дни влизам в трети триместър.С първата бременност бях със серклаж,така че при мен си е предразположена шийката към скъсяване,а съм и с чувствителна матка и си имах контракции и тогава и сега от 4-ти месец.

# 693
  • Мнения: 514
кога па успя да влезеш в трети триместър бе жено 😀ти колко напред си от нас ? той термина ти да нее януари ?

Точно от днес и за изненада скъсена шийка, не можах да го отпразнувам много. В 27 г.с. съм вече. Терминът ми е на 02.02.

# 694
  • София
  • Мнения: 478
кога па успя да влезеш в трети триместър бе жено 😀ти колко напред си от нас ? той термина ти да нее януари ?

Точно от днес и за изненада скъсена шийка, не можах да го отпразнувам много. В 27 г.с. съм вече. Терминът ми е на 02.02.
Аз съм на 01.02. ☺️

# 695
  • Мнения: X
всичко ще се нареди Simple Smile


е ме на в 4 сутринта с тоя проклет сопол , вчера писах на Унг защото 3 дена имах много жълт сополяк. Вика иди пускай секрет ама то петък в 3 на обяд ще стане за сряда егати. Викам не нищо няма пускам тя и без тва ми изписа мипуроназал атрибиотична маз.Викам ако не ми мине тогава ше пусна.
Ама днеска дойде тоя гадния кашлюк дето сещате ли се седи ти едно такова лекичко и леееекичко те вбесява к те кара да кашляш супер много защото те чопли като бебетата ни деликатно на едно място навътре на вътре. Викам му оздравяващата скапана кашличка. И не мога да спя то пък и с детето в една стая на и кашлям там ( изнесох се в хола и си чата с вас ) 😀
И от тоя кашлюк корема ми танцува защото явно малката си мисли че сме на парти и ако не е кашлюка тя се активира.

# 696
  • Мнения: 3 640
Бочи, имаш талант в писането! Така съм се смяла.... 😂😂😂
Скорошно оздравяване ти желая! 💙

# 697
  • София
  • Мнения: 8 579
Скрит текст:
кога па успя да влезеш в трети триместър бе жено 😀ти колко напред си от нас ? той термина ти да нее януари ?

Точно от днес и за изненада скъсена шийка, не можах да го отпразнувам много. В 27 г.с. съм вече. Терминът ми е на 02.02.
Аз съм на 01.02. ☺️
На сестра ми рожденият ден Simple Smile Мама все разправя колегите в университета как са я бъзикали само на втори да стиска, иначе на първи и на трети можело Grinning А мен и 02.02 ме кефи много като дата Simple Smile
Бочи, тъкмо в 4 и аз будувах, що не отворих форума, значи... Sad Да се оправяте бързо! Инхалации някакви правиш ли?

# 698
  • Мнения: X
не , направо отивам са да си взема макситрол или тобреекс с тия жълто зелени сополи простл няма смисл , вече 5 ти ден тря се предприемат мерки , по добре не става.

# 699
  • София
  • Мнения: 8 579
Щом знаеш какво ще помогне - бягай да взимаш.

# 700
  • Мнения: 169
Бочи пази се! Аз бях с такъв предадох го на малката (кака) и така й задръсти синусите че й изби в отит на средното ухо, бях писала по-рано. То беше гной, чудо…. Бъдете здрави и пази каката🥰🙏

# 701
  • Мнения: 535
Бочи пази се! Аз бях с такъв предадох го на малката (кака) и така й задръсти синусите че й изби в отит на средното ухо, бях писала по-рано. То беше гной, чудо…. Бъдете здрави и пази каката🥰🙏
Ивон вие оправихте ли се вече? Мина ли ѝ на малката? Много упорит вирус.

Бочи взимай мерки. И аз бях така с жълто-зелени сополи и накрая също си докарах отит, защото не искаха да ми дават антибиотични капки, заради бебето.... Ако си бях взела, доста неприятности можех да спестя

# 702
  • Мнения: X
да Ивон какво стана оправих е ли се ?
Аз го хванах това от нея , тя някак бързо я оправих с риноджермина ( пробиотик в носа ) има още но мнооооого малко сопол . А аз писах на Унг и тя обичайните там микробиология дрън дрън кой ще ти чака братче тия микробиологии , уикенд е то ще стане за др седмица сряда четвъртък за тва антибиотични капки Тобрин взех и тва е точно щото вижлам че положението си кеси на едно място няма кой да чакам аз от напъни ба ги духам ше зема родя ( пупупу )

# 703
  • Мнения: 1 984
Пусни секрета и после започни капките, в случай, че е бактерия резистентна на Тобрина да може да смениш адекватно, без да чакаш още време.

# 704
  • Мнения: X
няма да пускам уикенд е Simple Smile Ще кажа защо , защото дъщеря ми миналата година излока толко антибиотични капки през носа заради всякви сополи които и назначаваха без секрет че не виждам особен смисл Simple Smile перкам така и после ще го мисля поне до понеделник сьс сигурност, и без това е събота нищо не работи като микробиология в случая.
Миналата година и пуснахме един единствен секрет и той беше чист . Според всички трилион унг та капките за нос с антибиотик помагат локално го ние всички имаме бактерии в носа и на микробиологията 100% ще излезе нещо . Което не значи че е лошо обаче.А може и нищо да не излезе защото зависи как ти я вземат , и другото което е аз вече слагах антибиотично мазило и реално няма смисл .
Та Тобрина е много широко спектърен Simple Smile ако не се оправя с него тогава ще го мисля.

Общи условия

Активация на акаунт