Любители на котки - Тема 188

  • 29 879
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Да, Пепина, регдол. Беше споменала, че и твоята регдол е същия каприз и претенция. Лятото беше станала 3, 7 кг. Сега е що годе добре.

# 16
  • Мнения: 6 448
Данък нова тема:


Фиона продължава да държи Чуи на разстояние, а малкото умира за нея. Когато излезе в градината, седи на вратата, гледа я и скимти като за майка си. Следи я с поглед постоянно, гали се в нея, души я, ляга по гръб и се глези пред нея. Ох, дано омекне нашата баба.

# 17
  • Мнения: 9 018
Нормално. Стара е и не и се играе... Yum

# 18
  • Мнения: 8 806
Да, Пепина, регдол. Беше споменала, че и твоята регдол е същия каприз и претенция. Лятото беше станала 3, 7 кг. Сега е що годе добре.
да, и ние сме в търсене на някоя по-стойностна храна от Роял Канин за рагдоли. Обича едни 'солети', на които пише 90%месо, но сурово или преработено месо не яде,  и риби не обича много.

# 19
  • Мнения: 399
Таня, и аз мисля че първите постове се нуждаят от корекции. Но е време и труд а ти ги даваш на добра воля. Нямам ясна идея какво и как да си промени, но неактуални снимки, линкове ...
Дали да не се представяме накратко в първия пост на всяка тема - снимка, име, пол, кастрация, ваксини, местообитание- апартамент, къща, смесено.
Искам да знам с кой си пиша в темата.

Пак повтарям, Таня, че има нужда от промяна но тя е време, труд и усилия. Не си длъжна да променяш каквото и да било. Но има нужда от промяна. Ти си най - добрия домакин на тема. Евала за нервите! Да помниш какво се е случило, да си спокойна, да даваш адекватни съвети ... Възхищавам ти се!



Харесва ли ви новия шкаф за кухнята?

# 20
  • Мнения: 315
Благодаря за новата тема.

Мишко все си търси слънчице да се напича.

# 21
  • Мнения: 4 312
Благодаря за темата,Таня!
 Моите май правят едно и също

И комбинацията крем на Кройтерхоф и гореща котка е убийствена.

# 22
  • Мнения: 97
Какви прекрасни котаранчовци имате всички в темата!

Дали защото почва да застудява, не знам, но Арти е станал по-гушкав и ленив. Това ще му е първата зима с нас и се вълнувам да се гушкаме, топлим и обичаме Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 13 149
Скрит текст:
Таня, и аз мисля че първите постове се нуждаят от корекции. Но е време и труд а ти ги даваш на добра воля. Нямам ясна идея какво и как да си промени, но неактуални снимки, линкове ...
Дали да не се представяме накратко в първия пост на всяка тема - снимка, име, пол, кастрация, ваксини, местообитание- апартамент, къща, смесено.
Искам да знам с кой си пиша в темата.
Скрит текст:
Пак повтарям, Таня, че има нужда от промяна но тя е време, труд и усилия. Не си длъжна да променяш каквото и да било. Но има нужда от промяна. Ти си най - добрия домакин на тема. Евала за нервите! Да помниш какво се е случило, да си спокойна, да даваш адекватни съвети ... Възхищавам ти се!
Тази информация на практика я има във втория пост на всяка тема. Този път е трети пост, но така се получи. Вярно е, че има потребители, които вече не са активни в темата, но пък много от тях се помнят от пишещите тук и не ми се иска да ги махам от списъка. Например първата в списъка Месечинка виторога доста време не беше се появявала в темата, а сега отново е активна. Беше се зарадвала, че Кетя и Ленчето още са в списъка. Simple Smile Факт е, че повечето пишещи в момента са в края на списъка, но пък може да се търси и отзад напред. Simple Smile Има и липсващи в списъка, но няма как да задължа всеки да се запише. В края на всяка тема подканям и ако има желаещи, ги слагам в списъка. На своя глава не мога да добавям потребители и любимците им. А има хора, които се отписват. Вчера махнах едно коте от списъка, защото жената пожела да я отпиша.

Колкото до статиите, ако някой забележи, че не са актуални, да казва. Ще ги изтрия. За съжаление списъците с безплатни кастрации са изчезнали. Преди малко пробвах да ги отворя. Следващия път ще ги махна.

# 24
  • Мнения: 3 901
Като чета за злояди котета такова ми е едно странно. Но може би по-породистите са така или не знам. На ПиратЯ Ришко не мога да си позволя да му оставям храна за през нощта. Нито да следвам принципа, че котка трябва да е винаги с пълна паничка. Та той ще омете всичко и пак ще иска.
Прочетох Лого5ка как лятото котанката станала даже 3,7. Их, Ришко ако падне под 6 вкъщи с мъжът ми си говорим, че вталил се е, разбираш ли... Simple Smile
Ето снимка за Добро утро, направена преди малко. Ставам рано, дадох му разбира се да яде. Смятай, почва да "мели" значи още в 5. Което обаче не му попречи преди малко да се качи на масата. Значи остане ли от вечерта нещо неприбрано, всичко се понюхва, близва... Инак явно знае, че не е редно, защото без да му викам, в момента, в който се обърна и го загледам, слиза от масата.
Скрит текст:

Barbara_Millicent, дано да стават по-гушливи. Аз хванах Ришко, че спи зад гърба ми тази нощ. Цяло лято си спеше самостоятелно в хола, защото там е по-хладничко. И винаги е бил така. Но той поначало се гушка само и единствено в мен. Баси, никой друг не съществува за него. Мъжът ми в момента, в който го вземе в ръце, се опитва да избяга. Външни хора подушва и се погалва в краката колкото да види дали нещо за ядене няма да дадат. И лИбоФтЪ е цялата само и единствено за мене. Всъщност не се оплаквам де, хубаво ми е.
Щом ви е първа зима заедно тепърва ще си проличи. Някои са гушливи, други не. Предният ни котарак се мушкаше под завивките ни задължително. Обожаваше мъжа ми и му спеше на възглавницата. А този - не. За него съществувам само аз.

Red, чудесни снимки правиш. Този крем беше антицелулитен, нали? И аз понякога ползвам. Верно много пари.

Относно рядко посещаващите темата... И аз съм от тях. Човек е на различни вълни. Понякога с месеци други колела ме въртят. А понякога искам да дойда тук, да позяпам снимки, да споделя какво-що съм чула из руските You Tube канали за котки... и така. Не ни махайте, молим.

Mößbauer-Effekt, хубава дамаска на дивана. Чудя се как оцелява. Такава една леко едричка... мммм чудо и приказ - баш такава обожават котките. Вероятно имаш драскалка и там си точат ноктите, а?
А твоята т. нар. "баба" на колко години е? На 10. Не е баба. Те котките по 20 ако живеят значи...средна възраст.Simple Smile

Обаче гледам, гледам... повечето имате по две котета. Да ви питам според вас първото животно страда ли, ревнува ли когато дойде второ?

alisa212, а маманката какво е болна?

Танче, а може ли на Ришко тази снимка да му сложим в първата страничка на следващата тема? Че е по-гиздав тука.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 06:52 от Защо ме търсиш?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 224

Фиона продължава да държи Чуи на разстояние, а малкото умира за нея. Когато излезе в градината, седи на вратата, гледа я и скимти като за майка си. Следи я с поглед постоянно, гали се в нея, души я, ляга по гръб и се глези пред нея. Ох, дано омекне нашата баба.

Може и да не омекне. Женските трудно се променят. Мога да дам пример с Лео и майка му: когато го дадохме в новия му дом, за двата месеца в които го нямаше, тя го забрави. И когато ни го върнаха - тя не го позна и и до днес го гони. А той я помни, познава я, търси я, иска да се гушна, да се отърка в нея - не!
Интересното е, че той вече е голям котарак, поне два пъти по-голям от нея, на никого освен на нея не отстъпва храна, игра каквото и да поиска. Дори когато са двамата  в стаята и му сипя супа, а тя преди малко е омела вече една, той я чака тя да стане и да си хапне, преди да започне. Сложна работа.

Ние с Мъри сме в петък в 14 в МВК при др Крайнев. Дано пак не изскочи нещо непредвидено в работата.

# 26
  • До морето...
  • Мнения: 266
Добро утро на всичкии.Така ме изненадаха тази сутрин🥰

И с любимите одеала😀Види ли одеало и веднага идва,почва да меси ,мърка само тогава и се сгушва. Още първия ден като го донесох вкъщи и няма да забравя, че се бях подготвила за голямо мяукане, мрънкане и влизам аз вкъщи ,оставям го на спалнята като за начало ,докато се преоблека и чакам да се почне с алармата ,обаче мъничето почна да мърка,да меси и не му чух гласа изобщо.❤️

# 27
  • Мнения: 4 312
Rox, разкошни снимки.Особено втората❤️
Зак не е доволен от това,че му натресохме Сакура и се вижда от всяка снимка.Но е добър и вече дори не я бие.Обаче,щеше да е по-щастлив,ако я нямаше.Остана неприятно изненадан,че му я върнахме,след седмици спокойствие.
Сакура идва от развъдник и пробоем с много котки,няма.

# 28
  • Мнения: 1 915
Като чета за злояди котета такова ми е едно странно. Но може би по-породистите са така или не знам. На ПиратЯ Ришко не мога да си позволя да му оставям храна за през нощта. Нито да следвам принципа, че котка трябва да е винаги с пълна паничка. Та той ще омете всичко и пак ще иска.
Прочетох Лого5ка как лятото котанката станала даже 3,7. Их, Ришко ако падне под 6 вкъщи с мъжът ми си говорим, че вталил се е, разбираш ли... Simple Smile
Ето снимка за Добро утро, направена преди малко. Ставам рано, дадох му разбира се да яде. Смятай, почва да "мели" значи още в 5. Което обаче не му попречи преди малко да се качи на масата. Значи остане ли от вечерта нещо неприбрано, всичко се понюхва, близва... Инак явно знае, че не е редно, защото без да му викам, в момента, в който се обърна и го загледам, слиза от масата.
Скрит текст:

Barbara_Millicent, дано да стават по-гушливи. Аз хванах Ришко, че спи зад гърба ми тази нощ. Цяло лято си спеше самостоятелно в хола, защото там е по-хладничко. И винаги е бил така. Но той поначало се гушка само и единствено в мен. Баси, никой друг не съществува за него. Мъжът ми в момента, в който го вземе в ръце, се опитва да избяга. Външни хора подушва и се погалва в краката колкото да види дали нещо за ядене няма да дадат. И лИбоФтЪ е цялата само и единствено за мене. Всъщност не се оплаквам де, хубаво ми е.
Щом ви е първа зима заедно тепърва ще си проличи. Някои са гушливи, други не. Предният ни котарак се мушкаше под завивките ни задължително. Обожаваше мъжа ми и му спеше на възглавницата. А този - не. За него съществувам само аз.

Red, чудесни снимки правиш. Този крем беше антицелулитен, нали? И аз понякога ползвам. Верно много пари.

Относно рядко посещаващите темата... И аз съм от тях. Човек е на различни вълни. Понякога с месеци други колела ме въртят. А понякога искам да дойда тук, да позяпам снимки, да споделя какво-що съм чула из руските You Tube канали за котки... и така. Не ни махайте, молим.

Mößbauer-Effekt, хубава дамаска на дивана. Чудя се как оцелява. Такава една леко едричка... мммм чудо и приказ - баш такава обожават котките. Вероятно имаш драскалка и там си точат ноктите, а?
А твоята т. нар. "баба" на колко години е? На 10. Не е баба. Те котките по 20 ако живеят значи...средна възраст.Simple Smile

Обаче гледам, гледам... повечето имате по две котета. Да ви питам според вас първото животно страда ли, ревнува ли когато дойде второ?

alisa212, а маманката какво е болна?

Танче, а може ли на Ришко тази снимка да му сложим в първата страничка на следващата тема? Че е по-гиздав тука.
Скрит текст:

Котана 2 дни имаше голяма подутина на гърлото (колкото топче за тенис ). Обаче единия ден като се прибрах от работа видях , че се е спукало и се е отворила голяма гнойна рана с висяща козина . Но я почистих и напръсках и вече заздравява . През това време не гледаше котенцата . Аз ги храних сутрин и ставах посред нощите . Тя е възрастна и като се разболее не ходи при котетата . На 8 - 9 год. е . И слава богу вече ходи при тях и ги храни . И аз им давам от време на време. Едното е като персийче с голяма козина . Снощи такава игра падна .



Малкия хакер 😂
ПС: Пъстрото ще е Леа, а бялото още незнам. Постоянно им чистя очичкитее, но пак гноясват. Довечера ще им направя отвара от лайка.

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 08:47 от alisa212

# 29
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Вярно е, че има потребители, които вече не са активни в темата, но пък много от тях се помнят от пишещите тук и не ми се иска да ги махам от списъка. Например първата в списъка Месечинка виторога доста време не беше се появявала в темата, а сега отново е активна. Беше се зарадвала, че Кетя и Ленчето още са в списъка. Simple Smile Факт е, че повечето пишещи в момента са в края на списъка, но пък може да се търси и отзад напред. Simple Smile Има и липсващи в списъка, но няма как да задължа всеки да се запише. В края на всяка тема подканям и ако има желаещи, ги слагам в списъка. На своя глава не мога да добавям потребители и любимците им. А има хора, които се отписват. Вчера махнах едно коте от списъка, защото жената пожела да я отпиша.
Остави списъка такъв, какъвто е, Таня.
На мен в темата ми липсват Кукумицинка, Григори, Айша, possessed, Герче, Теди. Особено Теди какъв богат материал би могла да даде! Много се зарадвах, когато Месечинка се завърна, любими ми бяха историите на Ленка и Кетя; дори имам една дворна, която кръстих Кетя, която е майка на Кетя II; зарадвах се и на завръщането на Защо ме търсиш?.

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 08:58 от Котьо

Общи условия

Активация на акаунт