Любители на котки - Тема 188

  • 29 876
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 312

Закари доста се потруди.Това е единствената ми котка,досега,която е абсолютен унищожител на всичко.Често ме дразни, но си е характер.
Сутринта така гледаше Сакура в скута ми
Не ми отговаряше и се сърдеше, той е много докачлив и отмъстителен.

Излезе ми спомен❤️

Последна редакция: чт, 05 окт 2023, 19:24 от red soul

# 46
  • Мнения: 229
geo_antonina,намирам общо между моето и твоето беладжийче за пореден път 😀Вече останах с 3 саксии .Отказвам се от цветята.Вярно,че не рови в тях ,обаче тръгне ли да излиза нов лист,веднага го надушва и докато не го унищожи, не се спира.Посреднощ винаги ме буди като ми "говори" ,ставам хвърлям му някое топче или малко гранули,нищо че има в купата ,но важното е да му засвидетелствам внимание.Сутрин се събуждам с някоя играчка в краката ми😀Докато говоря по телефона ми понякога ми напада краката от ревност...🤦‍♀️
Иначе като изключим това,е много добричък😀
А,да и храна много подбира😁
Значи те са от едно котило..хахаххаха
И моят е добродушен и не е злопаметен. И не хапе, не драска, дори да го мачкотя. Само ме чака да приключа и бяга хахахах
red soul и ти си имаш ботаник любител у вас. Доста добре изглежда табелката с надпис ЛЮБОВ на фона на нахапаната палма Smiley

# 47
  • Мнения: 6 448
Eх, Фин Two Hearts

Внимавайте със саксиените цветя, някои са много токсични за котки. Мамини щяха да изпуснат техния Мишел заради интереса му към един антуриум, добре че се усетих и изхвърлиха цветето. А Мишел е велик беладжия, вдигнали са ръце вече и всичко му е позволено. Но е толкова обичлив, че всяка минута и всяка беля си заслужава. Много ги радва моите старци. Мишел съм го показвала напоително в другата тема. Скоро не са ми пращали негови снимки, тези са последните:
 



# 48
  • Мнения: 229
Mößbauer-Effekt, то му е изписано на муцунката хахаха
За цветята, не купувам цвете, което предварително да не е проверено. В началото на съвместното ни съзителство със Зе подарих на баща ми много саксии, защото дори любимото алое се оказа неподходящо.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Момичета, имам мейл от зооплюс с код за намаление от 5% за целия сайт. Поръчвах скоро и няма да го ползвам, ако някой има нужда, нека ми пише (предполагам ще може да се ползва и от друг профил)

# 50
  • Мнения: 701
Лел, че красив Закари....

# 51
  • Мнения: 15 316
Да се запишем в новата темичка с благодарности към Таня Flowers Hibiscus и да платим котешкия данък Heart:

Скрит текст:
И една лъвска прозявка хваната в движение:

# 52
  • Мнения: 5 121
Каква красота! Heart

# 53
  • Мнения: 6 448
Невероятни зелени очи.
Синеоки котки съм виждала на живо и много ме впечатляват. Повечето са с жълти или жълто-зелени пъстри очи. Но котка с такива зелени очи съм виждала само на снимка.

# 54
  • Мнения: 3 900
geo_antonina, а как дойде чак от Украйна у вас Зе? След началото на войната ли стана?

Mößbauer-Effekt, истинска идилия, гроздобер.


Цветя отдавна съм се примирила, че няма да имам вкъщи. Имам предвид вътре в апартамента. Но откакто навремето ПиратЯ Ришко дойде у нас, цветята ми... се утроиха като брой. Само че ги гледам на стълбите в блока, аз май съм казвала. Ми... търпят ме съседите още. Понякога си мисля, че прекалявам. Друг път си казвам: "Хайде, хайде, на фона на вечено изцапаните стени, цветята поне украсяват стълбището".

И понеже не искам да са пък и прекалено наблъскани постепенно превзех първо нашата площадка, после междинната и постепенно се смъкнах и до долния етаж. Навсякъде оформям по една тройка. А в апартамента нямам нито едно.
Така че мятайте ги на стълбищните площадки. Хем не е прекалено топло, нито прекалено студено, хем домашния любимец няма да ги напада. Цветята направо избуяват по площадките. А зимата им е точно добре.
Понякога пускам Ришко да се разходи из площадката и да ги подуши ако иска.
Скрит текст:



# 55
  • Мнения: 2 024
Майкъл също обича да си играе с една стайна теменужка и да рови в орхидеите ми, та ми бърка в здравето понякога.

На нашия хулиган си му казвам куче. Държанието му си е чисто кучешко 😁. Тук "пази" голямата дъщеря, докато тя е във WC-то, сакън някой да не я открадне.
Почти на 5 месеца (2600 гр- ветеринарят се изненада приятно 🤪) е и следващия месец мисля да запазя час за клъцни-срежи на орехчетата.

# 56
  • Мнения: 229
Защо ме търсиш, да, пристигна в раница с първите рейсове със семейството си. Те не можеха да се грижат за него и ми го продадоха

# 57
  • Мнения: 1 276
Джасте, твоят младеж е котешки Брад Пит , голям красавец.
Надявам се, че не бъркам и е котарак.

# 58
  • Мнения: 15 316
Бобо, мома е Wink - Мая. Или както аз и казвам: Съвършенство в котешко кожухче. Пп В твоя ред на мили комплименти Hug - Анджелина Джоли на котарачките. Heart Eyes Wink
Пп Момичета, благодаря ви за милите думи. Всички котачета в темата са ми любими. Heart

# 59
  • Мнения: 4 312
Майчиния инстинкт е свещен.❤️ Едва го примъкна това пиле.
https://m.facebook.com/groups/1513244582320214/permalink/3408623462782307/

Общи условия

Активация на акаунт