Октомври СПАМ с кестени 01.10 - 31.10.2023

  • 10 312
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 335
Окей, Ина, няма проблем! Пускам снимката пак. Иначе съм дизайнер. С червената рокля съм аз да поясня:

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 18:28 от A.I.A

# 31
  • Мнения: 11 338
Аз вА изтървах бря! Не знам що!

Пънчи камбаните не Биро кога ще клъцнеш да не се мъчи момчето? Аз Берга я кастрирах миналата седмица.

Норче, не знаех, че така може да се уплаши котка, да избяга и да не се връща......дано се поуспокои и да се върне. Можете ли да сложите камера за да видите дали е той наистина? Вие на оживено място ли живеете?

]Много хубава цървена роклА!

# 32
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Пънчи камбаните не Биро кога ще клъцнеш да не се мъчи момчето?

Леля Куна не се бара Simple Smile

# 33
  • Мнения: 9 822
Рейче щ, не, много е спокойно и закътано. Мислех и аз за камера, но той идва само нощем и не мисля, че ще свърши работа. Стиснете ми едни палци днес допълнително, че съм на изпит!

# 34
  • София
  • Мнения: 10 584
Норче, стис силно! Нямам съмнения, че ще го вземеш Heart .

Скрих си нещо вкъщи и вече 1 месец не мога да го намеря Close .

# 35
  • Мнения: 17 616
и аз съм дизайнер
на проблеми

# 36
  • Мнения: 179
Как се ходи с такава рокля? Не е  ли много по тялото, ханша, бедрата като панталон?

# 37
  • Мнения: 6 383
A.I.A, много си красива. Червеното ти отива. Тъмни очи, тъмна коса и червено. Grinning
И роклята на булката изглежда много хубава. Това, което сте вижда, щото сте настрани. Grinning
E, как се ходи с тясна рокля ... подробности са това, подробности. Joy

borbalanka, требе да кажеш нещо за себе си. Grinning

Шш, алоу, дей комитета по посрещането? Joy

# 38
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Пие!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 033
И носи на бой сигурно. Joy

# 40
  • Мнения: 15 317
Такова хубаво момиче, в такава секси рокля, някои дори не отбелязаха наличните факти, но им дойде наум да се питат как се ходело с нея. Ми, тя тази секси рокля е за събличане Wink, не за обличане, тъй, че ходенето не е проблем. Stuck Out Tongue Winking Eye Пп Пък и няма да тренира спортно ходене с нея, роклята е за официални събития, не за маратони.

# 41
  • Мнения: 6 383
Ами гейшите как ходят - ситно-ситно ... има си начини за всичко. Grinning Джасте, много си права. Kissing Heart Точно днес, вървейки на обяд с една рокля, си мислех колко е важна стойката за да ти стоят дрехите максимално добре. Grinning
Скрит текст:
Малко съм болна и съ чудя как да си дигна настроението за да се излекувам по-бързо. Joy

# 42
  • Мнения: 335
Благодаря Ви за милите думи! Ина, мисля, че сега трябва да си доволна ? Wink

# 43
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Благодаря Ви за милите думи

Тия тука са ноу развалени и ща лъзнат Simple Smile

# 44
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
А дано!

Общи условия

Активация на акаунт