Октомври СПАМ с кестени 01.10 - 31.10.2023

  • 10 326
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 584
Оо, тя си има къде да се облекчава и си го беше използвала. Въпрос са отмъщение е било...
Бели кахъри, пера чаршафи и толкова. Само Зайка си беше омела всичката манджа и гъзето й беше огладняло, хехе, като видя, че ще има манджа, изпадна в еуфория.

# 16
  • Мнения: 335
Да се разпиша с една снимка от неделя. С червеното е, моя милост. И тоалетите, моят и на булката са мое дело Simple Smile

Последна редакция: пн, 02 окт 2023, 22:29 от A.I.A

# 17
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Колфийлд, де си?

П. П. Как се женят тия хора...

# 18
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
То не е куче да го извикаш и да дойде.

То щот мойто идва, еле па ако надуши женско Simple Smile

# 19
  • Мнения: 35 968
на твоето резна ли му камбанките

# 20
  • Мнения: 6 385
A.I.A, само 2-ма са те видели. Никак ней честно. Пусни повторка, молим те. Grinning Ама ти какво работиш, та роклите - твое дело?

Котките и тоалетната - ми е ново. Мисля, че при нечиста, вече, /според тях/ тоалетна, тръгват да търсят нова. Опасни животни са. Grinning

Норе?

# 21
  • Мнения: 17 616
аз пък пишках пред един голем кръст насреща. пишем че съм го осветил

# 22
  • Мнения: 9 822
Инче, оказа се че не намирам да поръчам капан с бърза доставка. Чакам един другия понеделник, но днес Пешо ще ходи да пита по приютите дали не може да вземе от тях назаем/под наем. Иначе оставям храна на едно скришно място и тази нощ всичко е изядено. Нямам гаранции, че е той, ама храната изчезва само, ако е на скрито, и то до последната гранула, а пълня купа с връх. Правих си експерименти и с лакомства, за двайсетина минути изчезват, но само нощем. Предишната нощ като се гонихме не беше ядено от храната, а трите преди гонката пак всичко беше изядено, така че съм почти сигурна, че е той.

# 23
  • Мнения: 6 385
Боже, душата ... яката се е наплашил. Дано успеете да вземете назаем капан от приютите.

# 24
  • Мнения: 17 616
имам същата червена рокля как ще е дизайнерска

# 25
  • София
  • Мнения: 10 584
Ти пък откога носиш червени рокли? Нали само лилави Flushed .

Норче, дано, дано скоро го хванете. Тези от приютите не могат ли да съдействат със залавянето?

# 26
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Норче, дано, дано скоро го хванете

за кое да го хванат Simple Smile

# 27
  • Мнения: 9 822
Не знам, Дайс, те май само с бездомни се занимават, не с бегълци. Чакам инфо по-късно

# 28
  • София
  • Мнения: 10 584
Норче, дано, дано скоро го хванете

за кое да го хванат Simple Smile

За вратлето!

Ти внимавай къде какво хващаш...

# 29
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
В хващането съм като Лев Яшин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт