Facebook / Фейсбук – 7

  • 25 908
  • 664
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Няколко пъти си оправям настройката да не се вижда ,че съм на линия и няма ,излиза си онлайн (гледам от фейса на мъжа ми )Как да я оправя тая настройка ?

Трябва от месинджър и от компютър да се направите offline, но често се бъгва и пак показва, че си онлайн или изписва, че преди 1 минута си бил...

# 31
  • Мнения: 1 421
Лоритта  Аз не съм виждала,но ще ми е интересно да науча как,ако нещо откриеш,че не един път съм търсила,гледала съм и клипчета в ютуб,но не става.
Не ми се вярва lock опцията да е скрита,така че да не можеш с часове да го откриеш в настройките във фейсбук.

За сега не се справям. Ако успея или разбера нещо, ще пиша.

# 32
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 099
Lock опцията засега е само за десетина държави в света, но същите неща може да си ги направиш като разцъкаш из настройките, правиш постовете видими само за приятели, ограничаваш тагването, френдването и следването, единствено за видимостта на профилната снимка не е възможно от всички държави засега, но предполагам се работи по въпроса. Може да си проверяваш как се вижда профилът ти от други хора и да си криеш там каквото искаш да не се вижда.

# 33
  • Мнения: 462
Момичета , искам да си сложа на фейса черна лента (почина моя колежка) как да а намеря?

# 34
  • Мнения: 5
Момичета , искам да си сложа на фейса черна лента (почина моя колежка) как да а намеря?


Пиши в гугъл черна лента и свали, която харесаш.. съболезнования!

# 35
  • Мнения: 6 184
По-скоро черна панделка трябва да изпише .

# 36
  • Мнения: 920
Така, пратих по погрешка покана на едно бивше гадже (нещата не приключиха добре), просто видях, че е присъствал на събитие, на което се предполагаше, че и аз ще присъствам и отворих профила му. Веднага отмених поканата и даже блокирах профила му . Дали ще получи известие, че съм пратила покана за приятелство? Нещата не приключиха помежду ни добре. Срамна ситуация...

# 37
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 099
Така, пратих по погрешка покана на едно бивше гадже (нещата не приключиха добре), просто видях, че е присъствал на събитие, на което се предполагаше, че и аз ще присъствам и отворих профила му. Веднага отмених поканата и даже блокирах профила му . Дали ще получи известие, че съм пратила покана за приятелство? Нещата не приключиха помежду ни добре. Срамна ситуация...
Ако не си е прегледал фейса веднага няма.

# 38
  • Мнения: 6 184
Да,ще получи нотификация в червено на камбанката .

# 39
  • Мнения: 920
Деактивирах и профила във фейсбук, много сконфузна ситуация. Наистина се надявам да не може да види, че е получил покана за приготвяне

# 40
  • Мнения: 430
Teddy Bear  Няма да види като си го блокирала.

# 41
  • Мнения: 2 957
Излезе ми такова съобщение:
Meta, компанията зад Facebook, въвежда важна промяна в социалната мрежа. Потребителите ще могат да създават множество лични профили, всеки със собствена уникална емисия с подходящо съдържание, и да превключват лесно между тях.
 
Новата функция е много полезна за хора, които биха искали да разделят различните аспекти от живота си, когато са в социалната мрежа – например хобита, комуникация със семейството или приятели и работни задачи, пише TechNews.bg.
 
В резултат на промяната, потребителите на Facebook, които не са пристрастени към домашните любимци, няма да виждат поредната снимка на сладко котенце, а други, които не се интересуват от технологии, няма да четат статуси като например как се „пачва KDE под FreeBSD”.
 
Потребителите на Facebook ще могат да създават до 4 допълнителни профила в своя акаунт. Те са различни от основния профил, който се създава при първоначалното регистриране във Facebook. Всички потребители имат основен профил и той може да бъде изтрит само заедно с изтриване на Facebook акаунта.
 
Всички профили ще използват една и съща информация за вход. След като влезе в акаунта си, потребителят първо ще бъде отведен до основния си профил и след това може да премине към желания допълнителен профил.
 
Според Facebook, възможността за създаване на множество лични профили вече се разпространява в световен мащаб. Очаква се новата функционалност постепенно да стане достъпна за всички потребители през следващите няколко месеца.

# 42
  • Мнения: 5
И аз имам едно питане.. имате ли фейсбук страници? И ако имате.. как се справяте с рекламирането им? Благодаря!

# 43
  • Мнения: 4 593
Ползвам два месенджъра на телефона личен и служебен. Изведнъж месенджър lite спря и сега търся вариант пак да имам два, че е много неприятно превключване между личния и служебния от един messenger. Има ли други като мен с два? Идеи?

От настройките на телефона го клонираш Месинджъра. И ще имаш два. Както можеш да имаш и два Вайбъра, Whatsapp и др.
Как става това клониране?

# 44
  • Мнения: 1 258
Що е то?...Профил # Създател на цифрово съдържание.
В последно време като вляза в профила на някои приятели, ми излиза това.

Общи условия

Активация на акаунт