Лунатички - 26 януари - 01:01

  • 4 133
  • 126
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 432
И аз от сутринта съм на кафе и едни разтворими витамини.След малко ще пийна един японски чай и после продължавам с чай.Към обяд ще спретна 2 портокала,пък ще видим довечера.Много ми е трудно като е цял ден,особено вечерта

# 46
  • Мнения: 814
Хайде на лунуването! И аз отново съм с вас! Без проблем ще бъда на кафе без захар сутринта-за тонус, после на водичка и чай! Успех на всички! И утре да отчетем само минуси на кантарчето!

# 47
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аз днес реших да не лунувам.Просто свекър ми има рожден ден и ще ходим на гости,а не върви да отидем и да карам на водичка.Но за следващият път се записвам още от сега.
Успех на всички!!!!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 819
На мен определено днес ми е деня за гладуване. Лошо ми е, боли ме глава, отпусната съм, гади ми се - с други думи разболявам се. И вярвайте ми изобщо не ми се яде, не ми се пие, нищо не ми се прави.

# 49
Моля някой да ми обясни  как протича и кога/от кога до кога тридневното лунуване/ Лунувам с вас моммичета вече трети път. В този месец пропуснах само дата 3-ти януари/Мисля да опитам тридневната,но не съм наясно/,кога се прави и как? Simple Smile

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здрасти мацки Laughing
И аз съм с вас,пия второ кафе и ще продължавам с чайчета
стартирам от 56кила,да видим newsm78
Успех на всички Лунатички Hug

# 51
  • Мнения: 488
Misy, моите въпроси са същите.
Та, няма ли накой по-знаещ, да ни отговори?
Хей, лунатички, днес и аз съм в екипа Crazy Намеренията ми са - кафе,вода, кафе, вода и т.н. до нощта...
Кажете вие, дето сте по-на ти с "лунната" за тридневните гладувания...
За днес - начало: 61,100 кг. Няма да дебна кантара в 1.01 нощес, та утре ще се премеря, за резултата... #Cussing out И ще отчета успях ли със самодресировката за неядене. newsm78 Praynig Praynig Praynig

# 52
  • Мнения: 949
Привет и от мен.
За сега съм на 2 кафенца.
Дано издържа,че миналият път нещо се издъних Embarassed!

# 53
  • Мнения: 780
и аз съм с вас
ама забравих сутринта да ревизирам кантара та ще го приема за верен от понеделник т.е. стартирам на 58 да видим какво ще се получи тоя пат
от по предното лунуване имам -1 кг който си седи и до сега поне така беше в понеделник newsm78
успех лунатички Mr. Green

# 54
# 55
  • Мнения: 1 339
Тука сме къде да сме  Grinning
За сега съм на половин литър водица ама то сутрин е лесно... като дойде вечерта става сложно  smile3506

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Вече ми прискърцва стомахчето Tired,но няма да се дам Crossing Arms
Вие как сте??? Hug

# 57
  • Мнения: 1 130
Хей и аз съм на линия! Преди това имам и 2 дена японска, както писах в другия форум, тъй че май свикнах и още не съм озверяла от глад  Grinning Миналия път имах -1 при лунуването и бях мнооооого щастлива, този път ще видим Thinking Успех, успех на всички - януари си отмина, ей го де е лятото  Laughing Laughing

# 58
  • Мнения: 3 743
Моля някой да ми обясни  как протича и кога/от кога до кога тридневното лунуване/ Лунувам с вас моммичета вече трети път. В този месец пропуснах само дата 3-ти януари/Мисля да опитам тридневната,но не съм наясно/,кога се прави и как? Simple Smile
Misy, моите въпроси са същите.
Та, няма ли накой по-знаещ, да ни отговори?
...
Примерно меню за лунна диета
Тридневната течна диета е съобразена с лунните фази. Позволява да се свалят 3-4 килограма.

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и смачкана на пюре ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден
При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара.
Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол.
Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.

Не забравяйте през всичките тези три дни да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

За кафето, ако можете поне опитайте без него през тези три дни.
За разнонобразие пийте различни видове билкове чай, студен ментов чай и прясно изцедена цитронада, а зщо не и чаша топла вода с парченце лимон и лъжичка мед.


От тук http://gotvarstvo.georgievi.net/a/lunna_dieta/

# 59
  • Мнения: 3 743
Ето още нещо интересно за луната:

Днес:

1. Фазата на Луната улеснява качването на килограми
2. Солта и кореноплодните растения се усвояват лесно
3. Времето е подходящо за подстригване на косата
4. Траен ефект ще има къдренето на косата
5. Може да си боядисате косата
6. Сега може да направите дълбоко почистващи маски с глина
7. Време е за подхранващи и овлажняващи маски
8. Подходящ момент за подрязване и изпиляване на ноктите
9. Лакиране на ноктите
10. Можете да правите релаксиращи масажи
11. Може да направите второ прекопаване на градината
12. Подходящо време за засаждане на кореноплодни зеленчуци: картофи, моркови, ряпа, репички, целина, лук, чесън и др.
13. Oсобено подходящо време за закупуване на модни дрехи, произведения на изкуството, парфюмерия и козметика, музикални инструменти и аудиозаписи
14. НЕ правете операции на уши, долна челюст, шия, глътка, сливици, тила, гласни връзки

 От тук: http://www.astrohoroscope.info/lunenhoroskop.php

Общи условия

Активация на акаунт