Лунатички - 26 януари - 01:01

  • 4 131
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 799
Дами, съжалявам, подведох ви (то и аз се подведох по тази таблица http://forum.abv.bg/index.php?act=Attach&type=post&id=6183). Оказа се, че луната влиза в първа четвърт на 25.01. 23:01 (по Гринуич) или на 26.01. 01:01 (по БГ време).
Нищо, така ще караме тридневна лунна диета за по-голям ефект  Mr. Green
Лошото е, че аз съм утре на РД в кръчма...  Whistling

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 15:34 от pachikrak

# 31
  • Мнения: 936
В такъв случай да взема да хапна сега, и утре да гладувам.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Предния път се прецаках,но утре съм на линия Hug

# 33
  • Мнения: 506
И аз се записвам. УСПЕХ

# 34
  • Мнения: 1 655
 Всеки път се каня да спазвам фазите на луната, даже съм си въвела в GSM-а датите и часовете кога започват и телефона ми започва да  пищи. Само дето не винаги успявам да устоя на вълчия глад, който ме обзема. Все пак пак ще се постарая и този път  разбира се.
 Успех на всички!!!

# 35
  • Мнения: 488
Пишете ме и мен, вместо 7-ми ден от японската, ще лунарствам с вас.
Успех на всички по-гореу!!!
Няма да ставам в 1.01 ч. да се меря за изходни данни, утре това ще е първата ми работа и ще постна тук килцата си Twisted Evil В други ден пак ще се отчета...
Дано да има ефект- никога не съм лунарствала...После ще продължа с японската, направо от 8-мия ден.

# 36
  • Мнения: 1 449
 Е, този път успявам да се включа! Значи започваме след по-малко от 5 часа, нали?

# 37
  • Мнения: 92
Включвам се утре.УСПЕХ на всички! Peace

# 38
  • Мнения: 252
Абе аз се 4удя и се мая аз ли ен съм разбрала или тук пи6е 01:02 ч, това зна4и през ноща !Ако бе6е на обяд 6те6е да пи6е 13:02 ч.........та затова няма проблем просто няма да ядем до обяд на 27ми нали? Laughing
Е ако закусваш можеш да си хапнеш на 27. Защото фазата приключва на 27 в 01,01ч,- демек нощес.

# 39
  • Мнения: 936
Поръчахме си китайска храна за вкъщи, хапнах добре и сега мога да гладувам .  Цял ден не бях яла, защото мислех че днес е денят.

# 40
  • Мнения: 2 229
Еее точно сега ли трябваше да има хубаво ядене в нас. smile3516 Ще видим как ще издържа на изкушението. Blush

# 41
  • Мнения: 1 449
Айде още малко... приготвих си шишенцето с водичка Mr. Green
Хапнах малко за последно. И утре сутрин ще се меря, за да отчета след 24 часа резултат.

# 42
уфф, аз мислех, че беше за вчера и съм го изтървала, ама няма спасение #Crazy
преди 30 мин изядох 4 ябълки насила и това ще е...
чувала съм обаче, че в четвъртинките нямало по принцип голям ефект, важно било да се спазват пълните луни
има ли по-запалени лунатички, които са наясно по въпроса, защото аз бях пробвала 1-2 пъти само досега и то без особен успех, така че не се смятам много компетентна , но миналата седмица издържах стоически и останах много доволна
започвам стриктно да следя датите  Mr. Green
по тоя въпрос обаче май няма едно мнение във форума
последно май да се гледа в astrohoroscope ден за ден е най-добре, а? защото с тея таблици се пообърках Thinking

# 43
  • Мнения: 258
Включвам се и аз.А кафе може ли да се пие?

# 44
  • Мнения: 728
Включвам се и аз.А кафе може ли да се пие?

Може, сега си го пия турско горчиво без захар. Убива апетита без грешка (е поне за 1-2 часа).

Общи условия

Активация на акаунт