Отговори
# 2 220
  • Бостън
  • Мнения: 13 607
Shell: 100% wool.
Lining: 100% viscose rayon

Ето го от близо:
 

Все още нямам рокля, а толкова време загубих Sad

PS Благодаря на всички за мненията!

# 2 221
  • Мнения: 3 642
И от близо ми харесва, не по-малко.
Аз пък имам точно две палта. И двете се комбинират чудесно с всичко налично в гардероба ми.
Дънки с яке е такава скука. Ама при средни зимни температури 20+ и аз така ги нося.

# 2 222
  • София
  • Мнения: 3 687
Ооо, 100 % вълна и червено, грабвай го. Прилича на последната снимка на букле, но това не е букле.
Агент питаше за палтото, а не как да го съчетава и носи.

# 2 223
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
Според мен с дженингс/клин и къс пуловер би се съчетало по-добре от предложената комбинация, но все пак затова хората са с различни вкусове и фигури. Аз напоследък максимално се ограничавам от към покупки на нещо, което няма да мога да използвам максимално и ще ми заема място.
На работа съм с униформа (вкл. връхни дрехи) така че за свободното време имам едно палто и няколко якета.

# 2 224
  • София
  • Мнения: 4 333
Палтото е много хубаво. Аз също харесвам повече вътрешни джобове, но тези тук дават нотка закачливост. Винтидж усещане създава в най-добрия смисъл на думата и като кройка, и като материя, щом е букле. Цветът е разкошен!
Минусите:
Дреха за някакъв преходен сезон е. Не виждам да топли особено, особено ако си човек, който ходи пеш, а не се придвижва с автомобил.
Втори минус: буклето не винаги се държи културно и ръбовете на дрехата може да се натопчват, завалват и стои леко раздърпано.

Агентче, ако има хастар е добре - някои поизводители правят "палта" без хастар и вълненото букле може да претрие дрехите отдолу, особено ако са по-фини.

# 2 225
  • Бостън
  • Мнения: 13 607
Мили мои, аз няма да извадя 700+ долара за предложената комбинация под палтото, та нея спокойно можем да я пропуснем Wink  100% подплатено с хастар било, "Italian fabric we love for its timeless bouclé-like texture and incredible softness"! При такова количество + ще ида да го видя, ама да мине Тенксгивинг!

Но обядвам и ровя да видя как и с какво съчетават палтата в таз годишния по-по-най популярен цвят и се смея, щото вариантите за червено върху червено и черно май са безкрайни.  Аз лично си го представях за себе си върху сиви, сиво-черни и бежаво/кафяви комбинации.

                                
^^^ последният цвят все едно правен за Смоуки!

Във всеки случай всичко е заринато с червено и имам усещането, че доста от нас ще приключат годината ако не с палто, то поне с пуловер/риза/обувки в червено Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 ное 2023, 21:39 от Agent Provocateur

# 2 226
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
Agent, благодаря за предложенията! Избирам втория вариант - само ще добавя едно шалче - хем да прикрие липсата на пищен бюст, хем малко да пази от вятъра Grinning

# 2 227
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 592
Агент, палтото е разкошен цвят. Мисля, че много ще ти отива. Мен лично обаче буклето би ме спряло.

Магни, прегръдки, всичко ще е наред.

Аз съм в чуденка какво да облека за коледното парти от работата. Миналата година бях с кожен панталон и бюстие и се чувствах много добре.
Ще сме в ресторант, нормален, не е нещо кой знае какво и после пиано бар. Май пак на нещо удобно ще заложа. Знаете жълтата рокля, която имам от лятото и я харесах в друг цвят, ето този

Обаче май един и същи модел рокля не ми се ще. От друга страна пък е удобна, сатенът е плътен, имам подходящ шал за нея за всеки случай. Та ще мисля още малко. Моите вкъщи се опитват да ме убедят , че и жълтата да сложа, пак ще е добре, но нещо този светъл цвят го свързвам с лятото, въпреки че бежовото също е светло, но доста често го виждам и зимата на различни партита

# 2 228
  • Мнения: 3 642
Ани, за мен жълтото е летен цвят, също! Аз съм носила нюд/шампанско на Коледа, но твоята рокля и като модел крещи слънцееее
А защо трябва да е същата? Я направо си избери нещо мини, черно и лъскаво и ще сме две поредни години еднакво стилово по партитата 😂

# 2 229
  • Sofia
  • Мнения: 1 797
Палтото е чуден цвят, аз съм пристрастна към него, знаете😘 Вляза ли в магазин, първо червеното виждам 😁

# 2 230
  • Мнения: 11 023
Агент, бих взела палтото само заради разкошния цвят - не е твърде ярко, нито пък розовее, и бих го носила в далеч неелегантни комбинации. Simple Smile

За коледната вечеря с колегите ще съм в стила, предложен от Магни. Лъскавото ще е по обувките.

# 2 231
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
Ани, и аз съм на принципа, че за празника трябва да е нещо ново или поне различно. Особено на снимки от поводи мразя да се виждам с едни и същи дрехи, може за втори път да се обличам така, ама изглежда, че все съм с тях...
На мен ми липсват коледните и всякакви други събирания с колеги, дори и скучни да са били... ама каквото, такова.

Последна редакция: вт, 21 ное 2023, 21:49 от sunny-n

# 2 232
  • Мнения: 2 603

Съчетанието на цветовете е пълен кошмар, силует и форма - никакви. Жалко за моделката - супер е.
Ей тука ме загуби като читател.
Гребната машина е комплексна!
Показаният модел е перфектен с монохрома си. И с всичко !
Гери, издишаш.

# 2 233
  • София
  • Мнения: 4 333
Червеното е много хубав цвят и се радвам, че е на гребена на вълната сега.

Ани, няма ли да ти студено с такава рокля? Ресторантите са невинаги добре отоплени. Иначе цветът е много красив и според мен ти отива.

Аз също обичам да нося неща, с които не са ме виждали преди на подобни събития. Чудя се какво да сложа тази година на коледното парти с колеги - от две години не е било в хотел извън София, не че ходим на някакви бог знае какви места... но може да се окаже, че става за танци, а когато танцувам се раздавам на макс.

# 2 234
  • Sofia
  • Мнения: 7 013
Агент , палтото е разкошен цвят, буклето и развлечения силует са актуални. На мен не ми допадат, но върху високи слаби жени стоят добре, на другите дават обем.
Моето червено палто нося със сива , тъмносиня рокля, бежова кожена пола...
Черно и червено ми е много банално.
Харесвам  комбинирането на "несъчетаеми неща" и изпитвам удоволствие да чупя правилата от всякакъв характер,  бунтарка съм по душа .

Общи условия

Активация на акаунт