Отговори
  • Мнения: 3 551
Добре дошли в новата тема, момичета!
Есента отново е на прага ни, скоро ще приберем летните рокли и сандалите. Време е да огледаме топлите пуловери и панталони, да изчеткаме саката, и да сменим свежите аромати с предпочитани за хладния сезон.



Тук си говорим за всичко свързано със стила си на живот, обличане, поддържане на тяло, лице, хранителни навици и това което ни кара да се чувстваме добре - нас порасналите момичета от форума.

След толкова теми и години заедно, отдавна сме изградили стила си, приели сме се каквито сме, и с удоволствие споделяме малките (и не толкова) акценти, усещания и настроение. Разбира се с удоволствие приемаме и нови пораснали момичета сред нас.
Вместо запис споделете какво от миналата година бихте ползвали с удоволствие и какво бихте подменили. Коя от новите есенни тенденции ви харесва и бихте добавили с удоволствие в гардероба си.
Аз не съм добра в издирването на линкове, затова ще оставя това на вас. Включете се с новите предложения и да ги обсъдим заедно.

Старата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1566044.2160

# 1
  • Мнения: 2 333
Обичам есента. Златната есен. И по-късната, но да съм у дома и да гледам през прозореца как вали.
Единственото, което ще сменя, са парфюмите. В издирване съм на нови есенни аромати.

# 2
  • Мнения: 22 898
Обичам ранната есен, но предпочитам лятото.Не обичам дъжд, студ, киша и кал.Бррр…

# 3
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Магни, благодаря за новата тема! ❤😘❤
Обичам ранната есен, а още повече  късното циганско лято . Все още не съм прибрала нищо лятно и се надявам още малко да понося светлите костюми и обувките с отворена пета. Към сандалите посягам все по рядко, но пък вчера и днес е над 30 градуса, та още не съм ги прибрала окончателно.
Дано есента да е суха, че много мразя дъжд и мокро, а в комбинацията с вятър на морето е ужасно.
Ще си нося 90% от нещата от миналата есен. Лоуфърите, които купих преди лятото и новите кецове отпреди 10тина дни вече съм решила в какви комбинации ще нося. Имам и ново кожено яке, та съм този момент не предвиждам нови покупки. Напоследък си мисля за пуловер с плетеници, но той е повече за зимата.
Със сигурност обаче със захлаждането ще сменя козметиката за лице , защото кожата ми става суха през есента и зимата и иска определено повече грижи.

Р.Р. Много ми хареса цвета на косата на снимката, която е пуснала Магни в първия пост. Имате ли представа дали е ниво 6-тица или по скоро е към 7-за??

# 4
  • Мнения: 3 551
Лятото много го обичам, но последните години не ми е толкова тъжно когато си отиде. Ако пък есента е топла и не много дъждовна, даже си почивам от жегите. Но при мен поне до Коледа е слънчево и приятно времето. Изкарвам почти целия студен сезон с кожено яке.  Миналата зима много се чудих на едно сако от Зарa, дори споделях снимки тук и сега съжалявам, че не си го купих. Нищо подобно няма в новите модели, масово са къси и не ми допадат. И аз се оглеждам за пуловер(и), но с поло яка, да не е свободен и да е фин, и мекичък. Нещо такова, цветът не е определящ


Ани, аз не мога да помогна за цвета, снимката избрах символично за темата. Да кажат брюнетките.

# 5
  • Мнения: 39 340
Благодаря за темата! Есента е разкошен сезон- грозде, кестени, последни топли дни....

# 6
  • Мнения: 9 700
Привет и благодаря за темата!
 Май не съм особен фен на есента, особено ако е мрачна и дъждовна Simple Smile
Няма нищо за показване, но снощи с приятелка и дъщеря й участвахме в Cancer research Midnight walk. Десет километра ходене из улиците на Лондон заедно с още около 50 000 души. Беше страхотно изживяване.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 24 сеп 2023, 14:06 от G&B

# 7
  • Мнения: 7 735
Благодаря за темата!🤗
Обожавам есента във всичките ѝ проявления! Снощи излизах на терасата по тъмно и усетих, че е дошла- беше мокро, миришеше на пушек и мъгла. 😍
В края на пролетта си купих нов тренч и кожено яке, вчера- тъмно сини лоуфъри.  Това ще са ми новите неща сега- засега. Ще си нося дългите жилетки, сникърсите, по- дебелите сака и пончота тип пелерини с кеф. А, да- и парфюмите ще сменя, имам и няколко нови за сезона.
Предстои ми обиколка из Скандинавието след няколко седмици и отсега съм седнала да мисля аутфитите. 😀

# 8
  • Мнения: 22 898
TuЛи, пътешествия, тъмносини лоуфъри, тренч…Да не си ми сестра 😀😍🤗

# 9
  • Мнения: 1 306
Благодаря за темата! Магни, чудесно си се справила!
Много ме радва  тренда на панталоните с широки крачоли.
Както и в прическите тия бретони, дето навлизат. Не мисля, че ще се осмеля да си направя, но ми харесват. Макар че сигурно ще крият бръчки.
Единствените ми нови придобивки са черни дънки, но от габардин, не от деним и бежови сникърси.

# 10
  • Мнения: 3 551
снощи с приятелка и дъщеря й участвахме в Cancer research Midnight walk. Десет километра ходене из улиците на Лондон заедно с още около 50 000 души. Беше страхотно изживяване.


И аз сутринта заявих интерес към една разходка. Все повече ми харесват подобни мероприятия. И съм страшно доволна от себе си - днес надвих неделния мързел, при температури 30+ обедно време отидох пеш до съседния град да си купя... вино Blush

Скрит текст:

De Si, благодаря! Включването на модератор показа, че не търпи отлагане Simple Smile На широките крачоли и аз се радвам, въпреки че имам само едни дънки с такива.

# 11
  • Мнения: 7 268
Есента ми е любим сезон. Обичам топлата златна есен, като тази в момента. Обаче и късната, мрачна и студена есен обичам, ноември например. Често си вземам отпуска ноември, нямам конкуренция от моите колежки и релаксирам на макс. Вчера си направих един шипинг и се сдобих с две палта, едно късо и едно дълго, точно за късната есен.

# 12
  • Мнения: 9 184
Магни, 👏 чудесно си се справила с темата.
София ми е най-красива есента.
Вече чука на вратата, миришеше на лютеница и печени чушки, снощи докато простирах.



Но!!
Нека да е лято и да има море, обожавам лятото и морето, както и само на морска храна, домати, зехтин и маслини мога да живеея.
Не ми втръсва Wink
снимка от тия дни

# 13
  • Мнения: 3 551
Пинко, Heart За морската храна, домати, зехтин и маслини си приличаме. Но аз ги ям целогодишно.
Фрау, ноември съм седмица в отпуска. И се прибирам в България. Нямам търпение да се разходя в зимна Варна и Морската градина. Покажи ( или разкажи) за палтата. И аз мисля за късо ако не открия моето вълнено сако.

# 14
  • Мнения: 3 576
Завръщам се при вас в редиците след дълго отсъствие, за който ме помни 🤗

Годината се завъртя основно около порасналото ми момче - трепети около кандидатстване, прием, абитуриентски бал. После пътешествие до щатите да го изпратим в университет - прекрасно пътуване на източен, западен бряг, та чак до Тихоокеанските им територии стигнахме. След повече от месец прекаран там се завърнахме на празен дом и сега започваме да редим друг живот като empty nesters (не знам как по-ясно бих се изразила на Бг). Тъжно е, но такъв е живота и това е най-доброто за детето, да расте и да се развива по своя собствен път.

Само надничах последните месеци да ви се радвам, без да ми остава време да пиша, но сега изведнъж се озовавам с напълно различна програма и приоритети, та ще ми е приятно да се включвам по-честичко.

Още не знам как се чуствам спрямо есента, определено ще е различна, а не се усеща толкова осезаемо засега. След прекаран чуден дълъг уикенд на спа, тепърва ще се настройвам.
Нови есенни придобивки ще споделям, само да им дойде реда, много обичам американския шопинг и все не ми стигат куфарите навръщане 😉

Общи условия

Активация на акаунт