🌻Градината на Демет Йоздемир - Тема No. 6 за обсъждане - Казвам се Фара🧑‍🚀

  • 69 846
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 34 053


Да повдигна темата и покрия super_katia. Новините от нея.

# 16
  • Мнения: 3 219
Марианака, благодаря ти много Heartbeat

Започвам с най-важното включване на Демет:


Каквото и да ни сервират, остват само 3 дни до пълния епизод Heart Eyes




Демет е на сета и си слуша Мабел Матиз:



 P.S. Чашата със сърчицето ѝ е подарък от фенове Hearts


Настроението ѝ си е на мястото:




В познатия ѝ стил - Не ме питайте къде съм. Вчера бях на работа. Днес съм на работа и утре пак ще съм на работа! >>> https://www.instagram.com/p/Cuzcez1v-49/ Joy



Вчера явно пак са снимали по нощите. Струва ми се, че това ще бъде къщата на Бехнам.


И поредният кучо, на който му търсят дом:




Айде, за финал един комисар да сложа Stuck Out Tongue



В последно време Фърат се счупва да снима и да изнася представления Rocket Не знам как успява с всичко.

# 17
  • Мнения: 2 332
Здравейте, дами.

За мен е удоволствие да се  присъединя в прекрасната тема на Демет. 
Чела съм ви  доста пъти. Защото следя Демет отдавна. Няма как да не я забележиш, да останеш равнодушен към таланта и красотата й.

 По повод Фърат, раздава се.  Надявам се комисаря  да не остане в кома за дълго

# 18
  • Мнения: 4 619
Прекрасна Демет
 

 

# 19
  • Мнения: 3 219
Нинче, добре дошла Flowers Sunflower

Само да кажа, че ще има да почакаме още за фрага, защото в момента върви новият сериал на Фокс - Kirli sepeti и вероятно ще ни зарадват чак накрая, за да подкрепят рейтинга на премиерното си дизи (логиката е, че феновете на Фара ще включат телевизорите, за да си дебнат обещания фраг). Търси се синергия, така да се каже Kissing



Не ми харесва как ни подготвят, но пък е очаквано това развитие...

# 20
  • Мнения: 2 332
Добре заварили. Няма да крия,че и на мен не ми харесва.
Предвид факта,че няколко  епизода ни подготвят, какво би направил Бехнам и какъв човек е . Фара не се страхува напразно. Напълно очакван развой на събитията.  Да вземе детето, а Фара да го последва.  И все пак мисля,че много неща няма да бъдат така както си ги представям.  Hug

# 21
  • Мнения: 3 219
Ето го фраг 2:

Последна редакция: нд, 24 сеп 2023, 22:43 от super_katia

# 22
  • Мнения: 9 740
Кати Purple Heart
Знаехме, колко много се страхуваше Фара да не я открие Бехнам.
Също така очаквахме, че рано или късно ще я открие.
Може би по сценарий Фара трябва да е до Бехнам известно време, за да събере информация за мафиотските му сделки...
Моля се само, да са малко сериите, в които Фара и Тахир са разделени.

С руски превод
https://vk.com/club210963629?z=video-132999259_456253600%2Fd5526 … 132999259_1801251

Nina_Richi добре дошла Purple Heart

# 23
  • Мнения: 3 219
Лиленце Broken Heart Качват ни на влакчето на ужасите Roller Coaster



Тука вече е истинска доня, ама май ще се наиграе с тоя Бехнам...







# 24
  • Мнения: 2 332
Ще опитам да не се настройвам,но трудно ще се отървем от този Бехнам.  Щом й иска сметка за честта й ?  Няма да иска само Керим  Dizzy Face

# 25
  • Мнения: 3 219
Нинче, точно така изглежда... и думите на майката на Бехнам са в тази посока - "Дяволът пак ти взе акъла", и ритуалът по пречистването... ще е яко психария в сряда Grin

В кадър се мерва отново книжката за Черната рибка. Интересен факт е, че в No. 309 Демет в ролята на Лале разказва същата приказка на екранния ѝ син Емир Nerd Бях запазила някъде видеото, но сега не го намирам.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 053


"Казвам се Фара", трейлър 2 към епизод 15  на български.

Тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/1-24-09-2023-2-4ojYKW8xlJR8pir9

И тук: https://vk.com/id223680451?z=video223680451_456239614%2F81832aa8 … pl_wall_223680451

След като правим превод на всичко - трейлъри и епизоди на български, не подавайте руски такива.

# 27
  • Мнения: 9 740
Добро утро 

mariana51 благодаря за фрагмана с бг. превод Flowers Sunflower
За руския превод- действах импулсивно Blush 


Обожавам перли. Гривната е много хубава Hands Nail Care 







# 28
  • до морето
  • Мнения: 2 288
Руските преводи излизат с дни по-рано. После си гледаме и български. Каква е причината за това желание?

# 29
  • Мнения: 3 219
Без лоши чувства, момичета Hands V Предвид, че сме привилегировани да се наслаждаваме на светкавично бърз и прекрасен превод на роден език, мисля, че трябва да отдадем необходимото уважение на всички замесени, които отделят време и енергия за общото благо. Няма нужда да влизаме в обяснителен режим Flowers Sunflower Всичко е цветя и рози Flowers Rose Чакаме си сряда Kissing Face

Общи условия

Активация на акаунт