🎁Абонаментни кутии в България - Тема 29

  • 61 689
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 566
В ПинкПанда са пуснали несесер с 4 тайни продукта за 20лв. Някой поръчвал ли е?
Снимам ви какво получих аз- абсолютно разочарование. "Несесер" е много силно казано- шушляково нещо неопределено. Нощен крем на Revuele за 3лв, спрей за тяло и маски.
Скрит текст:
 

И друг път съм поръчвала тайни торбички, но такава пародия не бях получавала.
За това реших първо да попитам тук, страшна пародия 😐.

# 31
  • Мнения: 530
Аз нямам търпение Кибрит да пуснат кутия само с продукти на Скон. Толкова много ми хареса крема им, че съм се заредила с него доста. За зимата ми е идеален. С нетърпение очаквам да видя, какво друго ще има вътре.

# 32
  • INFJ
  • Мнения: 9 401
Преди имало ли е крем на Скон? Помня, че някакъв пилинг бяха пускали.

# 33
  • Мнения: 95
От доста време насам не съм поръчвала кутия като изключим nextbox август.Ако някои от служителите на кутиите ни четат, ползвам възможността да направя своята заявка. Имам желание да опитам професионалната серия на марката Collagena и продукти на Калиначи. Най-добре в мини опаковки.

Как поръчвате nextbox? В българския сайт не излизат, а пише, че не може да се поръчва от основния им сайт извън страната

https://next-box-4908.myshopify.com/?syclid=a4c2af29-2a92-4a6f-b280-17aaaa048b81
Тази "кутия" NEXTBOX е на собствениците на Prettybox... мъчат се явно да правят скъпи кутии, като копират кибрит, но с този евтин стил не бих купила . Никаква визия и презентация! Като знам какви оплаквания има към Prettybox и каквото и да сложат не бих го купила, дори и подарък да ми е ще отиде в кофата! 
За другия месец съм си харесала Goodbox, мисля да си я взема! И без това тази година не съм си взимала тяхна!

# 34
  • Мнения: 258
От доста време насам не съм поръчвала кутия като изключим nextbox август.Ако някои от служителите на кутиите ни четат, ползвам възможността да направя своята заявка. Имам желание да опитам професионалната серия на марката Collagena и продукти на Калиначи. Най-добре в мини опаковки.

Как поръчвате nextbox? В българския сайт не излизат, а пише, че не може да се поръчва от основния им сайт извън страната

https://next-box-4908.myshopify.com/?syclid=a4c2af29-2a92-4a6f-b280-17aaaa048b81
Тази "кутия" NEXTBOX е на собствениците на Prettybox... мъчат се явно да правят скъпи кутии, като копират кибрит, но с този евтин стил не бих купила . Никаква визия и презентация! Като знам какви оплаквания има към Prettybox и каквото и да сложат не бих го купила, дори и подарък да ми е ще отиде в кофата! 
За другия месец съм си харесала Goodbox, мисля да си я взема! И без това тази година не съм си взимала тяхна!

Нямам предвид да им правя реклама, имах еднократна поръчка от тях, цената наистина не беше ниска, но я поръчах заради 2та продукта на Руми които няма как да се закупят на такава цена директно от Руми. Не съм имала и проблем с комуникацията като за първа поръчка. Като цяло вече много премерено поръчвам след разкрити продукти, в началото когато започнах да си купувам кутии преди около 3 години понякога се оказвах с по 4-5 на месец. Сега се оглеждам за интересни коледни оферти.

# 35
  • Мнения: 125
От къде може да се поръча кутията на (без)опасна красота с продукти за коса, която беше постната малко по-горе? Благодаря, ако някой се отзове!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 633
От къде може да се поръча кутията на (без)опасна красота с продукти за коса, която беше постната малко по-горе? Благодаря, ако някой се отзове!
Все още не е обявена. От сайта на (без)опасна красота.

# 37
  • Мнения: 195
Момичета, някои може ли да сподели съдържанието на кутия you are worth it box като я получи

# 38
  • Washington,USA
  • Мнения: 614
Има ли уловка? Защо продукти за 300лв се предлагат за 30?

# 39
  • Мнения: 153
Има ли уловка? Защо продукти за 300лв се предлагат за 30?
С цел реклама на брандове , които търсят своето място на пазара. Няма уловка – пробваш и купуваш след това на пазарна цена или правиш реклама на продуктите с коментари .

# 40
  • INFJ
  • Мнения: 9 401
Уловката е, че вярваш че получаваш нещо, което наистина струва трицифрена сума. Реално, неизвестните брандове с такива цени, се издържат основно от кутии.
Не казвам, че продуктите са лоши, имам хубави попадения, които си използвам. Но не струват 100-200-300лв, и никога не бих дала такива пари за тях.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 193
Разбрахме ли кой ще е продуктът на Monuskin в Кибрит?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 633
Разбрахме ли кой ще е продуктът на Monuskin в Кибрит?
Не. Тонера или мицеларната вода, но те са на еднаква цена.
Аз мисля да пропусна. Изкушавам се, но съм натрупала прекалено много козметика, която чака. Маслото за коса звучи доста добре като съставки, но нещо не съм впечатлена от марката I want you naked.

# 43
  • Мнения: 2 191
Разбрахме ли кой ще е продуктът на Monuskin в Кибрит?
Не. Тонера или мицеларната вода, но те са на еднаква цена.
Аз мисля да пропусна. Изкушавам се, но съм натрупала прекалено много козметика, която чака. Маслото за коса звучи доста добре като съставки, но нещо не съм впечатлена от марката I want you naked.

За мен техния Супер потентен тоник си беше с резултат 0, все едно за 5 лева от ДМ
За IWUN ми е думата.

# 44
  • USA
  • Мнения: 7 327
Уловката е, че вярваш че получаваш нещо, което наистина струва трицифрена сума. Реално, неизвестните брандове с такива цени, се издържат основно от кутии.
Не казвам, че продуктите са лоши, имам хубави попадения, които си използвам. Но не струват 100-200-300лв, и никога не бих дала такива пари за тях.

Абсолютно. Дреболийки,които навярно струват по $2-3 в цеха,обявяват за $50,пускат едни високопарни описания ама как без този крем няма да приличаш на човек или как без този шампоан си за никъде. Така работи този бизнес.
Не казвам,че са боклуци,но нито цените им отговарят,нито описанията. Ще рече човек,че Ла Прери и Шанел ни предлагат,а ние сме балами ако им откажем кутиите.

Аз например предпочитам повече български марки в кибрит и гуудбокс (тези 2 кутии ме интересуват),поне знам,че е нещо родно,а не made in China незнайно кога и от кое дете.

Общи условия

Активация на акаунт