🎁Абонаментни кутии в България - Тема 29

  • 61 673
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 95
А на мен маската изключително благотворно ми се отразява (и аз я взех с онези кутии на Кибрит, 143 или 134 лв бяха, имаше и приложен талон за отстъпка - за 50 % ли беше, та впоследствие с него си я поръчах от сайта на Mazzilo заедно с крема, който пък не ми хареса - правеше кир ефект; ползвала съм и измивното им  масло - стори ми се много плътно като консистенция и заради това - трудно за употреба).

Та, въпросът ми е - има ли някой, който да има абонамент към Pick N Dazzle, поддържат ли наличности, или се е случвало за индивидуална кутия да го няма желан продукт и човек да се чуди какво да поръча ? На страницата им Mazzilo са една от марките и, допреди седмица нейде, излизаше инфо, че въпросната маска, с Луксозна кутия за 6-месечен абонамент, е 22 лв, което е чудесно (в сравнение с редовната цена от 186 лв, ако добре помня).
Принципно ги имат в Pick N Dazzle, но е малко на моменти. Всеки ден има различни неща. Моя приятелка си пусна абонамент и си избира сама и чат пак ми праща неща.  Явно нямат много големи наличности , но предполагам , че периодично добавят наново нещата. Трябва да се следи бая общо взето... Според мен е на късмет. Но мисля, че няма проблем и може да се прекрати по-дълъг абонамент, не знам дали може да се пропусне месец.. Не съм си правила профил все още..

# 721
  • Мнения: 4 752
Да бе...супер  е маската ...за до 30 лв ,някъде ...130 лв никога не бих дала .

# 722
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Здравейте момичета!
Извинявам се ако въпросът ми не е за тук,но все пак да пробвам:blush:
Срещали ли сте в някой сайт абонаменти кутии с гел лакове?

# 723
  • Асеновград
  • Мнения: 1 373
Кутията на Белбокс за февруари, доволна съм! Макар че маската е чист пълнеж, а за гела не съм много сигурна дали ми хресва, но пък околоочния на Авант беше добра изненада! Ружа също е доста хубав, като цяло заради него поръчах кутията!😄


# 724
  • Мнения: 2 884
То само ружът и кремът за очи стават. Другите са за кошчето Grinning
А ружът как е? В срок ли е?

# 725
  • Мнения: 23 041
КРР, а кремовете, аз мислех заради тях да я поръчам.

# 726
  • INFJ
  • Мнения: 9 399
Ружът има ли блясък, или е матов? Кутията изглежда добре, очаквам я тези дни.

# 727
  • Мнения: 2 884
КРР, а кремовете, аз мислех заради тях да я поръчам.
Непозната малка са ми и подозирам, че е от китайските с европейски лога, създадени специално за кутии. Аз не бих си сложила такова нещо на лицето.

# 728
  • Асеновград
  • Мнения: 1 373
Срока не го пише, но по бач кода ще проверя кога е произведен. Матов е, да.


Цвета е хубав, не е толкова тъмен на живо, а и може да се надгражда.

# 729
  • Мнения: 1 494
Ружът наистина е много хубав.
Маската не е ли хубава?

# 730
  • Мнения: 2 191
Този нощен крем на Flanerie го имаше в Гудбокс или Кибрит миналата година и много ми хареса, измазах го до край ( с ниацинамид)

Моята кожа е смесена към мазна и чувствителна и ми беше идеален

# 731
  • INFJ
  • Мнения: 9 399
Ружът наистина изглежда добре, аз използвам по малко.
Кремът на Flanerie трябва ли да има предпазно фолио?

# 732
  • русе
  • Мнения: 643
Ружът наистина изглежда добре, аз използвам по малко.
Кремът на Flanerie трябва ли да има предпазно фолио?
Моят имаше като го отворих, както на пастите за зъби фолио, което махнах.

# 733
  • Мнения: 23 041
Малко ме е яд че не я поръчах.

# 734
  • USA
  • Мнения: 7 327
Направих нова тема тъкмо навреме за 8мартенските лимитки
https://www.bg-mamma.com/?topic=1626915

Общи условия

Активация на акаунт