Изневерих

  • 16 893
  • 263
  •   1
Отговори
# 45
  • Hamburg
  • Мнения: 2 007
Какво се хванахте във връзката, самата авторка дори не намеква, че обмисля раздяла, напротив, ходи си по почивчици.

Все пак, приказката, че жените пускат стария клон, чак като здраво се хванат за новия, не е безпочвена. И на мен не ми е приятно, тъй като звучи цинично и уязвява женския пол, но съм виждала много примери в живота, които, за жалост, я потвърждават.

Не го пиша единствено от женска солидарност, но monkey hopping важи еднакво и за двата пола. Simple Smile

Но, да, точно такова усещане имам от описанието на авторката - опит да хване друго клонче. Дългодишната й връзка не върви, среща привлекателен мъж, който се закача с нея (което не означава много, някои са си флиртаджии по подразбиране с много жени). Надявала се е на интерес от втория мъж и авантюрата да прерасне в нещо друго, но, уви, ударила е на камък и сега драмата е около любовника. Първото клонче (приятеля в неведение) не го пуска още, много ясно (според нейните разбирания).

# 46
  • Мнения: 1 108
Малко съм разочарована, тук само лелки и чичаци, които само за ръкописа още не са се заяли. Изневерила била, използвала била тя...такива глупости. От девет кладенеца вода вадят, никой да вникне в същността на въпроса.
Защо той (другия, с походката и тнт екстри) като за начало я е блокирал като е разбрал, че тя отива на почивка с официалното гадже, защо същият този не я е потърсил нито веднъж и когато тя го е потърсила за обяснение, той да ѝ изсипе тоя тъп отговор, да я изнерви до такова състояние, че тя да му зтвори!!!! И скритият допълнителен въпрос, защо след като му е затворила, той не е започнал неистово да звъни и да се моли, да обяснява, да пълзи в краката ѝ, защо? ИЗПОЛЗВАЛ Я Е!!!! Спал е с нея и сега все едно нищо не е било. Какви са тези глупости, че рано или късно трябвало да свърши всичко? Толкова ли е било трудно да ѝ каже, че се е влюбил в нея до полуда, че не вижда живот без нея, че му е трудно да я дели с друг(и), че сън не го лови, че сърцето му се пръска в гърдите му, сълзите не спират да текат от болка и ревност, че за нея връзката им не е сериозна като за него..... Какъв е тоя мъж бе? Да го намерим и да му искаме обществено извинение и обяснение!!!! Да се чуели друг път, ама той ли ше звънне, тя ли да го потърси....КОГА? Лицемер и използвач.
ПС: Дами, престанете да намесвате гаджето, то изобщо не е някакъв фактор в проблематиката на поста, малко по-сериозно ако обичате!

# 47
  • Мнения: 269
Малко съм разочарована, тук само лелки и чичаци, които само за ръкописа още не са се заяли. Изневерила била, използвала била тя...такива глупости. От девет кладенеца вода вадят, никой да вникне в същността на въпроса.
Защо той (другия, с походката и тнт екстри) като за начало я е блокирал като е разбрал, че тя отива на почивка с официалното гадже, защо същият този не я е потърсил нито веднъж и когато тя го е потърсила за обяснение, той да ѝ изсипе тоя тъп отговор, да я изнерви до такова състояние, че тя да му зтвори!!!! И скритият допълнителен въпрос, защо след като му е затворила, той не е започнал неистово да звъни и да се моли, да обяснява, да пълзи в краката ѝ, защо? ИЗПОЛЗВАЛ Я Е!!!! Спал е с нея и сега все едно нищо не е било. Какви са тези глупости, че рано или късно трябвало да свърши всичко? Толкова ли е било трудно да ѝ каже, че се е влюбил в нея до полуда, че не вижда живот без нея, че му е трудно да я дели с друг(и), че сън не го лови, че сърцето му се пръска в гърдите му, сълзите не спират да текат от болка и ревност, че за нея връзката им не е сериозна като за него..... Какъв е тоя мъж бе? Да го намерим и да му искаме обществено извинение и обяснение!!!! Да се чуели друг път, ама той ли ше звънне, тя ли да го потърси....КОГА? Лицемер и използвач.
ПС: Дами, престанете да намесвате гаджето, то изобщо не е някакъв фактор в проблематиката на поста, малко по-сериозно ако обичате!

Got me in the first half, ngl

# 48
  • Мнения: 718
Ако сексуалните ви контакти не са били изнасилване, а те явно не са били, значи са станали с активното ти съгласие. Т.е. нещата не просто са се случили, ами ти баш си си го направила това, и стига се оправдава пред самата себе си. Избрала си да изневериш, face the music, понеси' си отговорността пред теб самата. Това първо.

Второ, любовникът не ти е бил длъжен, та да седи и да те чака. Ти връзка вече си имаш, от него - секс. Удобно му е било, е*ал. Решил е, че му стига, прекратил е. Не е длъжен да ти се обяснява като ученичка. Ако си се вкарала в някакви филми, това вече си е твой проблем. Но спокойно, ще влезе още някой с впечатляваща походка. Щом веднъж вече си минала през това, с всеки следващ път ще имаш все по-малко задръжки да сваляш гащи пред чуждо. Горкият ти приятел.

# 49
  • Мнения: 430
vige  Тези чичаци и лелки най-вероятно са по-малки на възраст от теб,нищо,де.
И ти като авторката си Многострадална Геновева,не можеш да разграничиш едното от другото,ама иначе другите й виновни.
Ти ли не си прочела,може пък и ние да сме в грешка,авторката сама намеси гаджето си,ако беше написала само за любовника,добре.
И какво да му нищим на любовника,пак не ми стана ясно? Дружно да го линчуваме,че е изпуснал (любовта на живота си),друга такава няма да намери,ама разбира се,тя не е за изпускане...моногамна и чувствителна е!

# 50
  • Мнения: 335
А ти какво очакваше? Да ти бъде любовник и ти да си във връзка с настоящия? Направили сте си кефа и така. Сега ревеш, но когато яде кюфтета не рева, а? Simple Smile

# 51
  • Hamburg
  • Мнения: 2 007
Скрит текст:
Малко съм разочарована, тук само лелки и чичаци, които само за ръкописа още не са се заяли. Изневерила била, използвала била тя...такива глупости. От девет кладенеца вода вадят, никой да вникне в същността на въпроса.
Защо той (другия, с походката и тнт екстри) като за начало я е блокирал като е разбрал, че тя отива на почивка с официалното гадже, защо същият този не я е потърсил нито веднъж и когато тя го е потърсила за обяснение, той да ѝ изсипе тоя тъп отговор, да я изнерви до такова състояние, че тя да му зтвори!!!! И скритият допълнителен въпрос, защо след като му е затворила, той не е започнал неистово да звъни и да се моли, да обяснява, да пълзи в краката ѝ, защо? ИЗПОЛЗВАЛ Я Е!!!! Спал е с нея и сега все едно нищо не е било. Какви са тези глупости, че рано или късно трябвало да свърши всичко? Толкова ли е било трудно да ѝ каже, че се е влюбил в нея до полуда, че не вижда живот без нея, че му е трудно да я дели с друг(и), че сън не го лови, че сърцето му се пръска в гърдите му, сълзите не спират да текат от болка и ревност, че за нея връзката им не е сериозна като за него..... Какъв е тоя мъж бе? Да го намерим и да му искаме обществено извинение и обяснение!!!! Да се чуели друг път, ама той ли ше звънне, тя ли да го потърси....КОГА? Лицемер и използвач.
ПС: Дами, престанете да намесвате гаджето, то изобщо не е някакъв фактор в проблематиката на поста, малко по-сериозно ако обичате!

Мъжът си е сравнително адекватен в случая. След такова натягане й "пуска".
Тя се е надявала на повече от  секс-авантюрка, затова се чувства сега тя използваната Wink

# 52
  • Мнения: 6 145
Не схващате иронията на горния пост. Авторката е очаквала да стане точно както е описано в този пост, но понеже не е станало, сега оревава света. А дали онзи е имал по сериозни намерения или просто се е възползвал от предлаганата му възможност за безплатен секс без ангажименти - няма значение. Факт е, че мъжете не гледат сериозно на жени, които изневеряват с тях. Да не използвам по груби изрази, мои приятели са ш**"бали обвързани жени и по добре да не разказвам как са говорили за тях.

# 53
  • Мнения: 6 302
не съм представяла живот никога с друг и сега като ми се случи всичко това направо съм супер объркана.
Задяваш го на работното място, каниш го на среща, излизаш с него няколко пъти, правиш секс с него, след дълго мълчание му звъниш по телефона... и накрая, вай вай, какво МИ СЕ СЛУЧИ Laughing
Не се е случило, а ти самата си направила серия от последователни действия. Kissing Heart

# 54
  • Мнения: 31 719
Не схващате иронията на горния пост. Авторката е очаквала да стане точно както е описано в този пост, но понеже не е станало, сега оревава света. А дали онзи е имал по сериозни намерения или просто се е възползвал от предлаганата му възможност за безплатен секс без ангажименти - няма значение. Факт е, че мъжете не гледат сериозно на жени, които изневеряват с тях. Да не използвам по груби изрази, мои приятели са ш**"бали обвързани жени и по добре да не разказвам как са говорили за тях.

Да ти кажа не знам за другите жени, ама и аз не гледам с добро око на изневеряващи мъже Grinning

# 55
  • Мнения: 9 709
Cладурът с хубавата походка обвързан ли е?
За протокола само.

# 56
  • Мнения: 335
А така като се замисля най-вероятно той се е почувствал използван и затова те е блокирал.

# 57
  • Мнения: 3 841
Звучиш нелепо, честно!
И как накрая се изкара едва ли не жертва, смела,а той бил страхлив и т.н. Изумявам се!
На колко си години?

# 58
  • Мнения: 2 154
Аз сигурно съм много тъп.
За изневярата разбрах. Тя свалила гащите, той се засилил от врата на коридора... Ясно.
Но къде е това "използване в последствие". Аз бих го определил като нещо такова, ако съм я праснал три четири пъти, и после съм я закарал на село да прекопае цялото лозе и да ми закара дървата до казана да си сваря тзгодишната ракия, и накрая като поиска да си вкуси да и покажа среден пръст.
А тозий бал и се изхлузил. Направил пет шест кръгчета, не е да и й издухал някоя гарнитура или да и е задрал стените на цилиндъра. Може да не е отворил термостата и да и е загряла малко главата, ама после я е пуснал надолу по баира по инерция, температурата е паднала, и тя че се е шибнала в канавката - той какво е виновен.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2023, 03:44 от Абуто

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
... горчив опит със жалки мъже...

Абе, на героя от разказа изначално не му е било неудобно да пенетрира @ на обвързана жена. Това дали не е леко жалко, хм?

Общи условия

Активация на акаунт