Изневерих

  • 16 898
  • 263
  •   1
Отговори
# 30
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Все едно да разследваме как се е стигнало до шамар, ако гаджето й извърти такъв, след като разбере за изневярата.
Каквото и да се случва в една връзка, има неща, които не можеш да оправдаеш. Като не ти е добре, търсиш решение, или напускаш.

# 31
  • Мнения: 17
А, другото, което се сетих да вмъкна е, че залитане може да го наречем, ако са пийнали и се е случило веднъж и авторката много се разкайва какво ще си помисли приятелят й.

Това тук си е целенасочена изневяра и толкоз.

# 32
  • Мнения: 269
Пепел ти на клавиатурата! С такова нещо сватба - не! За деца даже няма да коментирам, само стискам палци, показалци и квот още мога да стискам.

Идеята е да установим как се е стигнало до подобен тип залитане от страна на авторката. Wink
По принцип, ако мъжът се офлянква с години да предложи брак, такова развитие на нещата няма да е неочаквано.
Подозирам, че този "общ дом" (или там, както беше формулирано в първия пост) е някой наследствен коптор, на името на единия от двамата. Наследен от баба, починала в подходящ момент.
Но нека авторката си каже, ако иска, не желая да спекулирам. Peace

Общо взето правилно спекулирате, според мен. Не е много по темата, но относно предложенията да си ви кажа, да знаете, понеже явно жените тва ги терзае (мен моята също ме гаври понякога със "засега си отключил само гадженските привилегии, няма пръстен" и подобни простотии): за да не ви е предложено още, значи нещо дребно, но важно липсва и не сте още за женене Grinning

Последна редакция: ср, 20 сеп 2023, 16:28 от murcinhum

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ми то се установява на второто изречение - влязъл и вървял хубаво, после тя се спукала да му се натиска.
Е, едва ли е живяла в манастир до въпросния ден. Чаровни мъже има много, пък тя пише, че връзката ѝ е "дългогодишна", каквото и да значи това. Значи, все пак, немалко време е успяла да се опази от "набези".

Blаck Cat  Липсите във връзката не се разрешават с изневяра, ...
Разбира се, че е така, но аз приемам, че не всеки човек на тази планета е толкова честен, доблестен и независим, че винаги да има силите да постъпва правилно. Дори бих казала, че голяма част от жените, които познавам, спадат към профила на авторката – прикрита, нерешителна и слабохарактерна.

# 34
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
E то като чакаш само някой друг да предлага така се случва, сигурно и мъжът е чакал да му кажеш че си зарязала приятеля си и сега пита в някой форум жените такива страхливи ли са.

# 35
  • Мнения: 1 257
Разбираемо единодушни са коментарите по темата. Ако отношенията с досегашния партньор захладняват, или ги затопляте, или си тръгвате и търсите топлината другаде. Подобни постъпки, че и претенции, са грозни и говорят за доста ниско ниво на ценности.

# 36
  • Мнения: 5 482
Какво се хванахте във връзката, самата авторка дори не намеква, че обмисля раздяла, напротив, ходи си по почивчици. Била щастлива като цяло, казва. Новият не я е привлякъл с някакво отношение и поведение, което ѝ липсва, а с походка.

# 37
  • Мнения: 1 582
Muechinhum, ама ти мъж ли си?!?😳

В такъв случай-като в задачите по математика- чети с разбиране, че без пръстен, глей докъде го докарват колегите.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Какво се хванахте във връзката, самата авторка дори не намеква, че обмисля раздяла, напротив, ходи си по почивчици.

Все пак, приказката, че жените пускат стария клон, чак като здраво се хванат за новия, не е безпочвена. И на мен не ми е приятно, тъй като звучи цинично и уязвява женския пол, но съм виждала много примери в живота, които, за жалост, я потвърждават.

# 39
  • Мнения: 6 145
Относно другият мъж, нормално е да е по резервиран и да се отдръпне с времето. Най вероятно е сингъл и си търси връзка, а не да е трайно втора цигулка и като вижда, че авторката я устройва да тъче на два стана - нормално да духне. Другият вариант да е трайно обвързан и като нея да иска странична забежка, но да е усетил, че тя хлътва и за това да е духнал. Но и в двата случая изнервяща жена не би я взел много на сериозно, защото който си е склонен към такива работи, след време новият може и той да се окаже рогат.
Иначе чуждо гадже се краде по този начин, ама ако те вкарат в ролята на втора цигулка за дълго - явно няма да стане.

# 40
  • Мнения: 40 932
Може и никаква връзка да не търси, а да си е сложил още една в колекцията и после да бяга, защото не е хлътнал точно по авторката и явно не я смята достойна за по-дълга връзка. И друг път съм писала - мъжете може почти всичко да изчукат, но за връзка си имат изисквания.

# 41
  • Мнения: 5 482
Аз мисля, че вторият въобще няма интерес. И двата пъти авторката е поела инициативата, после заминала на почивка, той я блокира, тя трети път поема инициатива като го търси, той я отрязва... от самото начало човекът не е от най-напиращите. Това, че тя решила, че това са сериозни отношения, не е ничий проблем, освен неин.

# 42
  • Мнения: 1 917
Да не те е карал на сила ти сама си се дала . Ти като имаш връзка и ти е добре с човека до теб къде отиваш да се чешеш . Вие не сте женени , можеш по всяко време да си тръгнеш щом не си щастлива с твоя . Щом си изневерила на твоя , ще изневериш и на всеки друг . Хубаво ти беше ако се ***** сега любовника като те остави ревеш , реви за това, че твоя като разбере може да ти бие шута . Има за какво да се обвиняваш ! Опичай си акъла ..

# 43
  • София
  • Мнения: 35 107
Най ми хареса прелюдията от малко се дърпах до с много фантазии се нашмърках Laughing

# 44
  • Мнения: 7 947
лечебницата не помага на пациенти, които не искат сами да си помогнат..

Общи условия

Активация на акаунт