Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 430

  • 39 034
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 23 278
Бехнам е част от историята, иначе филма можеше да приключи още след като се ожениха ФаХир.
Тахир отново става мафиот, дотолкова, колкото да разобличи и открие истината за всичко.

Да, Бехнам е част от историята, макар, че лично аз искам да е частичка и да не му отделят чак толкова много екранно време.
Ама, сериал да става и серии да има.

А Тахир защо да става мафиот отново? Заради пистолета и "вземането" на акциите  на Халюк?
 




Последна редакция: пн, 23 окт 2023, 20:34 от Марта_49

# 736
  • Мнения: 2 224
Марианка,  тук при нас в Съединение,въобще не се усети земетресението!Дъщеря ми живее в Пловдив на 8 етаж ,и тя каза че там в 15:00 се е усетило,и ги е разлюляло!Да минава и да не се връща повече!
Аз също си мисля,че Фара припада от опиатите които и дава Бехнам, и я карат в болница!Там може би Керим настоява да се обадат на Гюнюл,тя пък на Тахир и ето ти срещата на Керим и Тахир!Или я карат в болницата където работеше Гюнюл И да не свърши серията със срещата на Керим с Тахир!А Бехнан направо да не се връща в Турция,да си стои и да управлява бизнеса от Иран!

С надежда вече да се събират!

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Дали ще намерят начин да измислят план заедно.
Тахир по принцип на никого не разчита, освен на себе си...
Дали Фара не припада нарочно за да отиде в болница и там чрез Гьонюл да се срещне с Тахир...
Ох, пиша си сценарии и аз.

# 738
  • Мнения: 23 278


Дали ще намерят начин да измислят план заедно.
Тахир по принцип на никого не разчита, освен на себе си...
Дали Фара не припада нарочно за да отиде в болница и там чрез Гьонюл да се срещне с Тахир...
Ох, пиша си сценарии и аз.


Направо ще познаеш. В резюмето нали пишеше, че Фара търси начин да се срещне с Тахир.

# 739
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт