Шестокласници 2023/2024 - Тема 2

  • 28 841
  • 695
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 352
Писах в няколко теми , в едната бях споменала защо се занимавам аз. Но..както и да е. Темите са за взаимопомощ, ако някой иска, помага , ако не иска може и да замълчи. Не е задължително да изказва мислите си на глас.
Моето питане приключи. Моля, не се чувствайте длъжни да пишете повече по темата.

# 691
  • Мнения: 29 392
Съжалявам за детето ти, но би трябвало учителят да е наясно със затрудненията му и да има постижими за него задачи.
И все още казвам, че няма нужда да се пише едно и също в няколко теми. Повечето от нас следят всички тях и е дразнещо да четеш едно и също. Дори, ако беше писала да ти помогнат с готов проект поради тази причина, можеше да получиш много повече съдействие.

Писах в няколко теми , в едната бях споменала защо се занимавам аз. Но..както и да е. Темите са за взаимопомощ, ако някой иска, помага , ако не иска може и да замълчи. Не е задължително да изказва мислите си на глас.
Моето питане приключи. Моля, не се чувствайте длъжни да пишете повече по темата.

Какво мислиш ще се случи, като се тръшнеш и врътнеш?

# 692
  • Мнения: 2 352
Грешка, нито тръшване, нито връткане.
Имаше нормален въпрос, на който MamaRu мисля отговори доста адекватно и разбрано. Тъпо е да се влиза в обяснителен режим след написан въпрос. Моля,  наистина да спре писането по темата.

# 693
  • София
  • Мнения: 13 206
Много благодаря за всичко, което си написала, но не е лошо човек понякога да замълчи. Детето е с инсулт и е леко...затруднено.
По същата причина даже и да имаше казарма нямаше да ми се налага да правя нищо, вместо него.
О! Съжалвам за детето Ви! Пожелавам да се оправи!
П.С. И въпреки всичко ако не искате да получите подобни отговори е добре да разясните на аудиторията за какво става въпрос, а не да се опитате да вмените вина за реакция, продиктувана от липса на информация за проблема.

# 694
  • Мнения: 74


Нашите днес правят стратегическа игра по история - Феодална Франция - разделени са на три групи - крал и съветници, кардинал и съветници и трета група -висши аристократи. Целта е всеки да постигне надмощие в управлението на държавата, като може да привлича и от другите групи  тайно заговорници, както и да привлекат Англия на своя страна като съюзник....Дал им е едни сериозни планове и плюс листове с конкретни указания да си попълват стратегията и после ще се състезават...
Със сигурност ще им остане в главата този период Simple Smile
Сигурно много се забавляват децата. Преди години големият играха създаването на България. Още помни....а е на почти 18г.

Много се радвам, като прочета нещо подобно. Жалко, че толкова малко преподаватели използват подобни методи.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Здравейте мами! Пиша с молба, ако някой пази тестове и контролни от 5 клас от училище Княз Александър - Пловдив, да ми помогне. Ще обясня на лични по-подробно.
Благодаря 🍀

Общи условия

Активация на акаунт