Приятелят ми е "пуснал" котарака навън... Има ли някакъв начин да оцелее.

  • 4 745
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 13 153
Котето тук е най-малкият проблем. Проблемът е да не последва тя съдбата му или да й се случи нещо много по-лошо с подобен индивид. Някой, способен да нарани умишлено животно, не би пожалил човек
Но пък изборът си е неин. Животът също.

# 91
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Котките се връщат.
Моя близка-мъжът и вкарва коте на 6 месеца в багажника на колата,закарва го на 30км и го изхвърля.
След два месеца котето се прибра.Беше в окаян вид-мръсно,бъхлясало,отслабнало ,с гризнато ухо ,но се върна..
Сега е добре.

# 92
  • Мнения: 2 430
Сега кой колко усилия е положил да го търси, няма как да знаем. Може тя всяка вечер да е ходила, ама котето след 2 седмици да се е престрашило да се върне на мястото, на което са го изхвърлили. Факт е, че момичето помоли за помощ и съвети, дадени й са и ги е прилагала. Потърсила го е, потърсила е и помощ от по-опитни от нея с животните. Сложила му е всички ваксини. Не ми звучи на безотговорен човек, напротив.

# 93
  • София
  • Мнения: 28 571
Твое право е. На мен ми звучи.

# 94
  • Мнения: 12 780
Чудя се на твоя приятел. Първо изхвърля коте, после предлага да ти вземе друго. Единият вариант е да е насилник и да ти дава сигнал да стъпваш на пръсти около него. Но може да е просто незрял. След предложението за ново коте ми се струва да е второто.
Какво да правиш, докато нямаш вариант къде да живееш, ще трябва да го търпиш.
За котето аз отговорих: според мен може да оцелее.

# 95
  • Мнения: 10 601
Котките се връщат.
Моя близка-мъжът и вкарва коте на 6 месеца в багажника на колата,закарва го на 30км и го изхвърля.
След два месеца котето се прибра.Беше в окаян вид-мръсно,бъхлясало,отслабнало ,с гризнато ухо ,но се върна..
Сега е добре.
Толкова котки гледам, за 12 години как пък не видях ни една котка да ги прави тия чудеса. Weary

# 96
  • Варна
  • Мнения: 515
Човек, който посяга на животно не е добре с главата бягай с 200 и стискам палци котето да се върне, ако наистина е живо. Но най-важното е че това същество, което го е изхвърлило трябва да е далеч от теб. Ако имате дете и него ли ще хвърли, ако се скарате? Няма шанс да живея с човек и да трябва да го мисля дали няма да ми отрепе домашните животни като ме няма.

# 97
  • Мнения: 35 967
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт