Име за момиче което да е нещо между Димка и Катя?

  • 6 920
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 297
Е, тва вие по никакъв начин не можете да го промените? И мен не ме кефи хората да не могат да напишат "Дмитрий" след 10 години познанство с мен, но кво се очаква да направя по този въпрос? И най- готиното име на света да измислите, след 20 години готино може да е Кал-Ел и хлапето ви пак няма да го кефи.

# 61
  • Melmak
  • Мнения: 3 200
Е, тва вие по никакъв начин не можете да го промените? И мен не ме кефи хората да не могат да напишат "Дмитрий" след 10 години познанство с мен, но кво се очаква да направя по този въпрос? И най- готиното име на света да измислите, след 20 години готино може да е Кал-Ел и хлапето ви пак няма да го кефи.

Ами да, няма да се занимавам да си сменям името, само защото не ми харесва. Не е някакво грозно, не е и особено хубаво, но имам по-важни неща в живота и не се вторачвам.

Ако някой се казва Кирил, Методи, Димитринка или Анжело напълно разбирам да не си харесват имената. Просто казвам, че не само Петранка има право да се оплаква от името си. За това е хубаво родителите да мислят преди да кръщават. А авторката си е въобразила, че Никол е само на единия дядо, а пък те дядовците ...адаши. Grinning

# 62
  • Мнения: 12 865
Щом първото е на баща ти, второто да е Димана и това решава въпроса.

# 63
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 027
Димана е много хубаво име.
Назад имаше Катрин-Димана или Димана-Катрин. Добре звучат.

# 64
  • София
  • Мнения: 13 477
Щом първото е на единия дядо, второто може да е на другия. Wink

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 095
Щом първото е на единия дядо, второто може да е на другия. Wink
Никол и Никол казваш 😄?
Поне няма да има сърдити.

# 66
  • София
  • Мнения: 13 477
Никол и Николета и готово.

Всъщност, моят съпруг и брат му са точно Никола и Николай. Кръстени са на двамата си дядовци.
Много е забавно.

# 67
  • Melmak
  • Мнения: 3 200
Никол и Николета и готово.

Всъщност, моят съпруг и брат му са точно Никола и Николай. Кръстени са на двамата си дядовци.
Много е забавно.

Хахаха, ако викне някой “Кольоо” и се обръщат четиримата.

Аз имам познати- дядото е Николай. Едното внуче е Никол, другото е Николай, но са братовчеди, а не брат и сестра.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 6 095
И в нашия род всички са все Петър или Иван през поколение заради това кръщаване на някой дядо.

# 69
  • Мнения: 2 631
Първоначално не очаквах темата да даде плод. Joy Димка...Катя... Но Катрин-Димана наистина е ок предвид висшата математика в задачата. Щом жената не иска да кръщава на родата на мъжа, вероятно няма да е Димана-Катрин. Joy

# 70
  • Мнения: 10 593
Оф, в тая комбинация моментално ми излезе Кадънка 🤣😁

# 71
  • Някъде там
  • Мнения: 16 164
Или Николая 🤔

# 72
  • Мнения: 1 406
Диана-Катерина или Диана-Катрин също са вариант. Както и Диана-Кристин/а.

# 73
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Цитат
Даяна-Кристина и Даяна-Катрин ми се струват благозвучни и сполучливи комбинации, но пък някак си май не върви второто Ви дете да е с двойно име, при положение че първото не е... Thinking
Даяна -Кристина звучи добре, въпреки, че идва дългичко.
Наистина ли е от значение, че едното дете е с едно име, а второто би било с двойно.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 522
Дафинка

Общи условия

Активация на акаунт